bugün

Hahahahahahahaha şaka ediyorsun seeeennnnnn.
performansını görmezden gelmeyen patronundan maaşına zam almak gibi bi şeydi sanırımmm.
Mersin'in Mut ilçesinde dünyaya gelmektir.
bir duygu. mutlu olunca buna istinaden içten bir teşekkür etmek daha güzeldir.
hayat gayesi olması gereken en önemli hususlardan.
Bence her erkek ve kız mutlu olmayı hakediyor. Keşke herkes mutlu olsa.
mutluluk mu o da ne?ewed
Sözlüktekilerin çoğuna haramdır.
Hepsi derbeder hepsi serkeş.tü amk sizin.
en çok istediğim çünkü yıllardır mutsuzum bir yandanda istemediğim yaptığım hatalar yüzünden bu acıyı mutsuzluğu fazlasıyla ölene dek hakettiğimi düşünüyorum.

bu benim bu günlük son entrym olsun.
Çok pahalı ve zor bir ameliye.

Bir çok etkenin bir arada olması gerekir ve bu etkenler genelde hiç bir zaman bir arada olmaz.

Olursa da süre çok kısıtlıdır.
Mutlu olmak ile acılarından kurtulup rahatlama olayını karıştırıyoruz. Hayattaki mutluluk nedenlerimiz hep bizim yük olarak gördüğümüz şeylerin ortadan kalkması ve rahatlamamız ile oluyor. Gerçek mutluluğu tattığımızı düşünmüyorum.
Son zamanlarda unuttuğum eylem. Yinede şükür.
(bkz: mutsuz olmamak)
Mutlu olduğum yüzümün güldüğü zamanları çok özledim. O günleri unuttum gibi, en son ne zaman içten mutlu oldum hiç hatırlamıyorum.
Benden uzak olmaktır.
sartlara baglidir.
dayatılan beden algıları gibi dayatılan duygu şeyleri işte.
zordur derler, kötü günler görmeden.
Bayadır hissetmediğim duygu.

Ne kadar keyifli ve dolu dolu geçirsem de günün sonunda mutsuz olduğumu fark ediyorum.

Bu bi virüs olabilir mi aq.
7-8 aydır ruhumu teslim etmiştim ama son 2 gündür içim kıpır kıpır...

Supermen Samet nebati: gözlerimdeki ışıltıyı görüyor musunuz?
insanın "iyi ki"lerinin sonucudur. kendini ait hissetmesidir. umudun kaynağıdır.
Artık hayal bile değil. imkansız.
Mutsuz olmamakla daha çok ilgileniyorum. Mutlu muyum? Bilmem! Ama mutsuz değilim bunu biliyorum. Mutluluğu aramaktansa, beni mutsuz eden şeylerden kaçınmak daha kolay.
bünyede ters etki yapandır.
Şu zamanda çok zor olan.
güncel Önemli Başlıklar