bugün

Keçi kılından hayvan çulu,yem torbası vb. dokuyan kimse.
Keçi kılından dokunmuş veya örülmüş çul,çuval,yem torbası vb. şey.
Kabeyi tavaf etmek anlamında eylem.
gaziantep'in gururu, plastik cerrahi de ekol ,tıp literatüründe adı geçecek kadar kaliteli, kendi ismiyle anılan cerrahi uygulamaları olacak kadar zeki ve çalışkan bülbül sesli operatör doktor.beni benden çıkarıp ayrı bir insan haline getiren elleri öpülesi.
gülay'la hüküm şarkısında düet yapmış şarkıcı. çok iyi şarkıydı yau!
ayşa ve bir daha böyle adlı iki mükemmel şarkısı vardı bunun.90larda çocuk olanlar çok iyi bileceklerdir.duydukça o günlere döndürür hala bu şarkılar.doktormuş kendisi şimdi,tanışmak isterdim.
gaziantep üniversitesinde plastik cerrahisi profesörü olan, 90'lı yıllardaki şarkı söylemiş kimse. gülay ile birlikte söyledikleri hüküm şarkısı hala beni kendimden alır..
gece gece sol çerçevede can mutaf başlığını görünce anımsadığım 90'lardan şarkıcı. bıyıklı mustafa sandal tipli, otantik pop* benzeri bir şeyler söylerdi.

bizi ayıracaklar şarkısı çıktığı dönemde çok sevmiştim. elan dinlerken de gayet hoş geliyor kulağıma. diğer ünlü şarkısı khaled'in aisha şarkısına türkçe sözlerle yaptığı ayşa'ydı. sen 96 falan... breh breh breh be sözlük. yaşlandık a.q.!

bu arada yanlış anımsamıyorsam asıl mesleği doktorluktu. gaziantepli bir plastik cerrahtı.

aha yukarıda zaten yazmışlar: (bkz: #1178183)

not: yemişim korsanını. indiriyorum youtube'dan. dvdvideosoft sağolsun.
tam adı: mehmet mutaf.
Muhtesem adam herseyiyle bugun girdigim dersinde farkini hemen hissettim dort dortluk bi adam.
Saygilarimizla hocam.
cheb khaledin aicha şarkını türk insanına tanıtmış doktor şarkıcı.

anılarım depreşti sözlük*
Dayımın doktoru idi.
ayşa şarkısı ile hatırladığımız mutaf, aslında bir doktordu. 20 yıl aradan sonra profesör olarak bir haberde rastladım. şimdilerde dünyanın konuştuğu bir hocadır kendisi.

http://www.milliyet.com.t...n-kaburga-gundem-2455081/

bu da şarkısı:
http://www.youtube.com/watch?v=hqHe6fYr3fk
ayşaya sesini ulaştıramayan abi. halini gösteremeyen...
Ayşa'ya ulaşamadı, sesini duyuramadı o da inat edip bütün kadınları estetik ameliyatla ayşa'ya benzetmek istedi.
güncel Önemli Başlıklar