1. 1.
    43 yaşında bir yazar. başka yazarlardan alıntı yapmakla itham ediliyor şu aralar.

nilgün bodur
    1 -3 ... true
  2. 2.
    sağdan soldan arakladığı aforizmalarla kitap çıkaran kişi.

--spoiler--
    Şüphesiz ki Allah; adaleti, iyiliği, akrabaya yardım etmeyi emreder. O size düşünüp tutasınız diye öğüt verir.
    --Nilgün bodur--
    5 ... petrauskas
  3. 3.
    Topal Jailson birlikte oynamaz amk
    Nilgün Bodur.
    3 ... bayandanazkullanilmis
  4. 4.
    Olmayan hayat tecrübesini kitap haline getirmiş. Kendini iyileştirmekten falan bahsediyor da abuk subuk şeyleri Kafaya takıp sonra onları sanki çok büyük sorunları varmış da onları çözmüş gibi anlatması ne bileyim biraz zorlama ya da gereksiz.
    5 -2 ... misaki meii
  5. 5.
    yeni nesil çöp edebiyatının öncülerinden bir kurgucu. wattpaderlar ve çağrı taner ile ile bu edebiyatı devam ettirir

ps: yazar değil kurgucu.
    6 ... kitaplarda yasayan muptezel
  6. 6.
    iki gün önce ekşi sözlükte tartışıp bitirdiğimiz kadın. siz amlı götlü kadının amacını tartışıyordunuz.
    1 -1 ... orantisiz zeka 4
  7. 7.
    Kadın amacına ulaştı.
    Ne yaparsak boş.
    Kadın bir şekilde kitap basmış, kitap 100 baskı yapmış, kadın milyonları cebe indirip amacına ulaşmış.
    Bundan sonra onun hakkında yazılacak her şey ona reklm olur bence.
    3 ... turkmen begi
  8. 8.
    Ay’a baktım ay beyaz
    Kıza baktım kız beyaz
    Cebe baktım para az
    Bu kız bana yaramaz
    ‘’Çal keke çaalllll’’
    Nilgün bodur.
    6 ... bayandanazkullanilmis
  9. 9.
    nilgün bodur
    Gerçekten alıp okuyan var mı bu tarz kitapları merak ediyorum.
    Hani şu söz öyle bir söz ki önce ağaçları sorguluyorsun, kuşların üstünde rüzgarla dans ettiği dallarını düşünüyorsun, sonra kesildiğini hayal ediyorsun, kağıt olduğu aşamalar geçiyor gözünün önünden tek tek...
    Ve sonra
    Sonra diyorsun ki
    her şey
    Bunun için miydi?
    11 -1 ... bir kimse
  10. 10.
    Ya her yerde herkes bu kadını paylaşıyor ne derdiniz varmış be kardeşim diyorsun. MSN den ne dinliyorum özelliğini açıp, eski sevgiliye giderli şarkılar gönderen neslin bu devirde bu kadın üzerinden bu akıma devam ettiğini görüyoruz.

Sahi ne demişti Nilgün ablamız "sen gittin ben güzelleştim" bak bak gidere bak. Demet Akalın şarkılarından hallice. Fazlası değil.
    6 -2 ... veritas omnia vincit