bugün

görsel
--spoiler--
cumhuriyet halk partisini hazmedemeyen yazar.

iade-i ziyaret.
--spoiler--

Sevmek zorunda değilim, evet sevmiyorum.
şuan kendisine ulaşılamıyor.
Frank la birbirlerine sarılmış, ağlıyorlar.
E hazır sarılmışken....
Gökyüzûnde kızılelmay'ı uçuranlar dururken...
metrobüsü yûrütemeyenleri tercih eden akla şaşıyorum!!!
kızılelmayı uçuranlar ekonominin anasını siktiği için olmasın genç adam? metrobüsü yürütemeyende yarın öbürgün o dediklerini yapar merak etme. siyasi olarak adamlara sabotaj yapıldığını biz biliyoruz ödenek vermemeler sorun çıkarmalar falan.

o metrobüs yine yürür sen dert etme. yıllarca kullandığın dilinde biraz dinlenir artık. belki maaşta anlaşırsanız chptroll olursun? meslek değişmiyor sonuçta ünvan değişikliği sana koymaz...
Oyyy civeleğim nasıl da üzülmüş seçim sonuçlarına. Makarnayı ve iyi mayışı kaybetti belediyeler gidince. Ondan bu kuyruk acısı. Ayrıca frank'ın feyk hesabı bu be. Buradan olay çıkartmaya çalışıyor işte.
ezanlar susunca görürsünüz...
Metrobüsü yürütemeyen, manevra yapması gerektiğini bile akıl edemeyen direkt akp'ydi!! Metrobüs haddizatında akp'nin kariyerinin en gerizekalıca projesiydi...akp'nin ne kadar sığ kafalı olduğu metrobüs macerasından anlaşılabilir...

Bigün bi entry yazıcam metrobüsle ilgili, akpopoları kızdırıcam...ama hiçbi şey diyemiycekler, çünkü hepsi gerçek.

Nihavend sen de iş ara şekerim...
Klasik aktrol. Hemen başlamış israil tebrik etti ekoyu hülooğ diye. Ağla çomar.
görsel
Bizde çok şaştık zamanında cancazım, alışıyosun merak etme
Hâlâ daha şaşırıyorum mesela, 17 bin asgari ücretle, 10 bin emekli maaşıyla nasıl geçiniyo bu insanalar diye
Elinde tuzla kaldı zaar;

Ama neyse...belli ki; kim hıyar uzatırsa koşmayı iyi bilengillerden.

Bu hayatta sırtı yere gelmez. Umarım.
Kafayı heykelle bozmuş yobazın teki
Bunun gibilere göre her heykel puttur.
Çok yakışıklı ve zeki erkek. Her kadının hayali ayol. Heykelini yapıp evde seyretmelik.
Heykel sevmiyorum ve sanat olarak görmüyorum ama resim severim ve yaparım o ayrı.
Yazık özürlü galiba.

Bir yazar, en boş ve gereksiz olanlarından..
ortalığa sıçan mülteci kardeşlerini savunan akputçu yazar.
görsel
Yahu sumugunu bosaltmiyor, burnu akan bir çocuk sadece. Bu ne tahammulsuzluk allahım (!)

Ayrıca dangalak s.ksin seni şapşal.
galatasarayli bir ak partili.
Sadece sennn diye küfürbaz olan birisi kendisine ana avrat küfür etmiştir. Bu entry burada kalsın.
--spoiler--
tek doğru yol atatürk'tür mümin kardeşim. yanlış yola sapmayın.
--spoiler--

Bunu yazarak kurtulacağını sanıyor.
Zaten seni tehdit ediyor evini adresini ismini öğrenirim diyor. Sonra kahve içeriz diye gerçek fikrini saklamaya çalışıyor. Ne adamlar var dünyada mafya olmuş herkes. Neyse hakim bunlarıda değerlendirir.
Demin idealistti şimdi mafya oldu.