bugün

Sevdiğimiz bir yazardır.
Sözlükteki kafa dengi yazarlardan biridir. Çaylaklığı bitse de konuşsak.
görsel
Kahvaltıda tantuni yiyen yazardır.
normalde de okurum ve baya beğenirim yazdıklarını, çok ölçülü, zeki biri ama galerisine baktım bildirim gelince; çocukluk fotoğraflarını paylaşmış. ya sen nasıl tatlıymışsın be.
tekrardan hoş gelmiş.
Sevdiğim bir yazar. Dostumdur.
Allah'ına kurban yazarı...
uzun süredir ne kadar naif ve iyi niyetli olduğunu gözlemlediğim, yazmamın bugüne nasip olduğu yazar. saygılarımı sunarım.
değerli bir yazar, entrysi bol olsun.
değerli bir yazar. diğerleri gibi sözlüğü bırakmaması dileğiyle.
Beni beğeniyor bazen, güzellik algısı çok kaliteli olmalı bunu yapabilmesi için. Teşekkürler arz ederim.
Çok değerli ve sözlüğe devam etmesi dilenen yazar.
günün dördüncü açık oylayanı, teşekkür ederim...
Diğer yazarlar gibi tüm entryleri açık oylamaz. Okur, beğenirse oylar ve fikri ve yorumu varsa Dmden dile getirir. Tam bir sözlük yazarıdır yani.
Çaylakken beni unutmayan tek yazar. Adam gibi adam.
iyi bir arkadaş . sağlık ve mutlulukla yaşasın ....
Sevdiğim bir yazar. Seri artı veren melek tarzı birisi. Bakıyorum her zaman gerçekten çizgisini koruyor. Bol yazmaları olsun.
Metin 2 oynarken agresif olan biri olabilir. Uzaktan kankim olur.
(bkz: yalnızlığı bir fotoğraf ile anlat/#45415863) sen yine iyisin, biz daha başlamadık.
otobüsü kaçırmış galiba.
Açık oyları için teşekkür ettiğim Zonguldaklı yazar (sanırım).
Ne demek efendim, bu arada Zonguldaklı değil Eskişehirli yazardır. Eskişehir'e gelen olursa çibörek ısmarlayıp yılmaz Büyükerşen balmumu heykeli müzesine götürecektir, evet.
kankamdır, ayrıca eskişehirlidir. galatasaraylıdır, çiğ börek yemeyi ve muhabbet kuşlarını çok sever.
şahsımın hemşerisi olup sevdiğim bir yazardır. çok güzel bir şehirde bir sürü güzel kız arasında yaşıyor. şanslıdır. *
Severiz kendisini.
güncel Önemli Başlıklar