1. 1.
    ilki büyük beğeni toplayıp, nfs serisinde en iyileri şunlardı diye sayılırken adı her daim ilk ikide olan efsanenin devamı:

http://oyungezer.com.tr/h...-hafta-kala-most-wanted-2
    3 ... arutha
  2. 2.
    büyük ihtimal ea'nın most wanted ismini kullanıp yinebatıracağı oyundur. inşallah yanılırım ve çok güzel bir oyun olur.
    ... bigbadtrip
  3. 3.
    need for speed the run ile modifiye kısmını çıkartırsak kıyaslanabilecek mi diye merak ettiren oyun ve most wanted bir'i kesinlikle geçmiştir.
    ... tam35izmir
  4. 4.
    Criterion games'in başkan yardımcısının açıklaması gerçekten dikkat çekici.

--spoiler--
    Oyunda tüneller, köprüler, kenar mahalleleri ve kara yolları bulunacak.
    --spoiler--
    3 ... geri zeki
  5. 5.
    hikayenin olmadığı, sanırım modifiyenin de olmadığı ayrıca adının da need for speed most wanted olacağı (nfs most wanted 2 değil malesef. bu adamların eski oyunların adını kullanma huyu sıkmaya başladı) oyun.
    edit: düzeltme
    2 ... arutha
  6. 6.
    Criterion Games firması tarafından yapıldığı için, firmanın diğer oyunu Bornout Paradise ile hemen hemen aynı mantığa sahip olacak mesela takedownlara puan veriliyor.
    ... horse kafasi
  7. 7.
    playstation 3 için olanı malum ortamlara düşmüştür.

edit: pc için olanı indi, arka planda çalışıyor ama çok fena kasıyor. gta 4 gibi 2-3 patchle düzeltilebilir bir şeydir umarım... silmeyeceğim.
    ... paranormal erotizm
  8. 8.
    %68.8'i torrent'ten bilgisayarıma inmiş oyun. bakalım nasıl bir şey. hoş f1 2012 ve fifa13'ten bunu pek oynayacağımı sanmıyorum ama, bakalım...

edit:

3-5 yarış yaptım sildim. neden? çünkü bok gibi. açıklamayacağım neden bok gibi olduğunu, bana güvenin bok gibi işte...

edit2:

ayrıca mesela bu codemasters'ın f1 2012'sinin grafikleri bu kadar muhteşemken nasıl oluyorda en yüksek ayarlarda hiç kasmıyor ama nfs oyunları o kadar da mükemmel olmayan grafikleriyle bu kadar kasabiliyor? uyuz oluyorum lan. 3. nesil i5 işlemci 8gb ddr3 ram 200gb boş harddisk alanı gt610m ekran kartı var en düşük ayarlarda mı oynayalım siktiğimin oyununu? zaten bir boka yaramaz bu oyun. benzincinin içinden geçiyorsun araba tamir oluyor hemde random rengi değişiyor. sağda solda arabalar bulacan seni bekleyen satın alma falan yok bir kişisel garaj yok. varsa da ben bulamadım. neyse yaramaz yani. ayrıca kontrolleri de berbat ötesi (her zamanki gibi)... ulan f1 2012'de traction assistsiz oynuyorum f1 aracını kontrol ederken bile bu kadar zorlanmıyorum en azından 2 yarış sonra alışıyorsun.

yapacağınız oyunun amk ben gidiyorum.
    5 ... fotoselli adam
  9. 9.
    nfs most wanted'den iyi olacağını sanmadığım oyundur. Most wanted bir classic dostuuum. 20 yaşındayım hala oynarım mk oyununu.
    -1 ... selanik muaciri
  10. 10.
    an itibariyle malum oyunlara çıkmış oyundur. ilk oynayanların yorumlara göre en büyük beklentim olan modifiye varmış, the rundan sonra büyük beklentiyle bekliyorum yarın oynamayı.
    ... kara maskeli yazar