bugün

google'ın işlevini, google altyapısını kullanarak islami hassasiyetlere göre yapan arama motoru.

http://muslumangoogle.com/
ibne yazınca herhangi bir sonuç bulamayan motor.
(bkz: google laiktir laik kalacak)*
fatih ürek yazınca herşeyi bulabilen motor.
hakikatten islami hassasiyetlere göre yapıyormuş dediğim. o*çocuğunun birinin salak bir mantaliteyle yaptığı site. neymiş efendim islami koşullara uygun arama yapıyormuş. dur bi deneyelim dedim "sex" yazıp arattım. derken aa o da nesi "islami sex" diye bir tabir belirdi karşımda. malum "islami sex ne lan deyip" merakımı gidermek için tıkladım ve karşımda bir çocuk resmi üstünde de islami sex yazmakta ben de bu siteyi yapanın ömrü hayatına katmerli katmerli sövüp defolup gitmekte.
edit: ne eksiledin lan zoruna gitti tabi. yalnız dikkat ben koymadım oraya o islami sex ibaresini senin eksiye abanıp da savunduğunu sandığın s*kindirik hacı hocalar koydu. gerçi onlara da onların kafa yapısına da koyan koymuş. naparsan yap anca parmağını tatmin edersin.
saçma sapan ve google alt yapısı ile çalışan site. türkiye'de bir şey üretmek yerine taklit etmek övüldüğü için bolca övgü alıyor. aslında tek yaptığı var olan bilgileri süzmek.
(bkz: kucukgoogle)
google altyapısını kullandığı belirtildiği halde, "fikri neyse zikri de o olan" yazarlar tarafından akıllarına gelen ilk şeyleri aratıp çıkan sonuçlara bakarak "bakın bunlar çıkıyor" diye küçümsenmeye çalışılan iyiniyetli bir girişim.

kardeşim, demek ki filtre iyi süzemiyor, o kelimeleri arayacaksan niye burda arıyorsun, google'da ara milyon tane sonuç bulursun.
kendi düşünemeyen ama başkalarının kendileri yerine düşünmesini ve yasak koymasını isteyenlerin kullanacağı çakma sitecik.

(bkz: kul)
futbol yazınca google'la aynı şeyleri bulan motor.
(bkz: motor)
eskidan hrıstiyan mıydı yada budist miydi sorusunu akla getiren sex yazınca çok saçma şeyler çıkan motor.
iran'da ibne olmadığı bir daha kanıtlanmıştır bu site sayesinde.
(bkz: islamiyet için internetteki en iyi arama)
whois bilgileri soruşturulduğunda karşınıza selim akyüz diye bir insan çıkar,
selim akyüzü soruşturduğunuzda karşınıza uzun saçlı, gayet entellektüel görünümlü bir abimiz çıkar ve inceden dumur olursunuz,
ve selim akyüz bey sitesinde şunları yazmıştır:

--spoiler--
Merhaba,

Ben Selim AKYÜZ, resmi olarak Bilgisayar Programcılığı Teknikeri'yim. CarrefourSA Türkiye Genel Müdürlüğü'nde çalışıyorum. Bir sene öncesine kadar IT Departmanındaydım, şimdi ise B.E.M. Departmanında çalışmaktayım.

Hayatım masamdaki bilgisayarımın başında çeşitli projeler hazırlamakla ve internette geçmektedir.

internet demişken MSN kullanmayı sevmem, telefonu ise acil durumlar için kullanırım. Eğer bana MSN yada telefon dışında ulaşmak isterseniz diğer kanalları kullanmanızı tavsiye ederim.
--spoiler--

lütfen son cümleyi sorgulayıp anlaşılmamış entry tribi atmayın, ben de anlamadım.*