bugün

Lightsaber arkadasamiza hitaben, muharrem ince gitse neyi incelicek adam avukatmi?muharrem ince nin Avukatlarimi gondereyim demesine ragmen bekir bozdag tarafindan sadece belgelerin Muharrem inceye gosterilecegini soylenerek geri cevrilmistir. Acaba burada sorun cikartan hangi taraf?
fetöcünün birinin yine ağır saçmaladığı başlık olmuştur..

muharrem ince senin emir erin mi ulan gevşek?

sınav kağıdına lütfen baktırdığın öğrencin mi?

madem rezil edeceksin, ver basına belgeleri rezil et değil mi kuşbeyinsiz seni..

bir üstteki vatandaş da belirtmiş zaten olayın aslını ve konuyla ilgilenecek bir ekip de gidecektir..

ne demek lan gel gösterelim demek?

herkesi sizin gibi embesil mi sanıyorsun ulan ayak takımı fetöcü?
Ben sıradan birisiyim diyen Başkan adayı. Aynı ben ya ben de sıradan birisiyim. Seviyorum bu adamı inşallah kazanır.
Baktılar reytingi yüksek... Hemen reklam vermişler. Halbuki bu film daha yeni başladı... Siz tası tarağı toplayın. Abbas yolcu!

görsel
Her tür şerefsizliği yolsuzluğu münafıklığı yapan iktidar yalakalarını ülkeden sürmesi umuduyla oy vereceğim kişi. Ama ne olursa olsun adil bi dünyaya dair umutlarım yok.
komik bir başkan adayı. selahattin demirtaş’a oy verecektim yalnız kendisine de oy verebilirim. kararsızım.seçim şarkısında çok güzel.

Türkiye’ye güvence Muharrem ince
Laikliğe güvence muharrem ince
görsel

Muharrem'e bak sen. Cin olmadan adam çarpmaya baslamis.
Seçilir ya da seçilemez, bilemiyorum ama en azından siyasetin başka türlü yapılabileceğini gösterdi.

iktidarın karşısında, Kimsenin ağzını açıp 2 kelamı bir araya getirmediği veya getiremediği bu dönemde sessiz kalan insanların sesi olabilmistir.

Beğeniyle takip ediyoruz.
kendisi muazzam bir çeneye sahip yürüyedur çocuk.
https://youtu.be/v274G-gw0QM
yine yalanlarla dolu bir siyaset herkesin gözünü süsleyip başa gelecek sonra recep tayyip erdoğana dediğiniz gibi aynısını yapacak her cumhurbaşkanına yapılmış bir şey bu. herkes yalanla başa gelip yalanlarla çıkıyor efenim.
Sence onun doğru olma ihtimali var mı akkafa?
Rte'yi geçebilecek mi bilemiyorum. Kedilere dikkat etmek gerekir. Ama adam gibi adam. Gönlüm onu istiyor.
Her gün ismini frame'de görmekten sıkıldığım balon. Patlasa artık da kurtulsak.
33 yaşımdayım ve senelerdir chp'ye oy verdim. Fakat artık yeter, partinin başında kemal kılıçdaroğlu olduğu müddetçe asla bir oy daha vermem. Bu seçim katiyen oy kullanmama kararı aldım. Muharrem ince ise tamamen şaklabanlaştı. Bisiklete binmek, kasket takma, markete gidip alışveriş yapmalar, erdoğanın ayağına gidip el sıkışması derken, benim için bardağı taşıran son damla bu apolet mevzusu oldu.

Eleştirebilirsin fakat senin apoletlerini sökeceğim ne demek yahu, nasıl bir terbiyesizlik bu. Sen kimsin, o nasıl bir laf.

Analizlerine ve kendisine hayran olduğum, çok ama çok sevip, saygı duyduğum erol mütercimler üstadın her dediği gibi bu son dediğide çıkacaktır. %51 ile ilk turda erdoğan galip çıkacaktır.

Erol bey bu bilgiyi bir alman fon şirketinden almış durumda.

Kemal beyin nasıl bir "proje" olduğunu son konuşmasında çok iyi anlatmış.

iyi partinin zaten %1 ihtimali bile yok. Kaldıki akşener'in akp'den ideolojik olarak hiçbir farkının olmadığını ve iki yüzlü olduğunu yine meltem tv ekranlarında erol bey çok güzel anlattı. Chp muharrem ince ile anca havasını alır. Rte kesinlikle galip gelecektir.

Kılıçdaroğlunun da nasıl bir hain olduğunu, abdullah gül ve onu ziyaret eden kor general meselesiyle artı, muharremi, hazırladığı milletvekili listesiyle nasıl bilerek mahvettiğinede fevkalâde değindi. Selim kotil bey ise; chp içinde ne pis işler döndüğüne değindi, mesela parayla milletvekili sırası satışı gibi.

