bugün
piyasadaki türevlerinden kat be kat daha iyi olan kahve. eğer ki gerçek bir kahve tadı isteniyorsa, taklitlerinden sakınılmalıdır. zaten hepsi aynı fiyatta. ne gereği var kalite varken, ağzın tadını bozmaya. unutmadan, bir de jacobs var. ona da haksızlık etmemek gerekir.
3ü 1 arada kadar muhteşem bir şey var mı bu dünyada?? ev arkadasımla artık nescafenin bize kesin sponsor olması gerektiğini düşündüğümüz, günde 8'er tane içtiğimiz, misafirlerin gelirken 3ü1 arada var mı alıyım sorusu üzerine 'var ama sen al birkaç tane daha' diyerek açgözlülük yaptığımız, bardaklarıyla kalbimizi kazanmıs marka...
herkesin uyku götüren dediği ama bende ters tepen içtikçe uyutan kahve *
türkiye için yapılan son reklamında, ülker cafe crown'ın "cafe crown arası" temasını direkt olarak araklamış olan kahve firması.
fındıklı olanının çok tutmadığından olsa gerek sadece fındıklı nescafe'ye kampanya yapan içecek.
promosyon fincanları fena değil ama.. hani insanın bi bardağı "bu benim bardağım" diye sahiplenmesi gibi bi durum var ya, evdeki dört beş kupanın hiç birini tam olarak sahiplenememiştim çünkü hangi bardağı bana ait diye etiketlesem sonrasında illa ki kardeşimin ya da babamın elinde görüyordum kupayı..

ama bu bardağı eve getirdiğim anda hem benim için hem de onlar için bu sessiz mücadele sona erdi. işte o an anladım ki aslında bi şeyi sahiplenme sadece insanın kendi fikrince olan bi şey değil, ancak etrafındakiler de o sahiplenilen şeyin o kişiye ait olduğuna kanaat getirirlerse bi sahiplenmeden bahsedilebilir.

kız konusunda da öyle değil mi ya.. benim kafamda bana ait olduğunu düşündüğüm sevdiceğim bana karşılık vermez, hele hele çevremde bi türlü "yenge" statüsü kazanmazsa ben nasıl o kızın yüreğine sahip olduğumu iddia edebilirim.

lan durdurun beni, nescafe'den girdim, nerelere geldim.. oysa sadece kahvesi traş, kupası güzel yazıp gidecektim. bahar geldi ondan herhalde, illa kız konusuna dokundurmadan edemiyorum...
might and magic 3 oynarken içilince daha bir lezzetli gelen içecek.
süt tozuyla mükemmel olan, sadeyken ise sevemediğim kahve.
fındıklı olanı hariç her çeşidi ayrı bir bağımlılık yapan, gece boyunca içtikten sonra uyku problemi yaşayıp, kendisine de bol bol sövmenizi sağlayan içecek.
filtre kahve ile kıyaslandığında tadının ne derece kötü olduğu daha da kolay anlaşılabilecek kahve markası.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.