bugün

entry'ler (96)

akrilik boya

Boyadan inanılmaz memnun kaldım. Tavsiye ederim
https://www.trendyol.com/...1832015?merchantId=126417

unirock 2010

hayatımın grubu lamb of god' ı getirmeleri halinde beni ve kafadenklerimi hıçkırıklara boğacakları, 2010 yılı 2,3,4 temmuz tarihlerin de yerimizi alacağımız ülkemizin hakikatli tek metal festivali. ayrıca cannibal corpse ve heaven shall burn için kendilerine teşekkürü bir borç bilirim.

fc bordeaux

2004 senesi itibariyle takibe aldığım, zaman içinde varolan alt yapısının üzerine yerinde eklemeler yaparak bugünlerde futbol vitrininde iyice kendini gösteren fransa' nın bordeaux şehrini temsil eden futbol kulübü. 2008-2009 sezonunda lyon' un yıllar süren iktidarına da son vererek birçok futbolseverin sempatisini kazanmıştır.

sevgiliyle tek kişilik yatakta uyumak

tarif edilemeyen en saf ve güzel duyguların bir bütünü. gerçek aşkı tadabilenler için.

okan bayülgen

tam bir kültür bombası. oturup sohbet edilebilecek ender televizyon yüzlerindendir. ele aldığı ve üzerine gittiği konularla ayrıca takdiri hak etmiş, haftada 3 gün ekran başına geçmemizi sağlayan tek insan. (bkz: ailecek izliyoruz)

yaran fıkralar

17 yaşında bi çocuk bi gün disko'ya gitmiş, demiş ki abi bira var mı? Adam da 18 yaşından küçüklere satmıyoruz demiş. çocuk da zaten almıcaktım meraktan sordum demiş.

durun daha bitmedi!

adamın biri bi gün bakkala gitmiş, 2 bira var mı demiş. bakkal da yok demiş. adam da * demiş.

adamın biri yolda gitar çalıyomuş. herkes ona hayran olmuş, sonra ordan yetenek avcısı geçmiş. *

adamın biri taksim'de yürüyomuş. röportaj yaparken televizyona çıkmış. sonra demişler olm niye televizyonun üstündesin. o da inmiş. *

adamın biri gün gelir devran döner demiş. gün gelmiş emin dönmüş. * şaka lan şaka. gün gelir devran döner demiş o da demiş mıstık lahmacun. *

netlog com

güzel kızlar var.

http://tr.netlog.com/pHndqLm

carnifex

deathcore ahanda budur! amerikan deathcore grubu. (bkz: ailece dinliyoruz biz sizi)

günün tek cümlelik özeti

göz yaşlarının sel olup kalbe doru akması.

tecavüzcüler koğuşuna düşen emo

içerdekiler ile çabuk kaynaşabilecek potansiyele sahip emodur.

+hamza abi baksana bu yeni gelmiş.
-iyidir iyidir yoklukta bu bile gider valla.
emo: ama ben aktifim yaaa..
-tamam yavrum nolcak basarız düğmene pasif olursun alla allah

kız istemeye emo kılığında gitmek

kızın babasının geldikleri gibi giderler diye gayet doğal bir çıkış yapma olasılığı yüksek olay.

zamanın nasıl geçtiğini anlamaya çalışmak

(bkz: paranoyak olmak için alternatif eylemler) yapmayınız sakıncalıdır.

emohan

biz çok han gördük zamanında tarih derslerinde fakat bu emohan neyin nesidir böyle. o da şimdilerde kişilik sorunu yaşayan ergen ağlayan veletler gibi miydi yoksa ? bi düşünelim

+ulan emohan ne zaman uslanıcaksın sen, ağlıyorsun bir şey de yapamıyorum.
-ya bırak ya hep benim zavallı halkımı dövün, benim topraklarımı yağmalayın, bizim kaynaklarımızı sömürün..
+ee yeter be atın bunu zindana.
-ya durun ya yeni yalattım ineğime saçımı bozmayın ben ne yaptım size...
+ben böyle işin bi sus bee..

her yerde ve koşulda sıçabilen insan

(bkz: davetsiz misafirin dayanılmaz cazibesi)

+kanka adrenalin hani nerde ben burdayım.
-ulan oğlum tövbe tövbe üstüne bastın şu anda, kaldır ağını kaldır.

sevgiliye kıyamamak

4 kere ayrılık acısı yaşatmasına rağmen, 5. kez tekrardan onu sevebilmek ve her zamankinden daha çok bağrına basabilmektir kimi zaman. beraber yorucu bir gün geçirdikten sonra aşkım ayaklarım ağrıyor dediği anda, sanki bunu demesini beklermiş gibi sırtınıza alıp gideceğiniz yere kadar büyük bir aşkla taşımaktır bazen de.

karizmatik cevaplar

+eda beni matematiğe çalıştırırmısın ?
-üzgünüm hasan boşa harcıyacak vaktim yok.

otobüste zor açılan camı açan erkek

artık kasmaktan adım dahi atamayacak durumda olan kişidir.

sıçarken tuvalet kağıdının bittiğini görmek

akılsız başın cezasını eller çeker.

anne yazar olsa açacağı olası başlıklar

yatağını toplayacağı yerde entry giren hayırsız evlat.

türban takmadan cennete gitmek

türban takarak cennete girmeyi beklemek kadar umutsuz olmasa gerek.