bugün

seviyenin cok dusuk oldugu kızların ve erkeklerin birbirlerine haykırarak msj vermeleri * gibi bir garip durumun oldugu abazalıgın ve seviyesizligin son noktası.
profil oluşturmanın moda olduğu popüler kültür hastası insanların malesef girdiği saçma sapan arkadaşlık sitelerinden biridir.popüleritesi can sıkmaya başlayan hi5,facebook,yonja gibi sitelerin benzerlerinden biridir.böyle aptal sitelerden binlercesi mevcuttur.
*
(bkz: sen hala orada misin)
sadece bir mesaj atılan kızla 2 gün sonra yüz yüze görüşülebilmeye olanak sağlayan faideli site.
(bkz: tecrübe ile sabittir)

edit: sordum kızın abisi yokmuş, yani bu saatte üşenmeyip gerçek bir olaya eksi verenlerin kız kardeşi falan değil bu kız. töbe estafurullah.
özel bir şirkette cep telefonu olarak çalışan bir insanı barındıran sitedir.
şirket: özel
meslek: cep telefonu (yeminle böyleydi!!)
internetin yeni abaza yuvası olmuş sitedir. fake olduğu bariz belli olan resimlere bile ''çok güzelsin'', ''tanışalım mı?'' diye yorumlar gelmektedir..
modern zaman kerhanesi.
hırslar içindeki site. örneğin facebook'a ne kadar kin kusuyorsa http://www.facebox.com domainini almış ve kendi sitelerine yönlendirmişler. facebox.com a girince netlog.com çıkıyor.
yurdumun abaza insanın kendi cinslerini aradığı bir arkadaşlık sitesidir. üye olduğunuz takdirde hesabınızı silmek çok zor olabiliyor. Resimleriniz sisteme bir aktarılırsa işte o zaman yandınız çünkü ancan 23165465879 saat sonra siliniyor.
emoların, abazanların, kolgezdiği gereksiz bir arkadaşlık sitesi.
yıllar sonra farkettim ki, benim de netlog sayfam varmış, üşenmeden uğraştım sildim. sizde mi silmek istiyorsunuz,* buyrun.

http://tinyurl.com/cxsrmw
abaza ve emoları içinde bol bol barındıran arkadaşlık sitesi.
facebook benzeri, ama eline su dökemeyecek bir site. fakat, temalarının daha kaliteli olduğu, tartışılamaz...
invite maille hayvani şekilde büyüyen, community sitesi.

istemediğiniz kadar emo, gothic barındırırken, tikky ve apaçi'de bulundurur bünyesinde.

facebookla kıyaslanması facebookun amacı açısından gayet saçma olmakla beraber, bitmek bilmeyen bir azimle rakip community sitelerinin updatelerini büyük bi ilgiyle takip edip, anında kendi sistemine aşıran internet sitesi.
ne hikmetse kızlarının büyük çoğunluğu güzel olan site.facebook ta babam yaşımdakiler cirit atarken burada metalci, gothic, emo gençler çoğunluktadır.
myspace, facebook, badoo gibi dünyanın hemen hemen her yerinden insanların takıldığı arkadaşlık sitesi.
kızların erkek arkadaş bulmak için üye olmamış gibi davrandıkları site.
amacın ne arkadaşım o zaman kandırma kendini de bizi de.
genelde pek fazla kızl tavlayamayan abazaların vakit geçirdiği sıradan çöpçatan sitesi
20 yaş ve üstü için zamanının hi5 fırtınası sonrası yeni seks partneri bulma aracı işlevini gören site.*
emo ve onları tavlamaya çalışan abazaların kaynadığı arkadaşlık sitesi.
abazaların, emoların, tikkylerin,candylerin, mandiylerin, hatun kaldırmak isteyenlerin, kaşarların ve daha nicelerinin bulunduğu eğlenceli arkadaşlık sitesi.

ayrıca an itibariyle arkadaşlık isteklerimin 31e vurduğu site. *

edit: yazım hatası.
güzel kızlar var.

http://tr.netlog.com/pHndqLm
Sadace bir defa girmeme rağmen her gün mail gelen, afişte kızların ve abaza erkeklerin son durağı olan, internetin bir cilvesi.
bu isimde bir lojistik firması vardır.
kıyamet kadar abazanın oldugu sosyal paylaşım sitesi.

(bkz: uludagsozlukte abaza varlıgı)
güncel Önemli Başlıklar