bugün

Bize göre de mert fırat ortalama dahi yakışıklı değil biz ona bir şey diyormuyuz. Kızlar bu başlığı terkedin yoksa 155'i ararın.
menajeri haberleri doğrulamış.

ayrıca kendisi 5 dil biliyormuş vay be. hem güzel hem akıllı hem yetenekli. kendisini ilk olarak kutluğ ataman'ın filminde izlemiştim ve çok beğenmiştim.

yerim.
Bu kadını güzel bulmamak, ne bileyim...
Guzel falan degil vasat bir kadin.
Tamam cirkin de değil lakin ahım şahım bir tipe de sahip değil.

Ortalama bir yüz.
kendisiyle ayni fikirde olmayan kadinlara kezban diyen abazalarin guzel buldugu sahis.

abazalik zor ya allah kolaylik versin..

Ps: cirkinlikle vasati karistiranlar olmus. Daha kelime anlamini bilmiyorsunuz hadi abi ya..
ortalama altı kadın. vasat bile değil. güzel demek estetik denen şeye hakarettir.
Kusursuz degildir, cirkin de degildir.
Herkeste olmaz ama bazilarinda guzel olmasa bile bir albeni vardir. Hah bu kadin tam da bundan iste.

Disilik akiyor hatundan suna bak.
kadin guzel aq. kadin basima ben bile hallenirim.
saka saka, kadin degilim ama su hatun kisisi gayet guzel.
daha iyisi var midir? elbete vardir.
o da tanrinin bitirme tezi olabilir. asddfty,
ortalama üstü bir yüz güzelliği vardır. yüz olarak şahsen ayşe hatun önal'ı andırdığını düşünüyorum.

ancak vücut olarak üst düzey güzellikte bir vücuda sahiptir.

hala güzeldir/çirkindir diye tartışanlar var, sonuçta göreceli kavram bu, tartışmaya açık olmayan bir konu. fakat kızların çirkin demesi biraz kıskançlıktan ötürü diye düşünüyorum. ortalama diyebilirsin ancak çirkin diyemezsin. çirkin görmek için aynaya bakman lazım.
Hüzünlü bakan bir kadın.
ülkenin en güzel kadınlarından biri diyorlar..

baktım bayaa gideri var..
Tipsiz ayrıca özenti gibi geldi .
“ Güzel kadına çamur atıp prim yapayım “ anlayışı içerisinde adı anılan gerçekten güzel ve çekici kadın. Güzel bulmayan göz doktoruna gitsin. Nokta.
Güzel kadın allah var.. Oyunculuğu da fena değildir.
Seksiliğin vücut bulmuş halidir.
kadın olduğunun farkında olan ve kadınlığını yaşan bir aktrist; bu da onu çekici ve seksi biri yapıyor.
Bizim hikayeyi izliyorsam birazda bundan sebep izliyorum.
Kendine has bir havası var evet ama abartıldığı kadar değil. adından söz edildikçe o hava bile kalmıyor.
T: azerbaycan asıllı türk dizi oyuncusu.
Elinde kadeh yolda yürürken hikaye çekiyor. Güzelsin hoşsun da fox’da sikindirik bir dizide oyuncusun havalara bak. Evet.
güzel değil.
Sürekli karşıdan karşıya geçen tam bir zehir:)
güzel bir kadın değil. ama kesinlikle çok cekici. sokak ortasında yürüyüşleri havalı giyinmeleri falan olsun. ah o dudağının kenarıdaki ben yok mu kadını müthüş çekici kılıyor. duyduğuma göre la casa de papel de istanbul rolünü oynayacakmış.
Seksi bir kadin iyi sevisir izlenimi birakiyor.
buna çirkin diyen bana sexi demesin.