bugün

entry'ler (47)

metrobüs

Oturmanın imkansız olduğu, zaman zaman değil oturmak, binebilmek için bile uğruna savaş verilen bir araç. Bazen boş olup sizi sevindirse de genelde yaşadığınız şey tutunmanıza gerek kalmadan sıkışmış bir şekilde ayakta durmak zorunda olduğunuzdur. Hele bir de ilk duraktan biniyorsanız hikaye farklılaşır, duygular girer işin içine. ilk durakta o insanlarla beş dakika içinde savaşacağınızı bilirsiniz ve metrobüsün gelmesiyle her şey başlar...

doğacan coşar

Doğa Can Coşar diye yazılır Can Kişot diye okunur. Yirmibirinci yüzyılda hayali peşinde koşan nadir insanlarındandır ve çevresindeki birçok insanı da bu hayale inandırıp peşinden sürükler. Onu anlatan en önemli kelime tatlı-serttir sanırım. Kendi ekibini ailesi gibi görür ve öyle de sever. Hatta birçoğumuz için kimsenin hatta ailelerimizin bile yapmayacağı şeyler yapmıştır. Ama kızınca cidden ruhunuzun çekildiğini hissedersiniz. Sadece bakışlarıyla karşısındaki insanı öldürebilme potansiyeline sahiptir. Onu tanıdığım ve aynı ailenin parçası olduğum için kendimi hep şanslı hissettim. Teşekkürler patron, iyi ki varsın muhteşem insan.

kaşar kızların ortak özellikleri

Ne kadar çirkin olursa olsun karşı cinsle tanıştığı andan itibaren jest ve mimikleri ile kur yapmalarıdır bence. Kaşar olup bu özelliğe sahip olmayan bir kız görmedim.

koşarak kaçılması gereken insanlar

Arkanı döndükten 3 saniye sonra başkasına seni anlatacak insanlardır.

ahlakın temeli

Nasıl görünüyorum sorusundan çok nasıl görüyorum sorusunu sormakla başlar ahlak.

türk toplumunun otobüse binme ahlakı

Metrobüs ve diğer taşıtlar olarak ikiye ayrılır. Normal taşıtlarda rahat oturamama, birbirini itip kakma, kızlara sarkma gibi çirkin davranışların yaygın olması bir yana metrobüse bindiğiniz anda sağ çıkıp çıkamayacağınızdan şüphe duyarsınız...

kaşar biri ile çıkmak

Kaşarla çıkılmaz, bir güzel tost yapılır, yenir... Afiyet olsun.

iki kelimeyle yazarların özgeçmişi

sefaletin efendisi.

eski sevgilide kalan eşyalar

Asla geri gelmeyen, ayrılık acısını yediremeyenlerin sinirini çıkardığı eşyalardır. Kendim yaptığımdan demiyorum da bir arkadaşım yapmıştı...

ahmet davutoğlu ingilizcesi

Şaşırtmadı. Eğitiminin gerçekten iyi oluşu da bilinen gerçeklerdendir.

kızların arkadaş ayağına yedek sevgili yapması

Başıma geldiğini öğrendiğimde üzen olay, demek sadece ben akıl etmemişim dedirtti. Karşılıklı tavla atar olduk sonra zaten kızla....

nedir

Bir videosunu izledikten sonra tüm işimi gücümü bırakıp izlediğim kanaldır. Ayrıca Cem Yılmaz ile çektikleri "Klişe Nedir?" videosu da başarılı bulduğum videoları arasındadır. Helal olsun.

bitch better have my money

Servetimize servet katalım mantığı ile yazılmış şarkıdır.

türk kızı neden hamile bırakılıp ortada kalır

Çünkü istenmeyen bebekleri aldıramıyorlar da ondan. Ne biz rahatız bu konuda ne onlar...

eski sevgilide kalan eşyalar

Hala arada üstünde gördüğüm eşyalardır. Ayıptır kızım be fakir misin?

aşırı komik bir olay

Okulun yeni açılmış olmasına rağmen yaza kadar gün saymamdır.

küçük memeli kadınlar

Kafam kadar olacağına tercih edeceğim kadın türüdür.

misafir sevmeyen insan

Kendinin de başka bir ere misafir gitmemesi gereken kişidir.

alna kan sürüp kızla buluşmaya gitmek

18 yaşımda yaptığım şeydir. Şimdiyse karı kızın değerini daha iyi anladığımdan yapmayacağım davranıştır.

ideal yaş farkı

Değil 4 40 yaş küçük olsa anca yeter bana herhade. Hala sabahlara kadar lol oynuyorum