bugün

AFAD'a 25 milyon TL bağış yapmış.
AFAD'a 25 milyon TL bağışladı.
görsel
görsel
Dünya kupasına gelmesi yasaklandı diyollar.
mal amk.
görsel
Us open finaline girişi yasaklanmış. Swh.
görsel
Yine utanmadan bizi utandirmistir.

Kupa goruntulerinde acizligi butun dunyaya servus olmus. Ulkenin marka degeri diyen reklamlarda Boy gostermisti.
"şu adam kadar itici gelen adam yok," demek isterdim ama maalesef ellinci sırada kendine yer bulabilir ancak.
Bir isim.

Lokanta zinciri için (bkz: nusr et)
Lokanta zinciri sahibi için (bkz: Nusret gökçe)
turkiyenin gururuymuş gurununuzu skeym sizin sanki nusrette hisseniz var.
fazla yazmak istemiyorum. iki satırlık bir bozuntuyu peygamber ilan edeceksiniz neredeyse.
bazıları demiş ki kapısının önünden geçemeyecek adamlar sözlükte nara atıyor demiş? hayırdır kardeş herkes bu kasap bozuntusunu sevmek zorunda mı? o restarona gidemeyenler adam sayılmıyor mu? nusret kim ki bir saygınlık oteritesi olsun lan geçin bu hikayeleri. ee başarılıymış ? banane kardeş bana mı sana mı başarılı? birde bu adam başarısının ülkenin başarısı diyen ahmaklar var. olum bir firma onu kuranlara aittir. nusret onun hissedarlarına aittir turkiyeye değill. hayır goygoylayınca ne oluyor cidden merak ediyorum. ben hiç bir restoranlar zincirinin başarısıyla övünen bir amerikalı görmedim. bu aptallık bu ülkede var sadece. servet sahibi görgüsüzlere fena tapılır bu ülkede.
bir milyar dolarım olsa bu adamın mekanına gitmem. ayrıca çektiği videolarla aç gözlü ve etlere hamburgerlere tapan milyonlarca insan meydana getirdi. küresel anlamda bozgunculuk yaptı yani pr çalışması yapmak için. bunun hesabını allah'a verecek rahat olun.

not : insanlar ise şimdikileri gibi güçlünün ve imkanı olanın yanında durmuşlardı fakat Allah ise onları alaşağı etmişti. devam edin beş para etmez insanları goygoylamaya.
Türkiyenin Markası ve Gururudur... Yabancılar Onu Daha Çok SaltBe Diye Bilirler....
iki kişi ortalama 500 TL lik bir hesapla salata, yemek, tatlı, içecek yiyip çay içip kalkılabilecek et restoranı. biraz pahalı mı? evet. ancak şunu unutmayın ki adam tartışmasız bana göre Türkiye'nin en iyisi. 350 liraya aynı şeyleri günaydında da yiyebilirsiniz ancak emin olun arada ciddi bir lezzet farkı var. ne demişler kalite ucuz olmuyor. her akşam yiyecek halimiz yok ama arada bir neden olmasın.
Kendisini tony montana sanan cüce kebabçı.
Sakin champ. Etteyim.
bir et dükkanı.
menüde fiyat var mı acaba ? çok merak ediyorum. 1 kişilik yesem çıksam. kaç para öderim ki.
Çok laf yalansız, çok para haramsız olmaz demişler.
ancak çomarların ve medeniyetsiz hödüklerin markası olabilir.

bildiğin kıro ve maganda.

geldiği yere geri döner zamanlar raad olun.
Şımardı bu da her zenginleşen adamlar gibi. Para hakikatten bozuyormuş adamı. Şimdi eften püften sebeplerle işçi çıkarıyor. Neymiş limona elle dokunmuş. Bir sürü aileye bakıyor o işçiler. Acun kimi ihya etse elde patlıyor valla.
layığını bulmuş arka sokak çingenesi.
Kapısının önünden geçemeyecek adamlar sözlükte arkasından atıyor.

Komik misiniz siz?
Fiyat olarak pahalı değildir. Hamburgeri havalimanlarındaki burger king hamburger menüsüyle denktir. Hatta havalimanını geçtim sıradan bir burger king şubesinde burger yemektense nusret tercih edilebilir.
Ben hayatımda bunun kadar itici bir insan daha görmedim, paranın bozduğu tiplerden..

Evlât olsa sevilmez aq suratsızı!
mykonosta musterilerine ibrahim tatlisesin damar parcalarini dinleterek tempo tutturan buyuk ustat.

https://www.youtube.com/watch?v=iCJM0q-WRpo