bugün

entry'ler (421)

ülkelerin kişilik olarak karşılıkları

türkiye:emekli memur.

sözlük yazarlarının kullandığı ayakkabı markaları

(bkz: kinetix)
(bkz: beta)

en iğrenç kokular

kizlarin ter kokulari.

sözelcilerin mal olması

milyoner programinda ilk soruda elenen makina muhendisleri,sayisalcilari akla getiren mantiksiz yazar soylemi.

bim in çıkaracağı enerji içeceğine isim önerileri

le energy.

neslihan demir

filenin sultanlarinin en güzel voleybolcusudur.hemde çok iyi bir oyuncudur bugun g. kore yi dagitmistir.

2012 üniversite tercihleri

01. Tercih 105611147 iSTANBUL ÜNiVERSiTESi/Edebiyat Fakültesi/Çağdaş Türk Lehçeleri ve Edebiyatları
02. Tercih 206111642 YEDiTEPE ÜNiVERSiTESi (iSTANBUL)/iletişim Fakültesi/Görsel iletişim Tasarımı (Tam Burslu)
03. Tercih 107510047 MiMAR SiNAN GÜZEL SANATLAR ÜNiVERSiTESi (iSTANBUL)/Fen-Edebiyat Fakültesi/Sanat Tarihi
04. Tercih 203210185 iSTANBUL SABAHATTiN ZAiM ÜNiVERSiTESi/Eğitim Fakültesi/Okul Öncesi Öğretmenliği (Tam Burslu)
05. Tercih 105410027 iSTANBUL MEDENiYET ÜNiVERSiTESi/Edebiyat Fakültesi/Tarih
06. Tercih 105410036 iSTANBUL MEDENiYET ÜNiVERSiTESi/Edebiyat Fakültesi/Türk Dili ve Edebiyatı.

kim milyoner olmak ister deki pembeli kız

yarismayi goturecek kizdir.

2 ağustos 2012 eskişehirspor olympic marsilya maçı

ömer üründülü aratan yorumcunun yorumlariyla katlettigi mactir.

osym gov tr

aday işlemleri sistemine girilmeyen siteden bozma. arkadaş o kadar kişi tercih yapacak bu ne sorumsuzluktur, bi de uzatmazlar ha tercih süresini.

sınıflarda mutlaka bulunan tipler

uzun boylu sisko caliskan tip,kisa boylu sisko caliskan tip,uzun boylu ciliz pantolunu bilek izasinda olan caliskan tip ve standart tembel tiplerdir.

uykuya oruc tutturmak

orucu uykuyla gecirenler sevabinida ruyasinda gorur.

der..cubbeli ahmed .

puanı düşük olanlar tercihlerini nasıl yapmalı

puanı düşük olan adayların ve yerleşip yerleşmeme teredütü içinde olanların yaşayacağı sıkıntılardır.

internet olsun televizyon olsun hep puanı yüksek öğrencilere yönelik olduklarından benim de içinde bulunduğum sınırda ki adayların için ne bir yol gösteren var ne de yardımcı olan..

sözüm o ki sözlük içerisin de boş işlerle uğraşan tercihlerde tecrübeli yazarların tercih yapacak olanlara biraz tavsiyeler vermesini bekliyorum ve diliyorum.

misafirlikteyken o bir şey içmez diyen anne

genel de cay ikram edildiği icin o cay sevmez deyip cocugunun bi omur cay sevmedigini sanmasina neden olan annedir.

kurtlar vadisi safiye

öldü diye bildiğim karekterdir.

bir anda dile dolanan şarkı sözleri

call me maybe.

sözlük yazarlarının masaüstü arkaplanları

siyah bildiğin düz siyah.sebebi de w7 start ın ekran planlamasıyla ilgili koyduğu kişiselleştirme sınırlaması.gerçi programı var ama pc kapanıp açılınca gidiyor siyah oluyor.artık bunları neden anlattıysam.

suyun kaynadığını bilmeyen insan

ayrıca zeytinin yıkandığını da bilmeyen insandır.

iri göğüslü kızlardan hoşlanmayan erkek

meyilli olabilmesi yüksek ihtimal olan erkektir.

dünyanın en güzel kelimesi

lütfen ve bilmiyorum kelimeleridir.

ha bide anket.