bugün

Cüneyt arkın'ın oğludur.

Nihat doğan'ın Cüneyt arkın'la Atatürk'ün ne alakası var sözlerine kapak olacak bir cevap vermiştir.
görsel
nihat doğan ismindeki şahısa hakettiği cevabı vermiş olan kardeşimiz. cüneyt arkın ın oğluna da bu yakışırdı zaten, helal olsun...
--spoiler--
verdim şukunu evladım
--spoiler--
boşuna yazmış nihat'ta bunu anlayacak kapasite olsa o cümleleri kullanmaz zaten.
Yiğit adamın yiğit oğlu,keske artsa böyle sanatçılar böyle insanlar.
Türk milliyetçisi cüneyt arkın'ın vatansever evladı. Dağ 2 filminde keskin nişancı arif rolündeydi.
gerçek bir sanatçının yetiştiridiği bir gencin üslubu da, zekası da böyle olur. bu ülkeye böylesi güzel insanlar lazim helal olsun.
not: nihat doğan kim amk.
yalnızca nihat efendiye değil, akil insanlara, tecavüz yasasının mantığına ve askerin yanında 2 dakika nöbet tutmaya çekinenlere de giydirmiş olan kardeşimiz.
Pezevengin birini! Itin götüne sokup sokup çıkarmış yurekli insan.
80 kiloysa 70'i taşşaktan oluşan abimiz.
ne diyeyim, saygı duydum.
nihat'ı yalama yapandır.
Yalnız nihat anlamaz ki bunu, evet suçlu sizlersiniz diye gururla çıkış yaparsa şaşırmayın. Sadece nihat doğan'a değil ülkenin bi çok kesimine müthiş cevap vermiş, Cüneyt arkın'ın oğlu.
ADAMDIR tıpkı babası gibi.
beyinsizin birini ve onu şakşaklayanları kibarca gömmüştür. tam babasına yaraşır bir evlat. helal olsun ona.
Nihat doğan denen şahsı gömerken Allah yarattı demeyen adam. Her cümlede bir kürek toprak daha atmıştır.
nihat doğan'a az bile ayar vermiştir. insaflı davranmıştır.
yılın ayarlarından birini vermiştir. dağ 2 filminde de döktürmüştür. 2016'ya adeta damga vurmuştur.

görsel
cem yilmaz´in cekmis oldugu Arif V 216 filminde rol almis, nihat dogan´a gectigimiz yillarda ayar cekerek bir cok kisinin saygisini kazanmis, ünlü aktör cüneyt arkin´in ogludur.