bugün

bir kız ismi. bu kızlar ne hikmetse çok güzel olurlar. çok sıcakkanlı çok duygusaldırlar. * *
''hiç sevmedim'' ismiyle internette dolaşan anonim parçanın vokali.

hiç sevmedim kimseyi senin kadar
yüreğim yanmadı hiç bukadar
çok yanlızım,seninle bir yarım
yok söylemeden olmaz
ben sana aşığım...

eğer elindeyse,ne olur çal kapımı
eğer yüreğindeysem,ne olur sil gözyaşımı...

Sen bilmezsin
Alirim haberini
Yollara küsmüşsün
Hissetinmi gittiğimi?..

Buralar cehennem
Oldu inan bana
Yanıp kavrulsamda
Seninle güzel Ankara...

Güneşimiz bu aşk
Yakar yüreğimizi
Dert olmus gözlerimize
Göremeyiz hiçbirşeyi...

(Şiir)
Benim kara haberim senindir
Eğer leylan ölmüş derseler, gelme sakın istanbul'a
Bulamazsınki beni buralarda
Bir bulut ol git Ankaraya
Yağ istediğin kadar toprağima
Ben bizim bahçede olucam
Tam siyah kordonlu saatin yaninda
Ozaman bensiz dünyaya istediğin kadar bağırabilirsin
Sensiz bu dünyayi sevmiyorum, sevmiyorum, sevmiyorum diye
Ama şimdi ne olursun gel
Leylan hayatta ve istanbulda
Nefes almak da zor gelecekmiydi birgün bana
Tek hayalim hissetiğim şu son nefeslerimi
Seninle alıp vermek
Hissetiğim şu son nefeslerimi
Seninle alıp vermek....
dinleyince irem sandığım kişi, bütün şarkılarında sızlanıyor. bir de şarkısının sonunda şiir var. çok komik.
yeni bir irem vakası olduğu sezilen şarkıcı. sesi kulak okşuyor.*
fatih üniversitesi ingilizce işletme öğrencisi olan şarkıcı.
hiç sevmedim parçası güzel olan ama üst üste dinlendiğinde kulakları cırmalayan sinirleri laçka eden bir sesi olan sanatçımız. ankaralıdır kendisi şarkıdan da anlayabileceğimiz üzere. tip olarak cok güzel değildir ancak öyle bir kardeşi vardır ki opet reklamındaki gibi vay vay vay demek gerekir.
"han soyundan gelen" anlamanına gelen bir kız ismi.
Sesi kulağa tuhaf bir rahatsızlık veren, amazonlara benzeyen, liseli kız defterlerinin bağrından kopup gelmiş şarkılar yazan, bakışlarıyla iç bayan hatun kişi. *
çıkış şarkısı için; (bkz: hiç sevmedim)
kendisi erciyes üniversitesi mezunuymuş.
çoğunluğunu balıketli güler yüzlü tatlı kızların oluşturduğu kız ismi.
(bkz: hanım koş tespitçi geldi)
voleybol milli takımımızın gururu. hem oyunuyla hem de güzelliğiyle parmak ısırtıyor.
kiz olarak dogsaydim ismim bu olacakmis. kismet degilmis. önümüzdeki maclara bakiyoruz.
hiç sevmedim, sarkısını söyleyen neslihan ile antalya da yükses sesle müzik dinlemek suçundan trafik polisi tarafından durdurulmuşluğumuz vardır, kendisi absoulit den başka bir şey içmez, sigarayıda kendi sarmaz ise içmez, buradan ankaralıdır, erciyes üniversitesi mezunudur, taş gibidir filan diyenleri kınıyorum, siz bir de kafası güzelken görün.

--spoiler--
Senin çocuk yüzünün her milimetre karesine yüzyıllardır hükmeden gülümseme ne zaman çarpsa bakışlarımın tuzlu şiddetine, gönlümün tüm uçsuz bucaksız haşhaş tarlalarında 5 yapraklı yoncalar açardı
--spoiler--

!
anlami ve soylenisi cok hos olan bir hatun ismi. bir de bunlara kisaca nesli denir ki apayri bir sevimlilik katar bu isme.
istinye de bir cadde ismi.
NESLiHAN Türkiye'de en çok kullanılan 106. isim (... 104. funda, 105. ilhan, 106. neslihan, 107. süleyman, 108. haluk, ...). Ülkemizde yaklaşık her 577 kişiden birinin adı NESLiHAN ve ismin yaygınlık oranı binde 1.73.

NESLiHAN adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 13-02-2009 21:00 itibariyle yaklaşık 124,428 kişinin isminin NESLiHAN olduğu ve NESLiHAN isimli kişi sayısının her yıl ortalama 2056 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

NESLiHAN adının Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranı ise bir milyonda 1.42 civarında ve bu hesaba göre ABD'de yaklaşık 436 NESLiHAN yaşadığı tahmin edilebilir. ABD'nin nüfus istatistikleri dikkate alındığında Amerikada NESLiHAN sayısı her yıl 4 kişi artıyor.

NESLiHAN Türkiye'nin en yaygın 106. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 106. ad ise Kathleen ismi. NESLiHAN adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 104. Larry 105. Leonard 106. Kathleen 107. Jack 108. Ralph isimleri de sayılabilir.

http://www.ismiDidikle.com'dan alınmıştır.
değişik bir sesi ve yorumu olan, güzel şarkılara imza atmış kişi. ikinci el telefon aldım, önceki sahibinden kalma müzikleri karıştırırken dinledim ve çok güzel geldi. 'gitme' parçası gerçekten güzel. müziğe devam eder umarım.
hatun bir kişinin yarı açık resmini kullanarak oluşturulmuş bir facebook grubu.

http://www.facebook.com/p...mments=1#s110701555620242

hatun kişi resimde mini bir etek giymiş, sözde ders çalışır bir vaziyettedir. işte bunlar da resmin altındaki ilginç yorumlar ;

xxx
ingizcemi calışıyosun seni baya terletmiş:d

xxx
bence fersefe calışıyor *

xxx
nesiihan şıhanesın

xxx
SEN ÇOK SEXSiSiN TAM OOOOO DERECE YANI

xxx
süüüperrrrsin nanbırvan yek tek

xxx
dondum kaldım nediyeemneslihan bune gözellik ya

xxx
neslihan hanım msn versene *

xxx
1 kere versene *
kaybettiğim zaman, kayıp.
kara deliksin gözlerimde, 9-10 ay hiç durmadan koşan bir itin soluklanması...
zor... zordu.
yalansın sözlerinde, sözlerim aklımda hala.
sana sarfettiğim, boş, içini doldurmadığın, dinlemekten sıkıldığın...
gözlerine son kez bakıp tüm duygularımı sakladım, gözlerine.
o duyguların açığa çıkması için, aynı hisle bakmam gerek sana.
o hislerimi aldırdım ama.

kankanla mutluluklar.
Sanırım benim için artık sadece bir bayan isminden çok daha fazla şey ifade eden kelime....
neslihan - aman kalbim
http://www.youtube.com/watch?v=fpGsHCQ_3Uk
aslıhan adında bacıları olan kızların ismi.
çirkinine rastlanmayan kız ismi.
çok güzeller çok.
bir adet çirkinini bulduğumu iddia edebileceğim isim. *
güncel Önemli Başlıklar