yeni bir altıncı nesil yazar. koştursun efenim sözlükte. *
türk törelerini unutmayan nesildaşım,buradan selamlarımı sunarım kendisine.
#6521818 gibi bilgilendirici ve gerekli yazılar yazan, sağolsun varolsun, iyi yazar.
atsızcı olduğunu düşündüğüm yazardır.
tarih bilgisi ezberden ve kulaktan dolma yazar. ayrıca bu ülke için gözünü kırpmadan canını veren bir halkın mensubuna vatan haini diyebilecek kadar saygısız.#6831996
(bkz: bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmak)
milliyetçilikle ırkçılık arasındaki "bariz" çizgiyi aşarak "milliyetçi" taklidi yapan ama düpedüz ırkçı yazar. allah akıl fikir vs. versin.

edit: ben de gördüğümün yalancısıyım. gözüm göz değil heral. bakıyım, hâlâ aynı.
yepisyeni edit: siyasi görüşü haricinde yazılarına olumlu yaklaştığım yazar.
çerkes ethem'i ispanyol sanmıyor kendisi. insan kendi atasından bu kadar mı utanır?

güzel bir noktadan bahsetmiş yazar arkadaş.
(bkz: #7146224)islamiyeti yahudilikle karıştıran yazar.ya da başlığı yanlış anlamışta olabilir. kafa kesmek insan yakmak yahudilere özgüdür. herkim bu insanlık dışı uygulamaları yapıp kendine müslüman diyorsa bilsin ki o en büyük müşriktir.
(bkz: #7146503)

araştırmacı yazar.*
Müzik zevkiyle, dünya görüşüyle birebir beni andıran yazardır... Bir ara aynaya bakıyorum sandım yazılarını okuyorken. Umuyorum ki dinî görüşü de Tengrism ile örtüşür de bayram ederim. Ve an itibariyle ulu radyo'da kulakların pasını silmektedir...

Edit: Finntroll ile katliam yapan adam. Kanım kaynadı lan. Nazgul ile tüm beğenimi tekrar tekrar kazanan adam.
(bkz: gök tanrı/#6268422)

şamancı gençlik
(#9241794) güzel söylemiş yazar arkadaş. yalnız entryleri nesline göre biraz az gibi. biraz daha fazla yazması dileği ile. *
yazdığı troll başlıklar yüzünden acilen uçurulması gereken yazar. ilgi çekmek için, kutsal değerlere hakaret etmeye çalışmakta.
(#14601564) nefret söyleminin kralını yapmış, tck'ya göre suç işlemiş yazar. taksimde sallandıracaksın tadında yazı yazmış. bunu yapanlar henüz çocuk be!

--spoiler--
anders behring breivik gibi bir insanın ziyaret etmesi gereken okul.
--spoiler--
(#12547858)

breivik'i kahraman kabul eden bir yazar.
(bkz: anders behring breivik/#12547858)

norveçli haçlı faşistine hayranlık duyan yazar.
çok değil birkaç ay öncesine kadar süpremasist güzel bir insanken bu günlerde sosyalist bir barzo olarak karşımıza çıkan enteresan tip.