bugün

Bağnazlığın bu kadarı pes!!!!!!!!!

http://yurthaber.mynet.co...sapkinlik-gorulmedi/26049

--spoiler--
Sözde pir şüpheli U.K., pirin nur çeşmesi olarak adlandırılan cinsel organından gelen sıvının sperm olmadığını, bu beyaz sıvının sadece pirlerden gelen bir nur olduğunu söyledi.

--spoiler--

--spoiler--
Ekipler, herkesi tek tek dinleyerek, sapkınlıklarla dolu olayı aydınlatmaya çalıştı. Dergaha, karı koca gelen çiftlerin pir ile ayrı ayrı cinsel ilişkiye girdikleri belirlendi

--spoiler--
nurcuların ağızlarını dayayıp da nurlandıkları çeşme gibi bir çağrışımı olan çeşmedir.

ey benim güzel memleketim, ey benim cühela halkım, kızıyorsunuz ve alınıyorsunuz ama müstehak size.
(bkz: yunus suresi 100 ayet)
http://www.agnostik.org/k....php?sure=10&ayet=100
sözlük'deki dinci şakirtlerin analarının bacılarınında bu nur çeşmesinden içmiş olmaları büyük bir olasılık.*
şeyhin birinin penisinden akan çeşmedir.
şimdi efendim, karı koca gidiyor aşırı dinci yobazlarımız,
karşılıklı yalaşıp grup yapıyorlar.
(bkz: bu kadarına da pes)
bir nevi sebil.

benimki de bedava lan! en azından cennet vaadinde bulunup yalan söylemiyorum amk!
yuh amk hangi kafada yaşıyonuz? Böle mankafalık olur şey mi?
her imam da bir tane olan ve safsata olmayan çeşmedir. denemesi bedava ey mü'minler. gel vatandaş, imamdan garantili nur çeşmesi, kelle hariç.. neyse. *
dini kendi çıkarları için kullanan insanların varlığı malumunuzdur. biz bu ve bunun gibilerine halk arasında din sömürücülüğü diyoruz. işte bu din sömürücülüğünün geldiği son noktadan, bir önceki nokta nur çeşmesidir. (( zira akp son noktadır ))

bildiğiniz sakallı ve şalvarlı bir amca dini kullanarak cennet vaatleri ile kandırdığı, içerisinde kısa yoldan cennete gitme peşinde ki insanların olduğu yobaz kesime,
''gelin benim penisimden nur akıyor sizi cennete götüreceğim'' diyor.
efendim bazıları diyebilir,
- hey dostum kapa şu lanet çeneni bir malın yüzünden ne propagandası yapıyorsun.
efendim o propaganda bildiklerinize benzemez. sen dindarım diyorsan ve hala o nur çeşmesi akan adamı bana savunuyorsan, sana afiyet olsun efendim. buyur doya doya yala! yala ki ağzına nur doldursun adam!

bu gibi durumlarda direk yapıştırılır '' ateist kesim''!
efendim bir insanın ateist olduğunu sorgulamak sana mı kaldı. delimisin divanemisin.
herkes müslüman ancak aşırı dinciliğe karşı,
aşırı dinciliği savunan insan ise yobazdır efendim!!
kem küm yapmayınız.
kana kana içmek için:

(bkz: çeşmeye ağız dayamak)
allah ile kul arasına kimsenin girmemesi lazım gelirken, bırak araya girmeyi; ağıza giren çeşmedir.
badelenenlerin sadece 3 tanesi şikayetçi olmuştur.
(bkz: hani marjinal bizdik)
tüm ideolojisini din düşmanlığı üzerine oturtan, sonra bu ideolojisinin başına kırmızı bir kurdeleyi fiyonklu bağlayarak "bak bu cici" diye çocuk kandırmaya çalışan orospu çocuklarının ekmeğine yağ süren bir başka haysiyetsizin(şahıs beli olduğundan küfretmiyorum. elin sahte şeyhine tazminat ödemeyelim sonra) yediği halttır.

biliyorum, bunları gördükçe seviniyorsunuz. lakin ancak bunları görebilirsiniz. sizler gerçek velîleri görmeye layık değilsiniz.
(bkz: bukkake) nin yobaz versiyonu olan çeşme. yobaz derken bu adamların, o çeşmeden susuzluğunu giderenlerin falan gerçek islam ile alakası yok tabi ki.
şakirtlerin sürekli uğradığı çeşmedir.
maklube yiyip şey veriyorlar.
şey işte!
anlarsınız ya şey!

(bkz: hani marjinal bizdik)
insanların ne kadar cahil olduğunu ve her sakallıyı din büyüğü kabul ettiğini gözler önüne seren ibretlik olaydır.
Şeyhin spermleri nur bu sebeple cinsel organına takılan isim... 70 sapık bir araya gelse bu kadar yaratıcı olamaz amk.
Enteresan bir çeşmedir.
Bundan çıkmadığı kesin.
görsel
görsel
Onlar nasıl o işi yaptılar diyim.o zikir denen trans çalışmasından yaptılar.birey transa girince transı başlatanın himayesine gider adam ne derse yapar.aklı olan o zikirlere filan katılmaz ben diyim.
zeker çektikçe insanın içine nur dolmasını sağlayan çeşme.