bugün

Hakkında bu kadar entry girilince öldü sandığım ilçe. Haftaya gidecegiz evimiz barkımız var orada.
Güzel anılarım olan ilçe
Yaz olsa da gitsek.
Biz de sahilinde yaptık bişeyler. Ah o mütareke binasının dili ols.. neyse.

Geçmiş zaman..
sahilinde hepiniz sevişmişsiniz anladık.
Otopark olayının büyük sorun olduğu ilçe. Evet.
Her yerine bina yapıldı. Binadan başka bişey olmayan yer. Ben küçükken güzeldi. Yaz geceleri sahilinde sabahlardık.
Tur ile gitmiştim, tatlı bir yerdi.
cumartesi pazar bursalı davarların işgal ettiği yer, çok fazla görülecek bir yeri yok tavsiye etmem.
cennetten bir parça.
Kaçıp yerleşmek istediğim yer.
marmara bölgesinde ege tadını yaşayacağınız harika bir yerdir. sadece bir kere gitmiştim. tadı damağımda kaldı.
Sokaklarında, dokusunda ege tadı olan, huzurlu ve insana iyi gelen uygar ilçe.
Geçen yıl, sahilde minik bir cafede içtiğim demli çayın tadını ve " yahu buraya mı yerleşsem acep" diye derin derin düşündüğüm anı unutmak ne mümkün..
iki yıllık düzenlemeden sonra bizim Melih Gökçek'in yaptığı parklara dönen ilçe.

Eski hâlini bilmiyorum da eğer şimdiki gibi Melih parkıysa, balon.
Savaşa dair izler görünce herkesin duygulanacağı yer.
görsel
Çok love.
Bende yeri çok ama çok anlamlı olan bursa ilçesi.

incir cafe hala duruyorsa gidip bir şeyler için
Bayramın ikinci günündeki planlarıma ev sahipliği yapacak şehir.
Seneler seneler seneler önce Bir zamanlar bu sahilde bir kızla birlikte içecektik.

içmeye düşman o kız benimle ilk ve son kez içecekti yanımda. Bir kez sarhoş olayım ama senin yanında diyordu.

Şimdi sevgilisi bile vardır, iletişimimiz yok çok uzun zamandır. Yaşıyor mu bilmiyorum.
ömrünü geçirdiğin bir şehre 2 gün içinde nasıl veda edersin? son gününü nasıl geçirirsin?

geçiremezsin. öyle evinde durur, vaktin ne kadar hızlı geçtiğini anlarsın. uyanalı 5 saat geçmiş, sanki 5 dakika önce uyanmışım.

hayır, kim cennetini terk etmek ister ki kendi rızası ile? tabi ki istemiyorum, rızam yok ancak bir noktada insan kendinden daha büyük amaçlar için kendinden, en sevdiğinden fedakarlık yapmak durumunda kalıyormuş.

artık sana yıllar sonra mı dönerim, 45 yaşımda mı dönerim, yoksa kaderimden silinir misin bilemem.

bildiğim tek şey şu ki evet, ayrılıklar da sevdaya dahilmiş.

hoşçakal güzel şehrim.
hoşçakal anılarım.
görsel
Aha bende mudanyaya geliyorum sevgili ergen
Insallah denk gelmeyiz.
mudanya mütarekesi ile bilinen, bursa şehir merkezi ile birleşik sahil ilçesi.
uludağ üniversitesi güzel sanatlar fakültesinin bulunduğu ilçe.
bursamın en güzel noktasıdır. huzur verir, insanın aidiyet hissine kapılmasına neden olur. mudanya içindeki en güzel nokta ise, kıyı balıktır... rakının mezenin balığın en güzel olduğu yerdir. mudanya, şerefe demektir.
evleri falan çok güzel. tarihi sokaklarda gezdikçe mutlu olursunuz.