Türkiyenin erdoğandan kurtulamamasının en büyük engeli kemal kılıçdaroğludur.

6 seçimdir kaybediyorsun artık şu partinin başından defol git ya. Rte diktatör diye bağırırken, kendin parti içinde, kendi diktatörlüğünü kurdun.

Lanet olsun senin gibi çakma ghandi'ye.

Muharrem senden de bir bok olmazmış bunu çok iyi gösterdin bize seçim sürecinde. Hele asılsız pensilvanya ziyareti iddian ile kendi kendini bitirdin. iftiracı durumuna düştün, kendini bitirdin iki paralık ettin.

Bisiklete binip, pişmiş kelle gibi sırıtarak, bak ben ne şekerim imajı çizmesi, kameraları çağırarak markete alışverişe gitmesi ve "bak bende sizdenim, halktan biriyim" mesajı verme gayretleri falan çok zavallıca.

Senden bir bok olmaz ince. ve kemal sende yarın suikaste kurban gitsen zerre üzülmem. En büyük hain sizlersiniz. Bu ülkenin ağzına sıçtınız. "Atatürkün partisi" lafınıda artık etmeyin. Atatürk'ün kemiklerini sızlatmak dışında ne yaptınız bu güne kadar, kifayetsiz palyaçolar.
Gel be gökyüzüm.
Affet baba, oğlun bir adama aşık oldu.
Kendi cebini değil Türkiye'nin geleceğini düşünen lider.
Mitingleri katılım rekoru kırıyor, çıktığı televizyon programları ratinglerde 1. Oluyor.

Kendisi Türkiye cumhuriyeti'nin 1. Başkanı olur.
fazla konuşmasa, belki de benden oy alacak başkan adayı idi. ancak şimdi mitinglerinde, tv programlarında söylediklerini şöyle bir düşününce oy vermemem gerektiğini düşündüm. teröriste özgürlük diyip, tsk komutanının apoletlerini sökmekten bahseden bir adama oy veremem elbette. yatırımları durdurma vaatleri, dini kullanmaya çalışması falan tamam da bunu kendime yediremem.
Başkan olduğunda ABD,Nato, fethullahçı mahkumlar ve ihraç edilen memurlar, PKK terörü konusunda yapacakları merak edilen adaydır.
G*t yalayanların sevmedigi halkman.
tayyipçi subayları atmayalım da malum zatın işini bitirdikten sonra bir de bunlarla mı uğraşalım? kusura bakmayın ama daha çok ağlarsınız. tayyip'in alkışlanacak nesi var lan soytarılar?
trollerin saldırarak kendilerini boşuna yordukları cumhurbaşkanı adayı.
be troller, yazdıklarınızdan chpli olmadığınız gayet belli. siz milleti gerizekalı mı sanıyorsunuz? 16 nisanda bu troller mhp tabanını tavlamak için mhpli rolü yaptılar. şimdi de 24 haziran için chp tabanına oynamaya çalışıyorlar chpli rolü yaparak. maalesef çabalarınız boşa gidecek. nasıl mhp tabanının çoğunu inandıramadınız, chp tabanının hiçbirini inandıramayacaksınız. çünkü bu işler öyle olmuyor.

kazanır mı kazanamaz mı bilemem. ikinci turda kendisine oy vereceğim. kendisine nagehan alçı argümanlarıyla sallayan troller de şunu iyi bilsin, bazılarının aksine bu adamın çıktığı programları veya mitingleri izliyoruz ve ne dediğini çok iyi biliyoruz. öyle bir tarafınızdan sallayarak veya lafları çarpıtarak "şunu dedi, bunu dedi, şunu yaptı" diyerek muharrem ince'yi karalayabileceğinizi sanıyorsanız yanılıyorsunuz.
Neden ısrarla kendi seçmenine hitap ediyor? Ulan hitap ettiğin kesim zaten sana oy veriyor,

Sen akp nin kesimine konuşsana? Sen 15 Temmuz generalinin apoletini sökeceğim dersen seni destekleyenler zevkten çıldırır,
Karşında olanlar sinirden çıldırır.

16 yılda yalan konusunda hiç mi bir şey öğrenemediniz?
Balondur 25 haziran sabahı sönecektir.
önce galatasaray kurtuldu...
sonra fenerbahçe...

sırada türkiye var...

haydi yiğido. dürüstlük ve gerçeklik kazansın. 2/3 yaptık. 3/3 olsun. şenlenelim.
güncel Önemli Başlıklar