bugün

görsel

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, 31 Mart'ta yapılacak yerel seçimlerde, lideri olduğu Adalet ve Kalkınma Partisi'nin (AKP) istanbul Büyükşehir Belediye (iBB) Başkan Adayını Pazar günü açıklayacaklarını duyurmasının ardından, siyasi kulisler hareketlendi. AKP kulislerine göre, partinin istanbul adayı eski Çevre, Şehircilik ve iklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum olacak. Kurum halen AKP istanbul Milletvekili.

https://www.bbc.com/turkce/articles/c6p1w5dwxjno
Isterse recep Tayyip Erdoğan gelsin. EKREM BASKAN tekrar kazanacaktır.
imamoğlu karşısında şansı çok az.
Anadolu'nun küçük bir köyünde yaşadığım içün umrum bile değildir...
Kesinleşti.

https://www.sozcu.com.tr/...stanbul-adayi-oldu-p13568
Bu kişi bana hep çocuk gibi geliyor. Konuşmaları, mimikleri vs. her şeyi yapmacık geliyor.
47 yaşındaymış.
Arkasında rte olmasa hiç bir parti aday yapmazdı bence.

Odadakiler Öksürüyor. Odadan çıktıktan sonra hepsi hasta olmuştur zaten. Ülkede salgın kol geziyor. 20 milyon mülteci ile bakalım ne yapacağız.

https://www.instagram.com...Ka0l/?igsh=ZDE1MWVjZGVmZQ==
kadir mısırpüskülü hayranı birinin aday olmasıdır.

görsel
20 yıl ülkeyi tek başına yöneten akp, şimdi ekrem imamoğlu karşısında deprem dedeliğe soyunacak.

biz bu şehre ihanet ettik (dikey mimari) itirafında bulunan erdoğan, şimdi kapı kapı gezip istanbul adayına oy isteyecek.

kamu bankalarının kredi vermediği, yatırımını kendi çabasıyla istanbul'a getiren adama "istanbul'u borca soktu" diye iftira atılacak.

chpyi günahım kadar sevmiyorum ama ekrem imamoğlu'nun da hakkını yedirtmem.
Tipten ve memleketten kaybediyor. Koca Akape'de hiç mi adam yok da (gerçi yok tabiki) bunu aday yaptılar? Allah'ım Allah'ım da yanılıp Binali gibi TV yayınına bi' çıksa imamoğlu bunu kumpire çevirir. Bence Ali Yerlikaya ilk seçimdi; fakat akıllı adamın hali bi' başka oluyor: Kesin "attan inilir mi hiç" demiştir. Tayyip aday olsa imamoğlu'nu belki zorlardı; ama Murat Kurum bir şey yapamaz.
Sıyın cımhırbışkınımızın izni ile hacet gidermeye ah pardon ibb adayı ıldım.
seçilirse istanbula güzel gökdelenler dikeceğini düşünüyorum. sloganı; m2 ye 15 insanın düştüğü şehirde hedef 50 insan.
iyi parti kendi adayını çıkartacağı için kazanma ihtimali olan muhteremdir. eğer çıkarmasa gene minimum 500 bin farkla kaybederdi.

22 senedir iktidardalar hala tek bir icraatlerini anlayamadım bunların lan. hayır şansları da yaver gidiyor dediğim gibi iyi parti aday çıkarttığı için benim gibi geçen seçimde imamoğluna oy vermiş milyon tane insan iyi parti adayına oy atacak. ben bunların yerinde olsam direkt mevcut bağcılar belediye başkanını aday gösterirdim istanbul için o zaman iyi parti chp adayına destek olsa bile kazanırlardı seçimi. ama işte yaptıkları hiçbir şey mantık çerçevesinde olmasa bile şansları yaver gidiyor bunların bir şekilde.
istanbul'un ihtiyacı olan kentsel dönüşüm için en deneyimli ve yetkin adayın tespitine oturan durumdur.
Seçilmesi halinde canla başla çalışıp, önemli bir fark yaratacaktır.
hizmetten anladığı şey şehri sel götürürken bodrumda tatil yapmak olan kitle böğürdüğüne göre doğru adaydır.
seçilemez.
Akpliler kızmasın ama Kazanamaz tek kelimeyle.
Kazanırsa eğer akp kaybettiği imamoğlu yıllarının acısını da çıkarmak için ranta saldırır. Vakıf ve cemaatlere para yağdırır . istanbulu kupon araziler olarak görüyorlar.
imamoğluna istanbul tekrar hayırlı olsun.
EyüpSultan'da namaz kılıp halkla iç içe mesajı vermeye çalışan zat.

Hemen din sömürüsüne başlamış.

Hayırdır cuma değil ne işin var camide ?.

Bayatladi böyle taktikler. Sen Yeni şeyler bul en iyisi.

Swh...
kazanır mı kazanmaz mı bilmem ama kendisini üsküdar'da görmüştüm.
şansı yoktur. ayrıca imar barışı nereye giderse gitsin peşinden gelecektir.
istanbul'u muradına erdirebilecek durum!
Seçilmesi halinde, sadece istanbul ile ilgileneceğini ve başka bir ajandası olmayacağını taahhüt eden başkan adayı.
O değil de hala o bıyık ne lan ;)
istanbul için aranan kandır. ekrem istanbulun 5 yılını yediği yetmezmiş gibi tekrar aday olmuş onunda fişini çekicez az kaldı bekleyin.