bugün

Ramazan ayında bizi feyzden feyze uçuran iki hocadır. Birisi atv de diğeri kanal 7 de çıkar.
din pazarlayarak para kazanan iki ticaret erbabı.
ikisi de annelerin vazgeçilmezidir. Nihat amca mustafa amcaya göre daha nur yüzlüdür. Ama mustafa amca'nın görüşleri nihat amca'dan daha yakın gelmiştir bana.
oyumu karataş hocamdan yana kullanıp, mühürümü masaya kor giderim.
(bkz: adnan reyiz) unutulmamalidir.
mesele kendini dinletmekse cübbeli reyizin iki elemanı da tokat delisi yapacağı karşılaşma. fatih çarşamba ulan!
nihat hatipoğlu işin daha fazla şov tarafında olan, Mustafa karataş ise nasıl daha fazla fayda verip eğitici olurum tarafında olandır.
ikiside degerli hocalardır.
Nihat Hatipoğlu'nun alacağı versustur. Adamın oğlu da baba mesleğini icra ediyor.
Cübbeli ahmet hoca alır.
Ömer döngeloglu'nun kazanacagı versustur.
adnan oktar der susarım.
Adnan oktar *
Mustafa karatas hocamiz acik ara ondedir.severek izliyoruz kendisini.
Aynı bokun laciverti.
mustafa karataş sağlamdır.

nihat hatipoğlu da düşünce, görüş olarak doğru ama tarz olarak yanlıştır.
tabi ki ömer döngeloğlu.Güzel ağlıyor.

haaass...tir benden önce 5 kişi yazmış.
nihat hatipoğlu nu bilmiyorum ama mustafa karataş sağlamdır.

ama mustafa karataş çok maaş alıyor yeaaa diyen sığırlar için (bkz: profesör olmak)

profesör olmayı kolay bişey sanan yurdum insanı zaten her boka ağlar.

nihat hatipoğlu nun sitesi bana girsin, ona diyecek sözüm yok.
ikiside din tüccarıdır efenim. al birini vur ötekine.
Ikisi de Eminönünde aradaki 1km lik mesafede aynı dini ayni kurallari ve her sene değişmeyen saçma sorulari cevaplandirarak para kazanmaktadir.
ikisinden birini seç derseniz mustafa karataş ama en iyileri (bkz: Fatih çıtlak)
(bkz: Defacto vs waikiki)
(bkz: Mcdonals vs burgerking)
ikisi de sözde müslüman din tüccarları, halkın beynini yiyen yamyamlar. nobody wins.
ikisi de değil.
Nihat hatipogluna ayrı bi sempatim olsa da eğitici açıdan "fatih citlak" diyorum.
itikat olarak değerlendireceksek eğer mustafa karataş, isa aleyhisselam'ın nüzulünü, mütevatir hadislere rağmen inkâr ettiğinden nihat hatipoğlu alır.