1. 1.
  hırvatistan milli takımının forvete yönelik orta saha oyuncusudur. 2006 almanya dunya kupasi kadrosunda yer almaktadır. aynı zamanda babası olan milli takım teknik direktörü zlatko kranjcarın onu milli takımda çok fazla oynattığı için eleştirilmesine sebep olmaktadır
  ... city walk
 2. 2.
  cm de adını hatırlayamadığım bi hırvat takımından transfer edip harikalar yarattığına şahit olduğum 84 doğumlu genç futbolcu... *
  1 ... don santino corleone
 3. 3.
  --spoiler--
  fm 2008 de 2010 lu yıllarda çok pis coşan orta saha oyuncusu.
  --spoiler--
  ... bleak poison
 4. 4.
  çok pis şut atar kendisi...
  ... florinali numuneddin
 5. 5.
  fm 2006'da dinamo zagreb' den keşkedip banko oynattığım oyuncuydu kendisi helal olsun verdiğim paralara.fm 2008' de türevi için (bkz: luka modric)
  ... sopartacus
 6. 6.
  babası zlatko kranjcar'ın efsanesi olduğu dinamo zagreb'de kaptanlık yaparken 2004-2005 sezonunun devre arasında dinamo'nun kanlı bıçaklı rakibi olan hajduk split'e transfer olması ülke çapında bayağı bir yaygara koparmıştı. kendisini split'te binlerce hajduk'lu karşılamıştır. kendisinin igor stimac'la anlaşarak hajduk'a gitmesinde kilit rol oynayan menajeri dino pokrovaç 2005'in mayıs ayında evinde vurularak öldürülmüştür, daha sonra yaptığı diğer işlerdeki anlaşmazlıklardan dolayı mafyanın öldürdüğü iddia edilmiştir. hatta bu olaydan sonra kranjcar'ın diğer menajeri efsanevi hırvat davor suker de canının derdine düşmüştür. bunların üstüne hajduk'da pek varlık gösteremeyen niko buradan ingiltere'ye adeta sürgüne gitmişti. euro 2008'deki parlak futbolundan sonra as monaco onu almak için çok uğraştıysa da portsmouth'da kalmıştır.
  -1 ... pulemjot kalashnikova
 7. 7.
  gün itibariyle kaval kemiği kırılan luka modric'in yerine tottenham hotspur tarafından transfer edilmiştir. yaklaşık 4 milyon euro'ya alındı. aklıma birden tabata trasferi geldi nedense. beşiktaşlıların bu sezon mutlaka bir spurs maçını izlemelerini ve yıldırım demirören'e tepkilerini ona göre ayarlamalarını tavsiye ederim.
  2 ... oovxvoo
 8. 8.
  [null https://video.uludagsozluk.com/v/niko-kranjcar-16749/

  ]
  ... metafizik_cell
 9. 9.
  Adı Galatasaray'la geçen ve Ocak ayında Aslantepe'de oynaması muhtemel Hırvat süper yetenek.
  ... serkan soylemez
 10. 10.
  http://www.ajansspor.com/...fer_bitmez.html?ref=satb1
  ... rivne