bugün

mustafa sandalın aşka yurek gerek adlı klibinde rol alan ve kouragio gi agabi adlı (diğer adı cesaretin var mı aska) sarkısı ile kendisine hayran oldugum sarkıcı.
8 temmuz 2006 uludag sozluk tv makinasi zirvesine konuk sanatçılardan sadece biri. allah sahibine bağışlasın.
kıymeti anlaşılamamış harika ses ve fizik sahibi yunanlı kız.
zirvede uludağ sözlük yazarları, kıza hak ettiği değeri vermektedir. helal olsundur.
ZIRVEYE KATILAN ERKEKLERIN ICINE DUSTUGU VE DUSMEKTEN ALI KOYAMADIKLARI BAYAN YUNANLI.
göz zinası yoluyla sözlüğe neredeyse gelin olarak getireceğimiz 8 temmuz uludağ sözlük tv makinası zirvesi konuğu.*
bizlerden utanmıs olacak ki 8 temmuz uludağ sözlük tv makinası zirveside karsımızda dans etmedi hiç.
hep yan taraftaki abazanlara oynadı. *
ya acep ben yunanlımıyım, yada bu kız türk mü, bu ses bana sanki önceki hayatımdan birşeyler anlatıyor, sesini duyunca boyut değiştiriyorun, cok yakından tanıdığım kokular duyuyorum, tavırlar hissediyorum, gecmişte yaşadığım ama detaylarını bilmediğim hatıralar geliyor aklıma. bu kız öyle büyülü birşey,

kendinden emin, beklentisi olmayan,ama şarkı söyleyince ,kendine özgü farklı bir dişiliği olduğu hemen farkedilen, bunu yaparken bile fazla kasmayan, "sen nasılsa bana carpılacaksın" sonuç şimdiden belli mesajı veren biri.

iç dünyasında çok kuvvetli biri. günlerce tek başına kalabilir. yüzünde en ufak bir sıkıntı belirmez.
(bkz: natalia hanikoglu)
bir ara yabancı damat dizisinde oynayan yunan çıtır. sesi çok güzeldir. fiziğide sesi gibi çok güzeldir. en güzel şarkısı ise ola t'alla. buyrun birde dinleyin :
http://www.youtube.com/watch?v=-kHkaxzYqTE
türkiye-yunanistan arasında bir geçiş formu niteliğinde olan şarkıcı-oyuncu.
fiziğine ve yüzünün güzelliğine hasta kaldığım, sesinin güzelliği her yerine yansımış yunan şarkıcı.
(bkz: natalia cumhuriyeti)
(bkz: natalia doussopoulos)
Bu kadını yıllar önce 30-35 li yaşlarında sanırken meğerse o Zamanlar 21 yaşındaymış koca burnuna rağmen çekici kızdı sonra piyasadan çekildi gitti.
(#15406103)
Peşin alan kişi.
Bu isimdeki hatunlara kısaca natti denir.
Çocukluk aşkımsın, sen ilk göz ağrımsın" denecek bir kadın hanım ablaydı adeta. Çok başarılı bir veeleybolcumuzdu ayrıca.

Natalia hanikoğlu.

görsel