bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 210.
    bu kadar saçma spor muhabbeti yeter. iyi eğlendim xd.
    -1 ... bay efendi
  2. 209.
    haydar haydar coverları takdir edilesidir. sanki tool grubu coverlamış. şarkının sonundaki riff ile tool'a selam çakmaları kulaklardan kaçmadı.
    https://www.youtube.com/watch?v=Rpqs38maMWA+
    ... metal muzik hocasi
  3. 208.
    Bir ara deli gibi dinliyordum. Siyah esved, kırık, aydınlık, söz.
    Amaa...

Pkk sempatizanı olduğunu öğrendiğim adamı, "aman canım sanat işte" deyip de dinlemem.
    Dinleyene karışmam banane de, benim midem kaldırmıyor.

Her neyse, ikamesi çok olan bir grup.
    7 ... avare biri
  4. 207.
    Soyleyenin agzinin ortasina vurasim geliyo.
    ... potluvese
  5. 206.
    aylar önce yazdığım gibi.

Sarkıları dinlenesi ayrı bir hüzne sokan grup.

Üsteki entrylere baktım da solisti pkk sempatizanlığı filan yapmış sonra dinlemeyi filan bırakmışlar, arkadaşlar siz müziği neden dinliyorsunız ki he tamam kötü birşey ama böyle şeyleri bahane niyetine kullanmayın, bak yine sinirlendin aq.
    1 -1 ... salazar slytherin
  6. 205.
    bu adamları gerçekten seviyorum. kıyıda köşede kalmış olmalarına rağmen müthiş işler yapıyorlar. popüler kültüre esir olmayın hiç e mi? yeni şarkı enfes olmuş. buraya da link bırakıyorum.

https://youtu.be/V5XrmKm6hTs
    ... yazarsam yazarim
  7. 204.
    Dün konserlerine gittim. Sahneleri iyi ama üst düzey bir grup değiller. Belki zamanla kendilerini geliştirirler.
    7 ... alkolik oldum
  8. 203.
    Öyle bir an geliyor ki; sevdiğim insanlara olan, tüm kırgınlıklarımı ve kızgınlıklarımı bir bir haykırmak istiyorum. Kıyıda köşede ne varsa hem de, es geçmeden.
    Ama yapamıyorum işte, tek gülüşleri yetiyor.
    O tek bir gülüş, söylemek istediğim her şeyi tek kelimeye sıkıştırıp kulaklarıma fısıldıyor.
    Neyse.

Sonra da geceleri, kan çanağı gözler ile, neyseleri bir bir açıp seriyorum önüme.
    Olan yine bana oluyor.
    14 ... topal talih
  9. 202.
    Siyah şarkısının akustik versiyonu mükemmel olan grup.
    1 ... beyinsiz mahlukat
  10. 201.
    En cok nafile sarkisini begendigim müzik grubudur.
    3 -1 ... kodadipars