bugün

bugün başlayacaktır.

tsi 19:30 toronto raptors-washington wizards

22:30 golden state warriors - new orleans pelicans

go get em warriors!
Nba play off'ta Spurs-Clippers eşleşmesi çok erken olmuş 2 tane güçlü ekibin hangisi elenirse yazık olucak.
Cleveland barajları açıcak'tır bu dakikadan sonra bakalım nolucak, ülker link arayışına başlıcaz geceleri.
doğuda yarı finallere hawks, cavaliers, bulls ve sürpriz olarak wizards ın çıkacağını düşündüğüm playofflardır. batıda ise daha fazla sürpriz olacak gibi ve beklenen warriors, blazers dışında mavericks ile spurs ün çıkacağını düşünüyorum.
At gibi olan kazansın, playoff'ları hedesi.
geceleri takip ettigim organizasyon, ilgilenen varsa geceleri bile donmayan link atılır.
Toronto Raptors ve Portland'ın hayal kırıklığı yarattığı organizasyon, normal sezonda iyi performans gösterip çift haneli galibiyet serisi yakalayan 2 takım şuana kadar oynanan maçlarda 2-0 geride.
Kadro olarak kaliteli isimlerin bulunduğu Dallas'ta 2-0 geride, rondo'nun şımarık tavırlarından ötürü erken havlu atabilirler.
Şuana kadar izledigim maçlarda Cleveland, Golden State, Houston en dikkat çekici takımlar.
batı yarı finallerde warriors - grizzlies ve spurs - rockets eşleşmeleri izlememiz kuvvetle muhtemel görünüyor. doğuda ise hawks - wizards ve cavaliers - bulls gibi keyifli kapışmalar olacak.

ilk turda en dikkat çekici isimlerse bana göre şu şekilde:

(bkz: stephen curry)
(bkz: anthony davis)
(bkz: marc gasol)
(bkz: kawhi leonard)
(bkz: tim duncan)
(bkz: blake griffin)
(bkz: james harden)
(bkz: dwight howard)
(bkz: kyle korver)
(bkz: brook lopez)
(bkz: john wall)
(bkz: paul pierce)
(bkz: derrick rose)
(bkz: jimmy butler)
(bkz: oj mayo)
(bkz: lebron james)
(bkz: kyrie irving)

warriors - spurs ve wizards - cavaliers gibi bomba finaller bekliyorum.
Clippers-Spurs serisi dışında yarı finaller başlıyor ve artık bu işin şakası yok.
Sabaha kadar uykusuz kalmaya değicek maçları izlemeye hazırız.
Geçen seneye göre oldukça sıkıcı ayrıca şurada Lakers ile Boston olmadıkça bir sikim keyif alamıyor insan.
(bkz: nba playoffs 2008)
(bkz: nba playoffs 2009)
(bkz: nba playoffs 2010).
Yarı finallere gelindi heyecan artıyor.
Batı'da
Golden State-Memphis
Houston-Clippers
Doğu'da
Chicago-Cleveland
Washington-Atlanta
eşleşmeleri oldu.
Doc Rivers'la beraber ivme yakalayan Clippers'ı görmezden gelenlerin fena halde yanılacağı play off'lar olucaktır.
Golden State Memphis serisinin 2. maçında alarm veriyor olası Clippers finalinde geçiceklerini sanmıyorum, bench katkısı ve diger oyunculardan katkı gelmezse 2 şutör'e bagımlı oynarlarsa işleri zor.
San antonio spurs yoksa tadi çikmaz o liglerin play oflarin.
Daha önceden bile bunu düşüyordum ancak Doğu konferansının en sükseli maçında Chicago ve Cleveland'ın durumlarını görünce şampiyon'un kesinlikle batı konferansı finalinden çıkıcak olan takım olucağına daha çok emin oldum.

Normal sezonda ki batı ile doğu konferansı arasında olan fark play off'lar iyice belli oluyor.
bu sezon hack-a-jordan yapilan maçların 18'ini clippers kazanırken, 2'sini rakip takım kazanmış.
yenilmek istiyorsan deandre jordan'a yüklen özeti.
Ulan hic mi Allahtan korkmuyorsunuz serefsizler, finaller icin bir hafta bekletmekte nedir .

Tanimimsi:ohio'nun evlatlarindan birinin kazanacagi kesin, iri olaninin kazanirsa tum ohio'nun da kazanmis sayilacagi playofflardir.

Almanya da yeni sayilmasaydi boyle olmazdik.