bugün

fenerli olması dışında müthiş bir karakter. bakmayın ona da kızmıyorum. fenerli olmasına ama yine de başka takım olabilirdi.
kızların her özlü sözü söylediğini iddia ettiği kişi.
alkolik pkk'lı.
evet cumhurbaşkaninin yegenidir fakat dayisina muhalefet olmasiyla dikkat ceker. (bkz: niye bu entryi girdigimi bilmiyorum)
sevmek sevmekse eğer sevmek sevmemektir.

-nejat işler

büyüksün usta
Geçen gün twitter'da

Aşk örgütlenmektir bir düşünün abiler

-nejat işler

Yazısı gördüm ve oha dedim amk, yani bizi mi sikiyorsunuz nejat işler'e bir ortam mı yaratmaya çalışıyorsunuz yoksa bir tarikat mısınız, şirket mi kurdunuz lan?!

Ve ne kadar da intihalci bir erkek demekten alıkoyamadım kendimi.
susmus bir kadın için bitmiş bir adamsındır.
-nejat işler (adamın dibi.)
Sağda solda dolanan özlü sözlerin kendine ait olmadığını kendi ağzıyla açıklayan oyuncu.
steve jobs ın uzaktan akrabasıdır.
Aşk bir poktur, yemeyen yoktur.
-Nejat işler
Büyük adam, çok büyük!
"belki tavırların beni en ağır küfürlere tahrik eder ama benim yüzümdeki o iplemez gülüş senin gelmişini geçmişini tatmin eder." Nejat işler
sol frame de adı her geçtiğinde bu sefer öldü galiba hissiyatını uyandıran insan. severiz.
alkolik kürt pkk'lı. eskiden işportacıydı, şimdi manken bafiliyor. cahilin önde koşanıdır.
terörist destekçisi sözde oyuncu kişisi.
oyunu hdp ye veren sözde hümanist oyuncu.
Gel gidelim hamama..
Otur benim kamama..
Seni s*kerdim ama..
G*tün olmuş yalama..

Bu tekerlemeyi armağan ettiğim pkklı o. Çocuğu..
tipik türbanlıların, sosyal medyayı facebooktan ibaret sanan, şiirden anladıkları tek şeyin bir şiir kitabından güzel olduklarını düşündükleri birkaç satırın fotoğrafını çekip instagrama yüklemek olan ve aynı zamanda sagopa kajmere derinden bir bağlılık duyan kızlarımızın profil resimlerinden eksik etmediği adam, aynı zamanda kendilerini bu adamın sözlerinde bahsettikleri kadın yerine koyup sanki çok esmer,pembe şort giyip ortada çilekli max gibi dolaşan keko ile çıkmamış da edebiyata aşık gayet kibar bir beyefendi ile vakit geçirmiş gibi profil resimlerine bu adamın sözlerini koyduklarında ona mesaj verdiklerini sanarlar.
bana benzeyen tip.
selo'dan daha çok hdp'ye oy kazandırmıştır. bunun hayranları ile demet akalın hayranları arasında fark yok.
Siz sevgili sözlük yazarlarını ne diyorsunuz, şişirilmiş bir balondur.
barda filmiyle kendinden nefret ettirmiş şahıstır.
Arkadaşında dediği gibi Barda filminde nefret ettiğim fakat kaybedenler kulübü ile sevdiğim bir sanatçı aynı zamanda üniversitede akademisyenlik yapmaktadır.
Malesef kaybettik. Başımız sağ olsun.
http://www.haberaktuel.com/mobil/?HI=844552#detail
Allah rahmet eylesin. iyi adama benziyordu.
unutmayacağız..