bugün

Tanju Okan, ilhan irem, Erol Evgin ne düzgün ne mübarek şarkıcılarmış.
tipik akabeli ; nedir ? nasıl biridir ? sorusunun cevabı.

intizar da, bu da ; hem aynı tarikatın üyesi, hemde birlikte

hepsi de demokrasi nöbeti tutmuş tipler.

aynı zaman da sarayın da baş gediklileri.

başka sözüm yok.
akpli nasıl olur sorusuna cevap olarak gösterilendir.
bir ayıbı ifşa etti diye linç edilen adam. madem yaptıkları çok normal o iki kişinin niye tepki gösteriyorsunuz ifşa edilince.
Her ne olursa olsun. Haklı olduğu yerlerdr dahi kendini ultra haksız duruma dusürebilen şarkıcı.

Boyle bir adamın eşi daha fena şeyler de yapmış olsa bu herif oyle bir tezgah kurar ki bi bakarsınız suçlu yine cecilli olmuş.

Vallahi bu adam çok ilginç bi adam.
Değişikli, ilginç bir arkadaș. Toplumun kadına yönelik sözlü ve fiziksel şiddete bu kadar hassas olduğu bir dönemde yapılacak son işi yapmış. Utanmıyor arkadaş insanlar utanmıyor. Keşke bir taraflarından deri kesip yüzlerine astar dikseler.
görsel

Konu ile ilgili yaptığı açıklama.
sapik bir iliskiyi normallestirmek için kıçıni yırtan bir kesim var.

Normal degilsiniz..!
2. Paragrafta diyor ki boşanma travması değil önceden vardı peki madem o zaman çocuğunu o ortamda neden bıraktın. Sonra da diyor ki isimsiz maillerle geldi. Açıklama başlı başına tutarsız. Her iki tarafta da bişeyler var.
Ya arkadaş, benim anlamadığım bir şey var.
Mustafa ceceli yapmıştır, yapmamıştır bilmiyorum. Birlikte rakı masasından kadeh tokuşturmuyoruz. Belki başkaları servis etmiştir bu görüntüleri belki de bizzat ceceli.

Neyse, diyeceğim şu;
Şimdi Sinem gedik - intizar yerine, Sinem gedik - Kahtalı mıçı olsa ayni hassasiyeti gösterecek miydiniz?
Yahut;
Kadın değil de direkt ceceli’nin görüntüleri çıkmış olsaydı. Yani Mustafa ceceli - intizar diyelim. Buna da ayni tepkiyi verecek miydiniz?

iki yüzlüsünüz yahu. Cidden.
işiniz gücünüz şov.
Ben bu konuda kendisini destekliyorum.
çocuğunun gözü önünde olan uygunsuz hareketlerden dolayı çocuğunun velayetini alması gereken babadır. feminazilerin kudurmalarının sebebi çocuğu kendi malları olarak görmeleridir. bunların bu kadar sesini çıkaran da aldatacak kadar orospu olsalar da devletin çocuğu onlara vermesidir. mustafa ceceli yalnız değildir. bu adamın yanında durmalı ağlaklıkla bir şeyler elde etmeye çalışan kesimlere dur demeliyiz.
en yakın zamanda ezan okuyup işlerini düzene sokacaktır.
bir reyizimle ilahilere doğru ziyafeti düzenler, her şey unutulur.
feminiklerin saçmalıklarına maruz kalan adam gibi adam.
Simsiyahım farkım yok hiç geceden. Suçum aşksa ben cezama razıyım...
yüzde 52'nin yansımasıdır.

not: hadi bunu da sil moderasyon !
Bir ilahiyle ve rte'ye söyleyeceği şarkıyla yaptıklarını unutturacaktır.
(bkz: din bezirgânı)
Sözlük olaylarında onun da adı çıkmış sandım başlığı görünce.. gerçi tipi tam bir Meriç..
Cecelist kızların instegram biosudur. Başkada birşey değildir.
Evliyken karısını aldatıp boşandıktantan sonra karısını rezil etmeye çalışıp rezil olan şarkıcı. Müslümansa allahı için müslüman önemli olan iyi insan olmaktır.
karakteri eksik ama muhafazakarlik adi altinda yolunu buluyor gevsek.
Babam ilk çıktığı günden beri sevmiyodu.
Radyoda bi kere şarkısını duyunca arabanın radyosunu kirmisti * .
mehmet cengiz'in sanatçı versiyonu.