bugün

kurtlar vadisi reklamlarıyla reklam kulturunu yerle bir eden receiver markası
kurtlar vadisini sunan uydu receiver markası
(bkz: en gicik marka isimleri)
sponsor olunan etkinliğin marka üzerindeki yan etkilerini gösteren güzel bir örnek,bir uydu receiver markası.
kurtlar vadisinin son döneminde her catıya duvar tepesine yapıstırılan canak markası.
kurtlar vadisiyle ününe ün katan çanak antendir. ayrıca polat alemdar amerika'ya gittiğinde hollywood yazısının yanında yazıdan büyük next and nextstar anteni vardı *
polat alemdar özentilerinin, delikanlı delikanlı uydudan tv izlemeleri için tasarlanmış "ağır" antendir.
kamyon süsü kıvamındaki ucuz türk milliyetçiliği reklamlarıyla tekrar ortaya çıkan marka.kurtlar vadisi sendromundan kurtulamamış anlaşılan.
taklit markası da next adı altında çıkan uyducihazı
kaç kişi uydu alıcısının markasını merak eder ya da televiyonda reklamlara bakarak seçer ki diye düşündüren sonra da sayılarının az olmadığına kanaat getirilerek televizyon kumandası "power" tuşu düğmesi, ütü masası yayı, elektrikli süpürge poşedi gibi markaları da sponsor olarak görmeyi umdurtan hede.
kurtlar vadisi'ne sponsor olması ile şahsım dahil tüm reklam camiasının götüyle güldüğü gubidik marka.
yok adama sormazlar mı "hedef kitlen nedir, kaç kişiye satmayı amaçlıyorsun şu zımbırtını?" diye.
madem paran var rayting garantili diziye bayılacak kadar git başka yerlerde kullan; çoğu çatı anteni ile çekmeyen, adamı inim inim inlettiren cnbc-e ye bile reklam versen daha iyi iş yapardın.

yakında batarsa bu adamlar kimse şaşmasın.
milliyetçi dizilere reklam veren uydu markası.tahminimce kod adı kaos a da reklam verecektir.
bildiğin antendir.
kurtlar vadisinde gökdelen tepelerinde gökdelenlerden daha büyük olarak dikilmiş yapıştırılmış fotoşoplanmış izleyenleri sonuna kadar darlayan antendir.
süper ve süperstar.
kendi iki uydu alıcısı yanan, bir de üstüne digiturk kutusunu yakan, bir de üstüne binadaki d smart alıcılarını bozan, lanetli uydu hedesi. asıl bomba bu değil tabii ; fabrikaya geri gönderiliyor iki kutu da üretim hatası olduğu için, bir hafta sonra eve telefon geliyor fabrikadan. efendim, ahizedeki ileri gerizekalı nextstar yetkilisi benim 25 yıllık ev hanımı anneme şu soruyu soruyor;

bir ileri bir geri zekalı nextstar yetkilisi: bu kutunun neyi var efendim çözemedik biz ?! ( lan kutu yanmış neyini çözemedin gubik. dübük. kuki seni. )

25 yıllık ev hanımı annem: ben sana sütlaç nasıl yapılır diye soruyo muyum? töbeestafirrullaaah.
kurtlar vadisi reklamlarıyla bayağı ünlü olan uydu receiver markası.
bimeks adlı dolandırıcı mağazadan aldığım bir ürününün "kapalı kutu" denmesine rağmen mağaza çalışanlarınca önceden açılmış, kurcalanmış, hatta sağı solu çizik içinde bırakılmış olduğunu ve bazı slotlarının çalışmadığını görünce arayıp şikayette bulunduğum marka.

bimeks'in çirkefe yatıp "biz geri almayız ama isterseniz servise göndeririz" tavrını görünce, bari servise doğrudan göndereyim deyip ürünü teslim etmek için bu arkadaşları aradım. devamı şu şekilde:

- ürün kapımdan aras kargo yetkilisince alındı.
- ertesi gün next and nextstar'dan teslim alındığına dair mail geldi.
- ardından servis sorumlusu arayıp şikayetimi tek tek not aldı.
- bir kaç gün sonra ürünün yenisi ile değiştirildiğini, bimeks'te bu probleme neden olanlar hakkında next and nextstar olarak gereken şikayetin yapıldığını belirten ve özür dileyen bir mail aldım.
- kendileri sorumluluk ve hizmet açısından 10 puanı hak etmektedirler. böyle devam...
18 eylül 2014 türksat 4a geçişi'ni her bir modeli için ayrıntılı resimlerle anlatarak sorunsuz biçimde bir sürü hd kanala kavuşmamızı sağlamış uydu alıcı.

http://www.nextdestek.com...at4a-ayarlama-islemi.html
vakti zamanında vadiyi izlemek icin catiya cikip karlarini kuredigim canak anten markası.