bugün

entry'ler (139)

sözlük yazarlarının ruh halleri

http://www.vekarikatur.co...%9Fit-%C3%B6zg%C3%BCr.jpg

17 şubat 2016 ankara patlaması

yeter be arkadaş yeter, bi bitmediler, ulan zaten zar zor yaşıyoz bir de savaş cıkarmaya calısıyolar, tabi yine doğal yaşantımıza devam edicez ıyıce duyguszlastıgımız ıcın. artık herkesın bir olması lazım ama kimin umrunda tabi, herkes kendi derdinde.

çorapsız ayakkabı giymek

iğrençtir, hiç sevmem.

ölümüne en çok üzülünen dizi karakterleri

brody - homeland.
peter quinn - homeland. ne gerek vardı quinin ölümüne mk.

izmir den konya ya göç etmek

düşünmeden alınılmış bi karardır, bi an düşünülse yapılmaz.

kablonet

ya sizin verdiğiniz modemin allah bin belasını arkadaş, evde bi yan odaya geçiyorum internete bağlanamıyom. yiter ittiğiniz.

dile dolanan film ve dizi replikleri

what the hell yo ! - Jessie Pinkman, birde bitch var tabi.

(bkz: breaking bad)

video oyunları vakit kaybı mı

haddinden fazla oynanıyorsa evet, ben çok oynadım tek yararı ingilicce kelimeler öğrenirdim baya, online oyunlarda yazışırdık ingilizce, tadında bırakmak lazım.

3 yaşındaki kız külotla amcasının yanına gelmemeli

mantığa gel beden eğitimi dersine 12 yasında gırıcekmıs ılk, neden yurumeyı 2 yasında ogretıyormusuz, kocaman adamın yaptığı denkleme bak, kardeşim siz kendinize çeki düzen verin o cocuk zaten sizden bır seyler kapar.

konyalı denince ilk akla gelen şey

gonyanın yemekleri çünkü başka bi b.k u yok

aamir khan şişirilmiş bir balondur

3 idiots ile peekay filmlerini izledim sadece 3 idiots gene iyidir de peekay i beğenmedim. adamın oyunculuğu geri kalan hintlilerden iyidir yoksa bi numarası yok bencede. kötü oyuncu denemez yinede.

nerelisin sorusuna alternatif cevaplar

hangimiz nereliyiz ki?

anime tavsiyeleri

(bkz: afrosamurai)

(bkz: one punch man)

rusya ya antalya da sembolik bir kumsal vermek

orayada askeri üssü kurdumu görürsün malzemeyi. şaka le şaka.

cizre de ölü kadını soyup fotosunu çeken askerler

valla insan kendi yaşadığı yere bomba döşerse az bile amk, hala utanmadan bu oçları savunmaya çalışıyonuz ya sizede helal olsun. adam orada normal vatandaşın hayatına etmedik tecavuz bırakmamış evinden barkından etmiş ondan sonra bu halde kalıncada hayvanlıgı asker yapmıs oluyor nasıl işse.

kilis te tc ye giriş için bekleyen 50 bin suriyeli

bu daha bişey değil daha büyük akınlar gelecek diyorlar, amk o kadar adamsınız kalkın gidin savaşın diyesim geliyor ama tam içeriği bilmedne de konuşmak olmaz, yine de insanın aklından geçiyor bu deniz yoluyla kacmaya calısıp olenler durup vatanlarını savunurken ölseler daha cok ıse yaramazmıydı diye.

şehirlerarası otobüslerde verilen mola

yolu gereksız yere yarım saat bir saat uzatan molalardır. cay ıcmekden baskada bısey yapamazsın çünkü fena kitliyolar.

criscros

inş kızdır ne lan tecavüz mü ediceksin.

arkadaşla bilinmeyen bir şehirde dilenmek

gittiğiniz yerin dilencilerinden cok pis dayak yemenizle son bulabilir. dikkat etmek lazım.

akp nin türk halkına kazandırdığı sözler

CE-HA-PE, ME-HA-PE.. hülooooooğ,,