bugün

sözlüğün en tatlı kızına yapılmış çıkma teklifidir. çok tatlı, maşallah.
Ay neler oluyor öyle.
Romantik bir sorudur. Evet.
Böyle başlık açıp çıkma teklifi edince düşüyor mu ? Ona göre bende yazacağım.
sanal insanların sanal ilişkileri. text den ibaretdir.
morria nın saplı olduğunu bilmeyenlerin hayal dünyasını süsleyen mevzudur.

gerçekten çok yazık..
ayakları güzel ve bakımlıysa kendisine yöneltilme ihtimali olan bir soru.
Böylesine tamamen libido yükselmesi neticesinde arzu duyulan üreme iç güdüsünün kurbana "çıkar mısın?" Fiili ile yöneltilmesi ne kadar saçma. Sevgilim olur musun? Şakşuka yapalım mı? Sinemaya gidelim mi? Yemek yiyelim mi? Sevişelim mi? Gibi niyeti açıkça ifade etmek yerine "çıkmak" nedir? Yahu. Neyse kısmet bu işler.

Sözlükte kız var mı hakkaten?
Bekar yazara nezaket ve cesurca sorulmuş sorudur. Yanlış bişi yoktur. Hele ki çıkar mısın derken şaksuka yapalım, yemek yapalım denmek istenmemiştir.
(bkz: beyler sakin)
çıkamaz. olum sizin insanların ilişkilerine hiç mi saygınız yok? 2 haftadır çıkıyoruz biz.
görsel
çıktınız mı ?
çıktık. teşekkürler.
şimdi inin lütfen.
Hava güzelken çıkın gezin tabi.
arkadaşlar nereye çıkıyorsunuz ben de gelseydim.
tekrar deneyelim mi? aylar sonra...
oluyor mu böyle ya? o zaman biz de deneyelim.

sevgili morria;

gayet zenginim, suadiye, fenerbahçe ve maltepe de evlerim çanakkale ve bodrum da yazlığım var(miras falan değil bu arada hepsini ben aldım yanlış anlaşılmasın) (ikisi de dubleks ve bahçeli bu arada), jipe biniyorum, kendi alınımda çok ciddi tanınan ve kariyeri olan biriyim ayrıca. ha bide 2001(2000 de olabilir maslak venue deydi zamanı tam hatrlamırom) de megadeth i istanbul da canlı izlemişliğim var sağlam rock müzik fanatiğiyimdir. yaşıma göre çok iyi bir vücudum var ve aşırı yakışılıyım. eğer ilginelirsen dm pls.

kasap kusura bakma çıtayı biraz yükselttim ama sen başlattın (bkz: swh)
o sırada morria.

görsel
Sevgili kasap, herkese yürümeyi bırakıp 15 kişiye yürümek yerine hedefini 1'e indirsen senin için daha iyi olur. Naçizane tavsiyem.

Çünkü, bu şekilde çapkın olarak değil abazan olarak anılırsın. Tişikirlir.
Kasap kız gidiyor hemen bir şeyler yap çek kart olarak ünited kingdom pasaportunu nikah sonrası ilk uçakla londra ya uçuyoruz ve yerleşiyor bebeyim dee.
007 yaşlı gelirse genç hali olarak hazırdayım.
ayaklarını görebilmek için bir sefer yapabileceğim bir teklif.

(bkz: iki çay bile içeriz)
önce ben teklif ettim lan sıranızı bekleyin.

görsel

cevabı geldi siz devam edin..
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar