bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    Sports Interactive'in 2006 versiyonunu çıkardığı, 6.0.2 patchiyle en iyi performansına ulaşan, yıllardır olduğu gibi yine günlerimi, saatlerimi çalan menejerlik oyunu. CM yi yapan arkadaşların oyunu.
    1 ... imac
  2. 2.
    oyuncu transfer işlemleri,maç kazanma zorluğu ve türkçeleştirme işlemlerinde karşılaşılan zorluklardan dolayı tarafımdan rafa kaldırılan oyundur.*
    ... zamazingo
  3. 3.
    (bkz: football manager 2005)
    ... zamazingo
  4. 4.
    98 yılından beri oynadığım cm ve fmden beni soğutabilmeyi başarmış ve zor yapacaz derken boku çıkarılmış
    olan sports interactive oyunu.
    ... butcher
  5. 5.
    (bkz: fm 2007)
    ... glosoli
  6. 6.
    (bkz: cm 2006 ile tahtinin sallanmasi)
    ... serji
  7. 7.
    oynamaktan büyük zevk aldıgım..beni hep şaşırtan ve eglendiren..iyi oyuncu için kolay ,kötü oyuncu için zor olan oyundur..
    yeni bir transfer söylentisi duydugumda referans olarak kullandıgım oyun.
    fm de baktım abi carrusca iyi topcu..
    3 ... hayrola genc
  8. 8.
    2000'nden beri oynadığım CM serisini bana bıraktırabilmeyi başarmış oyundur..
    (bkz: babam bile vazgeçiremedi)
    (bkz: burdan yetkililere sesleniyorum)
    ... hugo_emre
  9. 9.
    Network'undeki yavaslıkla çıldırtsada ,zevkli bir oyun .Efsane cm0102'den arkadas zoruyla kopmus biri olarak oyunun zorlugu gozume carptı.Dandik oyuncuların dataları biraz fazla yüksek görunse de iyi oynayamamaları dengeyi kurmus.Bilgisayarın gene minimum atakla ulastıgı gol sayıları insanı bunaltıyor.Ibrahimovic'in sahip oldugu 20'lerle ayrı bir oha çektirdigi oyundur ayrıca.
    1 ... alibet
  10. 10.
    cm serisiyle büyüyen kitleyi, oyundan soğutan sports interactive oyunu.

cm nesliyiz biz arkadaş, 15 tane atakta tek gol atıp, rakibin bir kere gelip gol atmasına alışmışız bir kere. son saniyede kupalar, şampiyonluklar kaybetmeye alışmışız. kimsenin adını dahi duymadığı, ama 3-5 sene içinde patlama yapacak olan isimsiz oyunculardan efsane kadrolar oluşturmaya alışmışız. böyle, "bastır parayı, al güçlü oyuncuyu, yaya yaya şampiyon ol" diyen fm 2006 * kesmiyor bizi.

çok kolay olmuş, çok. zevk vermiyor insana. zorlamıyor. olmamış.
    -1 ... insomniac