bugün

cogunlukla dinleyip dinlemicegimiz yılda bi kere dinledigimiz sarkılar bile olsa para veriyoruz bari sömürelim diye yapılan harddiskin dolmasına sebep olan durum
en iyi araç olarak (bkz: limewire)
müzisyenler gerçekten yeterli para kazanabiliyorlarsa pek de sorun edilmemesi gerektiğini düşündüğüm hadise.
http://www.limewire.com
vakti zamanında ikisi de aynı emek oldugu halde cd'yi kasetten çok daha pahalı fiyata satan müzik şirketlerine allah'ın verdiği ceza.
Bu Ülkede Türk telekom varsa Korsanda vardır detirten olay

Türkiye'nin interneti Gelişiyor!-du!
(bkz: FrostWire)
bitcomet ile 60kb/s a yakın değerleri gördüğüm durumdur aynı zamanda.
indirdikçe hastalık haline gelen eylem. 1-2 şarkı için o kadar para verip albüm mü alalım diyerek indiririz genelde.
mp3 için en iyisi limewire olsa da emule un eline hiçbiri su dökemez.ya ne arasam buluyorum olmaz böyle birşey.bittorrent te iyidir.
şu sıralar ''bu siteye erişim mahkeme kararıyla engellenmiştir ''yazısıyla karşılaşabileceğimiz en iyisi mp3 paylaşım programları dediğimiz durumsal * *
yeni çıkan albumleri para vermeden edinmednin en kolay yolu!!! bunları önlemek için çeşitli çalısmalar yapılıyo fakat etkili olacağını sanmıyorum...
korsanın korsan hali..
yasah gardaş yasah
peer to peer programlar sayesinde asla bitmeyecek hadisedir.
(bkz: türkçenin içine etmek)
her hangi bir download programı kullanmayan bana acı kapak olan hadisedir. albüm indirirken %85 te internetin kopmasıyla hem o kadar mb boşa gitmiş hem de beni deli etmiştir.
(bkz: ben bugün bunu gördüm)
3* ve etmek kısmı dışında ingilizce okunan eylem. tabi mp kısmı empi yerine mepe de okunabilir?
(bkz: #3504195)
her zaman yasak olmayan legal yolları da bulunan eylemdir. parasını verip şarkıyı satın alarak mp3 indirilebilir.
(bkz: bittorrent)
ruhun gıdasıdır.
(bkz: illegal müzik indirenin adsl aboneliğini kapatmak)
halen yaptigim eylem.
hem ucuz hem kaliteli mp3 için. (bkz: spootify aile)