bugün

son dönemde vasatın üstüne kesinlikle çıkamayan filmler yayınlayan digiturk kanalı. kalitesi giderek düşüyor.
sinemada kaçırdığım filmleri çok geçmeden tvde izlememe olanak sağlayan digiturk film kanalı. bu kanal yüzünden saatler boyu tv nin karşısından kalkamıyorum bu film bitsin diğerini izlemeyeceğim diyorum ama hep yalan oluyor valla.
(bkz: moviemax 2)
bundan 4-5 yıl önce çok kaliteli filmleri iki kanalında birden ayrı ayrı yayınlayan, şimdilerde ise daha çok iddiasız yapımlarla üstelik iki kanalında 2 saat arayla yayınlayarak kabak tadı veren kanal.
digiturk te 11 ve 12 inci kanallarda bulunan, sürekli olarak güzel filmler yayınlayan, televizyonu açma sebebim olan kanal
kaliteli filmler yayınlayarak dikkat çeken kanal.
reklamlarla bolunmedigi icin sinema havasinda bir nefeste seyredebileceginiz tarzda guzel filmler yayinlayan kanal. gece yayinlanan gerilim ve korku filmleri ise sahanedir.
imdb puanı 7, 7.5 arası olan filmler bol bol çıkıyor. biranı ve cipsini alıp keyiflice izleyebileceğin kanal. hem artık ister altyazılı ister türkçe dublaj seçeneğin var her film için.
yayınladığı film kalitesi gittikçe düşen, sahip olduğu kaliteli filmleri de ayda 10 kere yayınlayarak bezdiren digiturk kanalı. şimdi inside the actors studio yayınlıyorlar her hafta, ve de mini dizilere başladılar, film kalitesizliği için özür mü diliyor nedir ama izletiyor kendini.
surekli ayni film ve kalite dusuyor. d smart arayi cabuk kapatabilir.
gündüz kuşağında yayınladığı filmleri sansüre bulayan, gece kuşağında sansürün s sini kullanmayan digiturk film kanalı.

edit: girdiğim şu entry nin külliyen yalan olduğunu üzülerek belirtmek isterim. gece gündüz sansürlüyorlar.
eskiden arka arkaya 2-3 film izlenebilen ama artık aynı kalitede yayın yapmayan digiturk kanalı. kanal 11 ve kanal 12
digiturk'ün kaliteli yapımları izleyiciyle buluşturduğu güzide film kanalı. sinefiller için mükemmel bir kanal.
digiturk'ün çıkış ve yükseliş dönemlerinde hayran olduğum kanallardan biri. ancak son dönemlerde ikinci sınıf televizyon filmleri yayınlıyorlar... pazar sabahı show tv/kanal d gibi kanalların yayınladıkları "komedi/aile" filmleri ve aynı kanalların gece saat 3-5 gibi yayınladığı "dıhşınaa efekti eşliğind kötü adamları öldürmece" filmleri yayınlıyorlar bütün gün. akşamları bazen kaliteli bir, en iyi ihtimalle, iki film yayınlıyorlar o kadar. diğer zamanlarda izlenmeye tenezzül bile edilmeyecek filmlerle dolu... bütün digiturk servisleri ve kanalları gibi kafa üstü düşüşteler.
an itibariyle premier kulvarında oynattığı filmde sürekli takılmalar vardır.
ben daha çok geceleri izliyorum ve gece saatlerinde sürekli vasat korku filmleri veriyorlar.. bu yüzden bende belgesel kanallarını gezmeye başlıyorum, ve çoğu zaman film izlemek için açtığım televizyonda kendimi mythbusters izlerken buluyorum.
digiturk'un film kanalları serisi. action, comedy, drama, premier ve stars diye bir sürü çeşidi var ve çoğunlukla ulusal kanallarda gösterilmeyen bir çok filmi veriyor. oldukça kullanışlı ve güzel olduğuu düşünüyorum tüm moviemax kanallarını ayda 12 tl karşılığında başlangıç paketine ek olarak alabiliyorsunuz. yalnız yaşayan ve ya rutin hayatlar için ideal.

ek bilgi: filmler arasında reklam olmuyor ve durdurup geri alma özellikleri de mevcut.
Filmlerinde sansür, kesme ve mozaikleme olan paralı kanal.

Para verip başkasının size izin verdiği ölçüde film izlemek isterseniz üye olabilirsiniz.
Verdikleri 10 filmden 9'u vasat olan kanal. Bir de bunları dizi niyetine veriyorlar aq.