bugün

entry'ler (111)

büyük kürdistan için milli marş önerileri

bağımsızlığımızı aldık sandık
geç öğrendik babayı almışız
bdp oylarını attığımız sandık
götümüze girmiş çıkaramamışız

birkaç orospu çocuğunu kahraman saydık
onları köpek sürüsü gibi üstlerine saldık
türkler dişli çıkınca göt gibi kaldık
oha falan olduk yane

kahramanlık nedir bilmez soyumuz
it gibi yaşarız puştluktur huyumuz
aydın ovalarından duyulur kokumuz
apo iti için göt veririz topumuz

babamızı bilmezdik israil'i saydık
amerika'yı da abimiz yaptık
rusya üzülme kanka seni de yazdık
ulan ne kadar da yalakayız

atatürk'e sövdük saydık
kurana küfürleri sıraya dizdik
türkleri hırsızlıkla suçladık
aslında kendi mezarımızı kazdık

not: içimden gelenleri yazdığım bu entryde kesinlikle kürtlere saldırılmaktadır. burada özgürlük savaşçısı olduğunu iddia eden götlere hakaret edilmiştir. şahsen kendim onlarca kürt arkadaşı olan bir insan bir çoğu da yakınım. üstlerine alınmamaları temennisiyle.

gece odada aniden beliren recep tayyip erdoğan

"benim burada belirmediğime dair birtakım iddialar var. bunların hepsi dış mihrakların oyunudur. biz burada belirmeyi de biliriz, van'da kardeşlerimizin yanında belirmeyi de biliriz. biz halktan geldik onlara hizmet yolunda emek veriyoruz. halka hizmetimizi engellemeye çalışan güçlerin oyununa bu millet gelmez, gelmedi" diye konuşmaya başlayacak olan erdoğan'dır. siz de "ne oluyor amına koyim ya" nidaları eşliğinde kapınızı kapar yatarsınız.

kendini yakan pkk lıyı görünce yapılacaklar

söndürülür amına koyim birazcık insanlık varsa söndürülür. sonra tık hapishanede, konuşmazsa içeride işkenceyi yaparlar zaten de yanan adama benzin dökmek nedir lan sizin onlardan farkınız olacak türklüğünüzün bir farkı olacak.

motorum demenin farklı yolları

(bkz: my engine) ahahahahayt yine espri makinesi gibiyim ya.

ol dirty bastard

çok çok çok eğlenceli rapper. wu tang clan'ın kurucu üyelerindendi. brooklyn zoo video ve shimmy shimmy ya parçaları önerilir.

we running this rap shit

nas ağbimizin R-O-C get gunned up and clapped quick diyerek cevabı kestiği sözdür.

çay kaşığından tahrik olmayan kadın lezbiyendir

(bkz: olta başlıklar)
çok yanlış düşünce ayrıca evet he ayar veriyoruz biz zekiyiz falan filan.

takeover

nas'ın kariyerini bitirecek diye yorumlanan vasatın üstünde olmayan sözlere sahip jay-z'te ait bir diss. buna karşılık olarak gelmiş geçmiş en iyi diss olan ether yazılmıştır zaten, o yüzden bu şarkının vasatın üstünde olması hatta çok iyi olması bile pek bir şeyi değiştirmez.

sugarhill gang

daha sonra onlarca şarkıya sample olacak bir altyapısı ve sözleri olan rapper's delight şarkısının sahibi rap müzik grubu. old school tayfasındandır kendileri, seksenlerin sanatçılarındandır.

şeytan

osbir çekmem için beni dürten gavat.

sex with society

kısa bir araştırmama göre introsunun sample'ı sci'nin the blind man şarkısından alınmış olan oldukça sağlam bir kendrick lamar parçası.

(bkz: I ma keep that pussy wet)

program kelimesini proğram diye yazan insan

melih gökçek'tir.

eazy e

karizması ya da lirikal yeteneğiyle değil kendine özgü tarzıyla ünlenmiş rapper. sözlerinin çoğunu kendi yazmazdı, flowu ve rhyme'ları ortalamaydı, flex atmazdı, sesi berbattı fakat tam bir gangsta idi. bu yüzden gelmiş geçmiş en büyük gangsta rapperlardan biri sayılır, hatta gangsta rapin godfather'ı. şarkılarında g hissini derinlere kadar verirdi. ayrıca ruthless records'un ve n.w.a.'in kurucusudur. dre stüdyoya gireceğim fakat param yok diye onu aradığında ger çevirmemiştir, yani bir manada dre'yi ünlü etmiştir. aids'ten ölmüştür, tam bir g gibi.

(bkz: r i p nigga)

sözlüğü 97 li bebelerin basması

benim gibi 98'lileri itin götüne sokan olay. 97'lilere böyle yapıyorsanız bizi gördüğünüz yerde bıçaklarsınız herhalde. ve ayrıca ben sizin bu kadar sikkobaz olduğunuzu tahmin etmiyodum afedersiniz de. ulan adamın eli ekmek tutacak o yaşa gelmiş sike sürülmeyecek şeyler yazıyor, siz hala burda sizden beş yaş küçüklere saydırın. ergen aşağı ergen yukarı diye dolanan 93'lü 94'lüler var bir de, reşit olunca anında aklı başına geliyor, filozof oluyor zannediyor kendini dümbük. abilik yapın amq erqeni yha .s diyeceğinize, elinden tutun dışarı mı çıkarırsınız format mı öğretirsiniz hayatı mı öğretirsiniz ne bok yerseniz yiyin. ama bu adamlar ya sikinin dikine gider ya da kafasını çalıştırmasına yardım edersiniz doğru yolu bulur, siktir git demeyle kaybolmazlar. ulan adamım diye geçiniyorsunuz sol frame sol taşşama dönmüş adam gibi bişey okuyayım diye diye şukela butonunu aşındırdım. karmam eksi beş yüze de dayansa bu entry'den dolayı sözlükten de atılsam sikimde değil içim boşaldı yahu.

nas

yaşayan en iyi mcdir. hatta fanboyluğu bırakırsak gelmiş geçmiş en iyi mc bile diyebiliriz. bunun önündeki tek engel fanboylar değil tabi ki, bu adam jay-z'ye ya da tupac'a hatta snoop dogg'a vs. oranla daha az şarkı çıkarmıştır. buna rağmen flexlerinin, rhymelarının, flowunun ne kadar iyi olduğunı ve edebi yeteneğinin hangi seviyelerde seyrettiğini görmek için birkaç parçasına göz atmak yeterli oluyor. ether şarkısı * gelmiş geçmiş en iyi diss'tir açık ve net.

ether

tüm zamanların en iyi üç diss'inden biridir kesinlikle. ben jay-z olsam bu dissten sonra popa dönerdim direk. *

pete rock

c.l. smooth ile yaptıkları they reminisce over you parçaları harikulade olan tüm zamanların en iyi prodüktörlerinden biri.

automobile

karı kız muhabbetli ve oldukça eğlenceli bir n.w.a. şarkısı.

poetic justice

kendrick lamarın `good kid, m.a.a.d. city" albümünden bir parça. zannımca en iyi parçalarından biridir.

sözlük yazarlarının whatsapp durumları

bitch don't kill my vibe. *

edit:bu ne amuğagoyum herkes ingilizce yazıyor.