bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  son dönemde vasatın üstüne kesinlikle çıkamayan filmler yayınlayan digiturk kanalı. kalitesi giderek düşüyor.
  ... neotrex
 2. 2.
  sinemada kaçırdığım filmleri çok geçmeden tvde izlememe olanak sağlayan digiturk film kanalı. bu kanal yüzünden saatler boyu tv nin karşısından kalkamıyorum bu film bitsin diğerini izlemeyeceğim diyorum ama hep yalan oluyor valla.
  ... a dying wish
 3. 3.
  (bkz: moviemax 2)
  ... a dying wish
 4. 4.
  bundan 4-5 yıl önce çok kaliteli filmleri iki kanalında birden ayrı ayrı yayınlayan, şimdilerde ise daha çok iddiasız yapımlarla üstelik iki kanalında 2 saat arayla yayınlayarak kabak tadı veren kanal.
  ... krmyrdsn
 5. 5.
  digiturk te 11 ve 12 inci kanallarda bulunan, sürekli olarak güzel filmler yayınlayan, televizyonu açma sebebim olan kanal
  1 ... cemmm
 6. 6.
  kaliteli filmler yayınlayarak dikkat çeken kanal.
  ... cnyt
 7. 7.
  reklamlarla bolunmedigi icin sinema havasinda bir nefeste seyredebileceginiz tarzda guzel filmler yayinlayan kanal. gece yayinlanan gerilim ve korku filmleri ise sahanedir.
  ... radament
 8. 8.
  imdb puanı 7, 7.5 arası olan filmler bol bol çıkıyor. biranı ve cipsini alıp keyiflice izleyebileceğin kanal. hem artık ister altyazılı ister türkçe dublaj seçeneğin var her film için.
  ... ekocan
 9. 9.
  yayınladığı film kalitesi gittikçe düşen, sahip olduğu kaliteli filmleri de ayda 10 kere yayınlayarak bezdiren digiturk kanalı. şimdi inside the actors studio yayınlıyorlar her hafta, ve de mini dizilere başladılar, film kalitesizliği için özür mü diliyor nedir ama izletiyor kendini.
  ... lynx lynx
 10. 10.
  surekli ayni film ve kalite dusuyor. d smart arayi cabuk kapatabilir.
  -1 ... arbeitmachtfrei