bugün

sözlükteki ilk arkadaşım. hayatıma hoşgelmiştir. biladerim.
(bkz: #8761593) akşam akşam beni yarmış yazar.
niki bile komik. hoşgelmiş. sefa da getirsin.
(bkz: naylon branda) *
Büyük Fenerbahçe ile alay etmeye çalışırken seviyesini belli eden küçük incici.

(bkz: kuyruk acısı)
Nickinin altına yazılmadığı için üzülen yazar.
naylon kadar dayanır inşallah sözlükte denilen yazar. hoş gelmiştir.
nick altı boş kalmasın yazarı. hoş gelmiştir tekrardan.
(#9018336) entrysiyle üzmüş yazardır. shh tamam burdayız.
nickini sol frame taşıma isteği duyduğum yazadır. he öyle bi sebebi yok bak. inan ki yok içimden geldi.*
not: yalnız yazarcan ben yine göremedim. ya bu entryler ışık hızında yazılır çatır çatır gidiyor sayfalarca geriye yada benim ismime bi garezi var bu sözlüğün.
gece fenerlerini çatlatan kişi.
rahat olması gereken yazar, "bunlar böyle hasedinden bin türlü maymunluk yaparlar bilmezmisin? " diye seslenmeyi görev bilirim.
beşiktaşlıdır. candır.
(bkz: naylon branda)
terbiye sınırlarını her seferinde ilk önce kendi bozan dandik yazar. önce adam gibi entry gir, sonra bakalım devamına. kızacaksan da buz var! ferahlatır! şimdi sağdan ikile!
eğer çarşılı değilsen boş yere gocunma. her yazdığıma da sinyal yapma o zaman! sen donuna işerken ben maçlara gidiyordum sen o tezahüratın 1991 senesinde olduğunu bilsen böyle konuşmazdın.
hangi cenahta yer aldığını alenen açıklaması gereken yazar. beşiktaş'lı değilse o zaman otursun kıçının üstüne, yok eğer beşiktaş'lı ise yazdıklarından gocunmam. gerektiğinde de cevap veririm. ama önce rengini belli et, hangi renk üzerine yazıyorsun bilelim!
(#8905283)
(#9308271)
önce neyi saklamaya çalıştığını kendisinin de anlaması gereken yazar. yok delikanlı gibi beşiktaş'lıyım de, bileyim. yoksa gizli galatasaray taraftarı mısın bilelim. söyle rahatlarsın hem!**
bir dediğin diğerini bir tutsun önce!
not: fink'e gelene kadar kezman'ların, alex'lerin ve hatta o kolpa güiza'ların ve hatta zenci olarak anelka'ların koydukları inönüye köprü oldu.
tanım: terbiye sınırlarına ayar çekmedikçe ayar yiyecek yazardır.
naylon branda olsaymış daha güzel olurmuş yazarı.
kendisini çok akıllı sanıyor yazarı. yazdıklarınla okudukların paralel evrende algılanamıyor, tekrar sorgula.
(bkz: kolpa çarşı)
(#9308271)
millete formattan bahsedip formatın amuhakoyan yavru kartal.
daha önce de kendisiyle benzer bir atışmadan ötürü birer hafta çaylak olmuştuk karşılıklı olarak. ama kendisini terbiyeye davet etmeme rağmen terbiye sınırlarını ısrarla zorladığı için muhtemelen yine çaylak oldu. eğer o sınırları zorlamaz ise adam gibi yazışır adam gibi de kapışırız her zaman. ama terbiye sınırları önemli, o sebeple sınırları zorladığı nihayet anlaşıldı ki gereken yapılmış.
tanım: yine çaylak olmuş yazar.
(bkz: yedinci nesil çaylak)

Çaylaklığın en çok yakıştığı yazar, aslında güncel yazdığında başarılı ama iş fenerbahçe ye geldiğinde çıldırıyor, üzüldüm bak entry mi editledim.

bu boş zamanında forumlara gir geliştir kendini, özletme.

kaynak: @31. entry.

(bkz: dostum entry numaran çok güzelmiş güle güle kullan)
vay amk felsefeye bak felsefesini benimsemiş yazar.
(#9903594) entrysine binaen; al hadi al, köfte seni kaptın yine nikaltını yazarı.
ihtimalleri göz önünde bulunduralım dediğim yazar, iyi sayın lan iki olduk.
Erdil yaşaroğlunun yıllar önce çizdi marlon brandayı cağrıştırır.