bugün

entry'ler (296)

uludağ sözlük moderasyonu

çılgın atan, en süper sözlük moderasyonu... tabi sabri sarıoğlu'nun messi olduğu bir evrende...

uludağ sözlük moderasyonu

yemekteyize katılsalar fail yaşayacak ve yemekleri bile zamanında yetiştiremeyecek kadar "farklı" üyelere sahip moderasyon.

uludağ sözlük moderasyonu

türk polisinin bile asayiş sağlama konusunda daha başarılı olduğu moderasyon. asayiş anlayışı "istediğine cop vur" veya sözlük babında "istediğini at, istediğin entry'i sil, hoşuna gitmeyeni kaldır" ise, evet gerçekten ayakta alkışlanacak derecede başarılılar.

uludağ sözlük moderasyonu

bütün gün boyunca sözlüğe ayıracakları zamanı "şibapdibapdap" melodisi eşliğinde hulahup çevirdiğini düşündüğüm ekip.

uludağ sözlük moderasyonu

troll-aşığı yönetim. zira onlar için önemli olan hır çıksın, duyulsun insanlar baksın. reklamın iyisi kötüsü hesaaabı.

uludağ sözlük moderasyonu

zall'ın ss'i görevini gören ve elle tutulur bir iş yaptığını henüz göremediğim, bir derdim var kısmında bekletmekten seksüel keyif aldığını düşündüğüm sözlük yönetimi.

uludağ sözlük moderasyonu

sözlüğü sırf sanal masturbasyonu için kullanıp gerçek uludağ sözlük kullanıcılarını göz ardı eden, ancak en basit bir hatada sözlüğün "laleten" yazarlarını çaylak yapmaktan çekinmeyen sadece sözlüğün "popülaritesini" ve "reklamını" göz önünde bulunduran kimselerin oluşturduğu topluluk.

uludağ sözlük moderasyonu

seksist, ırkçı ve aşağılayıcı başlıklara göz yummasıyla takdirimi kazandırmış, kalbimi kazanmış, boş gezenin boş kalfalarından oluşturulmuş ve üyelerinin seçilme kriterlerini merak ettiğim moderasyon.

uludağ sözlük moderasyonu

gammazlanan entryleri bile silmeye zahmet etmeyen, silse bile en az 5-6 gün bekleten, o 5-6 gün boyunca o saçma entry üzerinden tartışmalar yürümesine izin verecek kadar duyarlı yönetim.

uludağ sözlük moderasyonu

sözlük seviyesini düşüren, kurallara uymayan yazarlara göz yumabilen ancak konu kendilerine gelince pinpiriklenen insanlardan oluşan moderasyon.

uludağ sözlük moderasyonu

türkiye'nin en basiretsiz, en nefret edilen sözlüğü, inci'nin bile yönetiminin bile fark attığı sözlük moderasyonu.

uludağ sözlük moderasyonu

sözlük yazarlarına eşit ve mantıklı yönetim sergileyemeyen yazarların görev yaptığı, salla başı al maaşı mottosunun geçerli olduğu (maaş bile almıyolar lan eheh) topluluk.

uludağ sözlük moderasyonu

zall tarafından yaz başında verilen "deyüşeceeek!" sözünün boş olduğunu ağır ve anlamsız çalışmasından gördüğümüz yönetim.

uludağ sözlük moderasyonu

değişeceği sözü verildiği halde dedelere geldiğini düşündüğüm, sözlük yazarlarının haklarını duhul etmekten başka hiçbir işe yaramayan grubumsumtrak.

sözlük yönetiminin genel seçimlere katılması

"üf aman kim uğraşacak, sözlükle bile uğraşmıyoruz" mentalitesi yüzünden yalan olması kuvvetle muhtemel olay. tabi gönül ister zall başbakan olsun falan ama o zamanda "yeni anayasa çoook yakında" diyip sessizliğe falan bürünürdü, hiç çekilmez valla.

sözlük yönetiminin yedi uyurlardan oluşması

sözlük yönetiminin "çalışmama" aşkını ve aksiyonsuzluk sevgisini mantıklı bir şekilde açıklayabilecek önerme. şöyle düşünelim, zall sözlüğü açıyor, moderatörü alıyor ve sonra hop mağaraya, vuruyorlar kafayı uyuyor olabilir. arada bir moderatörlerden biri zall'ı dürtüyor, zall öfleyip pöfleyip sözlüğe girip yeni yönetim sözü veriyor sonra direk cumburlop uykuya sanıyorum.

sözlük yönetimindeki inanılmaz mantık hatası

sözlük yönetiminin normalde çalışması, çabalaması, yazarlara yardımcı olması gereken, bunların hiçbirini yapmamasından kaynaklanan hatadır. dikkat edin bakın, yönetim ne yapar? yönetir, uğraşır, didinir, ortamdaki huzuru korumaya çalışır. değil mi? e evet. e peki bizim yönetim yapıyor mu? yapmıyor. e o zaman bu insanlar nasıl moderatör oluyor? işte inanılmaz mantık hatası...

inci sözlük

uludağ sözlük hakkında yazarlarından birinin yerinde ve ilginç bir tanım yaptığı sözlük...

"ne incinin seviyesizliği var ne ekşinin kalitesi *** gibi sıkısıp kalmıslar kendileri de farkında değil yaptıklarının"

sözlük yönetiminin survivor a katılması

acun ılıcalı'nın gaza gelip gerçekleştirebileceği bu müthiş format sonucunda, moderatörlerin adada bir şey yapmaya üşenmelerinden veya yarışmayı umursamamalarından dolayı reyting alamaması ve yayından kaldırılmasıyla sonuçlanacak olay. ne demiş atalarımız, can çıkar huy çıkmaz.

zall

yeni yönetim coming soon diyip kabuğu çekilmiş, daha sonra "e hani yönetim diyenlere", çok kominksuun demiş uludağ sözlük admini.

bir süredir hazırlığı yapılan "yeni yönetim" modeli, 15 gündür kayıplarda... hayırlısı.