1. 1.
  ünlülerin ve zenginlerin tercih ettiği bir yunan adasıdır. fiyatlar diğer adalara göre daha pahalıdır. dinlenmek için gideyim derseniz yanlış adres olur çünkü ada eğlenceleri ve partileriyle meşhurdur. ayrıca oteller 3 katlıdır dolayısıyla her yerden denizi görebilirsiniz. romantik bir tatil isterseniz santorini adasını tercih etmeniz önerilir.

  ayrıntılı bilgi için
  scarlet
  4 ... scarlet
 2. 2.
  *ege denizinde bulunan bir yunan adasıdır. en çok ziyaret edilen yunan adasıdır.
  ... muhasebeye giris
 3. 3.
  asıl adı Mykonos'dur.
  ... darkness nights
 4. 4.
  Tüm Ege Denizi'ndeki en hareketli gece hayatı, yaz sezonu boyunca burada yaşandığı söylenir. nüfusu 5.5oo civarındadır.
  3 ... darkness nights
 5. 5.
  birbirinden güzel plajlarıyla ve bu plajlarda bulunan çıplaklar kamplarıyla bilinen, gece hayatının en hareketli yaşandığı yunan adası.
  1 ... air20
 6. 6.
  bodrum'dan kos ve mykonos'a pasaportunuzla 56 euro gibi komik bir paraya gidilir. daha sonra dönüldüğünde hep bir ağızdan 'bodrum gibi, ama bodrum daha güzel' denilir.
  3 ... bodrumtorbası
 7. 7.
  şarapları mükemmel olan adadır.
  1 ... sunkissedmoon
 8. 8.
  insanların plajlarda düzüştüğü, herkesin birbirini rahatça ellediği, erkeklerin dal daşşak, kadınların anadan üryan güneşlendiği çılgın yunan adası.*
  3 -1 ... chilavert
 9. 9.
  sex adasıdır. sex yapmak isteyen baylar ve bayanlar bu adaya giderek ihtiyaçlarını giderip, kişisel egolarıyla birlikte şehvet duygularını tatmin ederler.
  2 -1 ... hataliysam ara
 10. 10.
  eşcinsellerin pek bi sevdiği yunan adası. herbir yanı kupkuru. yeşillikten haber yok. bizim gibi ormanda yetişen insanlar için bu oldukca önemli bir kriter tabi.

  betimlemesi, "5000 gay 5 travesti"

  göte zırh şart.
  7 -1 ... beyaz musluman