bugün

sadece bir anlamındadır.
büyük üstad 2pac' ı karşısına almak gibi bir hata yapsada tek dinlediğim east coast rapper. yeni albümü life is good çıkmasına az kalmıştır. geçtiğimiz haftalarda çıkardığı daughters adlı single epey dinlenesidir.
the don şarkısı baya iyi olan east coast'un en sağlam elemanlarından. nelly furtado ile düet yapacaktır.
Large Professor ile Loco-Motive adlı düet yapan şarkıcı.
life is good malum sitelere düşmüştür. iyi dinlemeler.
life is good adlı son albümü çok hoş olan aşmış rapçi. large professor, rick ross, mary j blige, anthony hamilton, swizz beatz, miguel, victoria monet, amy winehouse ve cocaine 80s düet yaptığı isimler arasında.
(#1184614)

sözlüğün son durumunda lazım olacak suredir.
hip hop is dead şarkısını dinledim,hoşuma gitmedi.eğer hero şarkısında da aradığımı bulamazsam çok zevk alarak dinlediğim bir east coast rapçisi kalmayacak. biggie var? derseniz de,notorious b.i.g. adlı adamı 2pac ve west coast aşkımdan dinlemiyorum.hatta dinliyordum ama who shot ya ve hit em up olaylarını ayrıntılı olarak öğrendikten sonra telefonunda zaten fazla yer etmeyen şarkılarını sildim. özet:eğer beğenirsem zevkle dinlediğim tek east coast rapper olacak.
edit:beğenmedim
şaka şaka hero ve ether şarkısı süper olan rapper.
harika bir rapper. şüphesiz gelmiş geçmiş en iyi 10 mc'den biri. ether şarkısı delicedir.
dinlemekten çok keyif aldığım bir mc. beni west coast dinlemişim gibi keyiflendiren bi bu var east coast'dan, bi de tabi ki wu tang clan. şiddetle tavsiye edilir ikisi de.
Ether Şarkısıyla Jayz yi resmen yerin dibine sokmuştur şu anda yaşayan en iyi rapçidir eminem hikaye nas'ın yanında
kesinlikle hak ettiği değeri görmeyen rapper sözleri çılgıncadır özellikle made you look game söylediği hustlers şarkısı ve tabiki ether şiddetle tavsiye ederim.
kendisi benim 5 favorim rapperımdan biridir fakat lil gaynenin ben yeni 2pac ım dediği programdan 2-3 hafta sonra katıldığı bir programda 2pac olmaya çalışma dedi fakat unuttuğu bişey var lil gaynenin ne kadar sevmesemde çıkıp nas'a dinime küfreden müslüman olsa demesi tam yerindedir nedeni ise özellikle 93 96 yılları arası 2pac'ı en çok taklit eden rapperdır kendileri.
son çıkardığı life is good albümüyle yine kalitesini ortaya koymuştur. kanımca yaşayan en iyi rapperlardan biridir. bir diğeri (bkz: scarface)
yaşayan en iyi mcdir. hatta fanboyluğu bırakırsak gelmiş geçmiş en iyi mc bile diyebiliriz. bunun önündeki tek engel fanboylar değil tabi ki, bu adam jay-z'ye ya da tupac'a hatta snoop dogg'a vs. oranla daha az şarkı çıkarmıştır. buna rağmen flexlerinin, rhymelarının, flowunun ne kadar iyi olduğunı ve edebi yeteneğinin hangi seviyelerde seyrettiğini görmek için birkaç parçasına göz atmak yeterli oluyor. ether şarkısı * gelmiş geçmiş en iyi diss'tir açık ve net.
east coast efsanelerindendir.
(bkz: network attached storage)**
damian marley ile birlikte şu kusursuz şarkının sahibi rapçidir.
http://youtu.be/c9VQye6P8k0
şu an bloomberg ht de bir propgrama konuk olan rap üstadların birisidir.
doğunun en iyisi. tupac ile yarıştırırım bile.
(bkz: i know i can)
geç keşfettiğim bir rapci. gerçek rapci. dinlediğim bütün şarkıları nerdeyse harika. daha güzelleri gelir inşallah.
rap müziğin en iyisi, yaşayan efsanesi. https://www.youtube.com/watch?v=3Agq09NtjR4
https://www.youtube.com/w...F7C97D28ED8A5&index=3

rap müziğin iki numarasıdır.

1. si için (bkz: 2pac)