bugün

Sıçıp sıvamakta tez, doktora ne varsa silip süpüren ve akabinde ordinaryüs olan bi garip insan evladı.
konuşurken kafiye kurmak için ıkınan ıkındığı için cebine para koyulan kişi.
yalakalık duygusuyla ne yazacağını şaşırdığı sırada her şeyi mahvetti.
yıllar önce özhan canaydın tarafından veto yemiş.

http://www.haberler.com/n...eto-etmis-6982961-haberi/
geçenlerde işin içine anasınıda katmıştı anam üzülüyor filan diyodu. anasına saygımız sonsuz ama bunu sicarak ömrünün hatasını yapmış. belkide paralelciler dogurtmustur bunu bilemeyiz.
Bu adamın bugüne kadar gelmesi bile ülkedeki kalitesizliği gösteriyor. Nihat Doğan ne koymuştur ortaya ne katmıştır topluma da her Allah'ın günü tv'dedir? işine gelince Deniz Gezmişi malzeme yapar işine gelince Allah kitap diye prim yapmaya uğraşır. Ağzına sıçmışlar hala "Filistindeki gariban kardeşlerim" edebiyatıyla durumu kurtarmaya çalışıyor hırbo.
Türkiye gerçeğidir.
fetoş'a laf ettiği ve akp'ye ovdugu için akpliler tarafından sevilir.
Tayyip'e kufretseydi yahut gezi'yi destekleseydi özellikle sanal ortamda Twitter'da sözlüklerde kahraman ilan edilirdi.
sonra kelebekler kuşlar falan...
Türkiye'de sayıları en az 10 milyon olan kıro takımının temsilcisi. Hatta 20 milyon amsk.
attığı sapıkÇa bir tweet yüzünden halk tarafından ve ülke genelinde ban yemiş yaratık sanatÇıdır.
(bkz: çapulcu)
https://www.facebook.com/...86712/?type=1&theater
halkın %50sinin fikrini beyan etmektedir.
kendi kendini bitirmiş, reklam yapayım derken işin bokunu çıkarmış insanımsı denyo. öyle bir boka battı ki, kolay kolay temizlenemez kendisi.
Dünya da ki en boş yaratık . Hunharca yeminler eder .
toplumun aynası... benzeri ve farklı türevlerinden milyonlarcası nefes alıyo ülkemde.
Acun tarafindan tekmeyi yemiş yazar. Pardon ne bileyim bişey işte. Adamin sifatini bulamadim ney la. Şarkıcı.
(bkz: konuşurken habire rabbim diyenler)
yani bu enrtyi girerken bile adamin prim yapmasina yardimci oluyoruz en iyisi adini hic anmayip tarihin karanlığına göndermek.
Survivor all star daki tek eksik. Olsaydı da izleseydik keşke. Zerre sevmem ama eski survivor daki hareketleri çok komikti.
felsefe yoksunu güzel ülkemde düşunüyorum o halde varım diye diye gezen adam. şarkı söyleyici.
bitmiştir. net.
daha da toparlayamamasını, ortalıktan çekilmesini umduğum , antipatik , çakma maço kişilik.
Kendisi tüm parayı laik düzenden kazanmış, dondurma reklamlarında hatunlara kendini öptürtmüş, eski sevgilisi Seda Sayan'ın mini etek giydiği bir klip çekmiş, eski tarihlerde benim olmazsan taciz ederim diye şarkı söylemiş anti-laik ve sözde dobra kişiliktir.

Not:Birde utanmadan ben onu Özgecan için demedim Ona demedim diye yırtmaya çalışmaktadır.Adada bikinili hatunlarla cubba cubba yapan nihat, laik düzenin insanları sapıklaştırdığını ve mini etek giyen kadınların tecavüzü hakettiğini söylemiştir.

Ekranlardan sonsuza kadar uzak kalması dileklerimle.
felsefe dersinden defalarca sınıfta kalan ve kurulla iteleyerek geçen mümtaz şahsiyet.
konuştukça dahada batan kazma insan, öyle bir rezilki özgecan katledildiği gün , mini etek giymeseydi diye açıklama yaptı. keşke allah onu yaratacağına kedi , köpek , eşşek ....vs yaratsaydı daha hayırlı olabilirdi.