bugün

PKK'nın siyasi uzantısı Demirtaş'a yardımcılık vermeyi düşünen başkan adayıdır. HDP oyunun bir kısmına göz kırparken, vatanseverlerin oyunun bir kısmını, şehit ve gazi yakınlarının oyundan öte güvenini kaybetmiştir. Keza ABD dostluğu söylemleri ile de Kemalist, sosyalist, anti-emperyalist, ve fetö mağduru kesimlerin oyundan fire verecektir.
tayyip'in 2. tura bırakmaya çalıştığı isim zira kendisinin ince ile teke tek kalınca daha yüksek şansı olduğunu düşünüyor. 2. turda ilk turdan sonra 2 haftalık sürede medya üzerinden yoğun propaganda ile hdp üzerinden chp ve ince üzerinde baskı oluşturup katakulliye getirip güya seçimleri kazanacaklar.
Bu yıl haziran rüzgarlarını estiren şahıstır. Bakıyorum sosyal medyada zafer edaları, keyfe gelenler falan. Aman diyeyim bununla yetinmeyin. Diktatorya düzeninde yaşaya yaşaya karşıt laf edeni bile kahramanlaştıracak kadar pısmışız. Yine de, bu atağı herhangi bir soruda yiyebileceğini düşünmemiş olmasına hayret ettiğimin ekran yüzü için (bkz: bu soruyu Erdoğan a sorabilir misin)
kendisini güvenilir buluyorum.
S-400 konusunda

"Bir anlaşma imzalandıysa, bundan caymak söz konusu olamaz. Genelkurmay Başkanlığımız bu silahın ülkemiz için gerekli olduğu kararını aldıktan, anlaşma imzalandıktan sonra bu konunun tartışılacak bir yanı olmaz."

demiş.

Helal olsun, şimdiki olsa önceki hükümetin kararlarını ya kendi kararı gibi gösterir ya da yanlış kararmış gibi yapar iptal ederdi, söz konusu sistemler teslim alındığında.
bu adamı kapsamlı olarak ilk kez dün gece habertürk yayınında dinledim ve bence ülkenin mutsuz ve de umutsuz insanlarına geleceğe dair umut aşılayabilmesi en büyük artısı. demokrasi diyor, adil gelir dağılımı diyor, modern eğitim diyor, kuantum diyor, yapay zeka diyor. bunlar siyasilerden hiç alışık olmadığımız lakin duymaya aç olduğumuz şeyler.

16 senedir öyle kanıksamışız ki yol, köprü, beton, inşaat vs artık nasıl gına geldiyse ekran başında hayran hayran 3 saat boyunca üşenmeden,sıkılmadan izledim ve geleceğe dair bir umut belirdi içimde. Türk halkı umarım böyle bir fırsatı kaçırmaz.
dünya haberlerinde kanada başkanının bilimsel konuşmalarını izliyoruz sonra da.

https://www.youtube.com/watch?v=zWgBcGsgjdA

bunu izliyoruz. biz kafası çalışan siyasetçilere yıllardır açız. ancak ak parti döneminde bu işin tam anlamıyla b.ku çıktı.

adeta dalga geçiliyoruz.
(Dalga geçen ak partililer ya da siyasetçiler değil üzerlerine alınıp kendilerini bir şey sanmasınlar. kastım efendilerinden bahsediyorum.)
(bkz: muharrem ince halkın umududur)
(bkz: affet baba oğlun bir adama aşık oldu)
ne güzel bir yayındı o öyle ya. hala içim kıpır kıpır geleceğe umut oldu resmen bu adam. seni başkan yapacağız sayın ince. inşallah.
Aktroller burda balondur, ikinci ekmeleddindir felan diye ağladıklarına göre doğru yolda olan adamdır.

Normal şartlar altında kanırta kanırta seçimi kazanacaktır.
bundan 6.5 sene önce hakkında şöyle: (#14082444) bir şeyler karalamışım ve hala aynı şekilde düşünüyorum tanrıya şükür temel konularda tutarlı bir insanım.

geldiğimiz bu noktada kendisi hakkında daha fazla güzelleme yapmamamıza hiç gerek yok. milletvekilim çapını herkese kanıtladı.

ama yine de muharrem ince kimdir? beyaz türklere yaz tatillerini erteleten adam.
fetöcü geri zekalıların yorum kattıkları başkan adayıdır..

hoşt ulan fetöcü köpek, sobayla konuşan yavşak, ilkokul mezununun götünü yalayan pislik..
inceden inceden kaybediyor .
üslubu son derece hoş, türkiye için geç kalmış bir lider.
Teknoloji diyor, eğitim diyor,
Ar-ge diyor, adil düzen diyor,
Liyakat diyor, yetimin hakkı diyor,
Üretim diyor, fabrika diyor.

Ne de güzel konuşuyor. Öbürü gibi kin, nefret, düşmanlık tohumları kusmuyor, hakaret etmiyor.

8 temmuz 2018 gecesi Türkiye cumhuriyeti'nin 1. Başkanı inşallah.
Umut yeşerten, güven veren, aydınlık ve uygarlık kavramlarına yakışan, yürekli, donanımlı ve tecrübeli siyasetçidir.
Hitabet ustasıdır hem de kin ve öfke kusmadan, nezaketi elden bırakmadan, üslubunu bozmadan...
Var olsundur!
Umut ne güzel şey!
24 haziran'da cumhurbaşkanımız olacak ve türkiye'ye aydınlığı getirecektir !.
Sayın muharrem ince diyeceksiniz..
adam ateş ediyor durduramıyoruz efenim.

ebu lehep diyor elleri kursun diyor kuruda diyor.

sahabe aglıyordu diyor, yapma diyordu ebu cehil, bu dini yayma diyor.

an itibariyle canlı yayında hatipoğlu ne yapacagını şaşırdı.

muhtemelen hatipoğlu chp camilari ahır yaptıya baglayacaktı ince reyis mikrofonu eline aldı hatipoglunu dogduguna dogacagına pişman etti.

yürü be reyis allahına gurban.
oha az önce nba play off serisinin final maçında lebron jamesin aklını almıştır.

olum bu adam hiç mi yatmıyor dün habertürk ekibi, az önce hatipoğlu şimdi de işid taraftarı james ve saz arkadaşlarına had bildiriyor.

aman allahım o nasıl bloktu lan öyle.

james sinirden rte posteri açtı ahahahahhaa, sinirden çıldırdı lebtroll.

beter ol ulan beter.

oha hakem ince reyise sportmenlik dışı faul verdi, ulan hakeminizle topunuzla tüfeginizle gelin.

4-0la sahadan süpürüleceksiniz lan sahadan..
Bu arada dün akşamki yayın tüm zamanların reyting rekoruymuş.
bence tatli diliyle ve insanlara (hak eden) alttan alttan laf sokmasiyla kendini sevdirdi.

cogu insanin diyemedigi seyleri onlarin yerine soyledi bir nevi. halkin bir kismi da o yuzden sevdi diye dusunuyorum.
Yalayan alçıyı iyi benzetti . Adam o kadar iyimser ki dünyanın en büyük trollerinden olan yalayan alçıyı karşısına almış dinliyor ama eyyyyy Avrupa olsaydı "sen tc nin seçilmiş Cumhurbaşkanıyla nasıl konuşuyorsun , ben bu oyunlara gelmem " derdi galiba .
siyasi hayatının bitmesine 24 gün kalan vasatın altı siyasetçi. evet...
bu adam yerine gidip iki kongredir kılıçdaroğlu'nu chp'nin başına geçiren chp delegelerini kınıyorum.