bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    soru kelimesidir.

örnek :

bu nedir?
    sevgi nedir?
    -2 ... semi
  2. 2.
    cümlenin öznesini sorar.
    2 ... minti
  3. 3.
    9. nesil yazar. hoş gelmiş.
    ... caddedeyiz54
  4. 4.
    kız olması yüksek ihtimal olan yazar. ben anlarım ağalar.
    -1 ... bay bandini
  5. 5.
    google aramalarında sıkça kullanılandır. bazı salak heriflerin de aynı film sitelerinin yaptğı gibi abartması sonucu çirkin arama sonuçları çıkar. "x nedir, x ne demek, x anlamı, x hakkında bilgi bulunduran paylaşım platformu." resmen kullanılmayan adresler gibidir. onlardan hala var, hatırlayanlar olabilir: "en iyi x alim ve kaynaklar..." diye başlayıp devam ederdi.

şu üstteki örnek de nedir.com'a ait. ya kardeşim zaten nedir içeren tüm sorgular sana gelecek, neyin telaşı bu anlamadım. en iyi telaşlar, telaş.com, telaş nedir, telaş ne demek, telaş nasıl, telaş hakkında bilgiler, telaş kitapları, telaş satın al, telaş izle full hd, full hd nedir, televizyon al, hd nedir, hd nasıl, hd dosyaları, hd izle full hd izle.
    2 ... aiger
  6. 6.
    en son yayınlanan ''klişe nedir?'' videosunda cem yılmaz'ın da olması şaşırtmıştır.

tanım : youtube'da her hafta 2-3 farklı tanım hakkında eğlenceli,mizahi bir anlatım ile bilgi veren kanal.
    1 -1 ... dertli chandler
  7. 7.
    Keşke cem Yılmaz ile Billur boluyu beraber görebilseydik dediğim videolar bütünü. O diğer kızla hiç olmamış, robot gibi.
    2 ... kestanesekerim
  8. 8.
    sonradan gelen kadın baya yapmacık davranıyor yahu. billur bolu'yla sevdiydim nedir'i ama ayrıldıktan sonra izlemeyi bıraktım.

he bu arada billurcum yeni youtube kanalı açmış, yerim: https://www.youtube.com/c.../UCNVwUaeQjdhxdhsUEQcfLWg
    1 ... susar misin
  9. 9.
    kendini kültürlü ve komik sanan ekşi sözlük yazarları kıvamında videolar hazırlayan kanal.
    1 ... serapci
  10. 10.
    son günlerde iyice palazlanan video kanalı. çekimleri gayet profosyonel ve sunumu yapan hanım kızımız da bıcır bıcır bir şey olunca bir oturuşta on onbeş video izlettiren kanal.

https://www.youtube.com/c.../UCOGyaYpd-HKUnGPafwMO7sQ
    3 ... enkidu1986