bugün

acun un programın da yarışmış kendini türkiye ye kanıtlamak için artistlikler yapmış olan, sözde bir şarkıcıdır.
(bkz: vay efendim çok güzel oldu)
survivorda kendini milletini çok seven gibi aksettiren ama ne sesi ne de yeteneği sanatı olan gereksiz bir varlık.
milyonları kendinden geçiren soğan.
akplidir kendisi.
israil'e meydan okuyan kahraman türk!!!
israil'e meydan okuduğunu sanan, fakat israil tarafından siklenmeyen; vatan haini. her yerde ben askerliğimi doğuda yaptım der, fakat kendisi acemiliğinden hemen sonra gazinoda şarkı söylemeye başlamıştır.

vatan sever ya, kahraman ya. hey yavrum hey. doğuda kaç mehmetçik var haberiniz yok. esas kahraman onlar.
konuşmayı sanki cami imamından öğrenmiş gibi.hep bir vaaz ediyormuş havas
ında konuşuyor.hadi ama biraz daha hızlı.işimiz gücümüz var.
tüylerimi diken diken eden bir ses tonu var. şarkıcı olacağına, keşke imam olsaymış bu zat.
kendini halk filozofu sanan sorulan soruyu anlamadığı gibi alakasız cevaplar veren çok çabuk gaza gelen
en son bi otel odasında 2 hatunla basılan üretim hatası.
ülkenin selameti için kısırlaştırılması gereken gubidik.
Twitter'dan beyoğlu belediye başkanına seslenerek fransız sokağı'nın isminin değiştirilmesini öneren celebrity.
--spoiler--
Nihatdogan_ND Nihat Doğan
Bana da M.Kemal e sovyetleri sattığı için kızan koministlerin M.Kemal postuna bürünmesi samimi gelmiyor
--spoiler--

komünist kelimesini kominist olarak yazan adamcık... onca kitap okuduğunu söyleyip duruyorsun, hiç mi komünist kelimesi yoktu o kitaplarda...
--spoiler--
aslan yürekli haluk ulusoy'u beğenmeyenler, tavuk yürekli mahmut özgener'e layıktır.
--spoiler--
(bkz: oksijen israfı)
bugün kendi başlığı altındaki bana ait üç adet giriyi artıladığını düşündüğüm şahsiyet. Zira bunu ondan başka kimse yapmış olamaz.
enerji israfı...
tuvalete girip tuvalet kağıdının bittiğini farkedince ''başbakanım! başbakanım'' diye bağırdığını düşünüyorum.
şu an okan bayülgenin kral çıplak programın da konuktur.
an itibari ile laf salatası yapmaktadır.
"samimiyetsiz" uslübu ile milletin ağzına sakız olmuş, milliyetçilik duygularını her yerde ön plana getiren iyi niyetli bir vatandaşımızdır. Bir ara kendisine karalama kampanyası çıkartıldığını öne sürmüş ve her programda bunu dile getirmiş ve kendini aklamaya çalışmıştır. Sert yapısının arkasında çok duygusal birisi vardır.
http://www.facebook.com/photo.php?v=360801493937377

(bkz: sesli güldüm)
Bir garip adam...
türkiye'nin ihtiyacı olan türden bir insan. bence 1000 rte yerine 100 tane nihat doğan'ımız olsa hayatta sırtımız yere gelmez. çok önemli, mümtaz bir şahsiyet.
(bkz: nihat doğan ın kolpa bir insan olması).