bugün

m a l l nickli yazarı sebepsiz ve haksız yere çaylak yapmış sözde yönetim ekibi.

Not: birkaç mod için geçerli.
Az da olsa bir canlanmanın gelişmenin olduğu sözlükte yeni bir yapılanma gerektiğine inanıyor tüm kalbimle destekliyorum.
diğer sözlükler gibi ne kadar terör sempatizanı varsa kayıran gruptur.
"sadece sözlük içi konularda entry girdiğinizi tespit ettik" diyerek entry girmemi engellemekte neyin nesi?"

sırf bu kısma açıklık getireyim diye yazıyorum. herhangi bir polemik amacı ile veya yazar arkadaşı terse düşürmek için yazmıyorum sadece bilgi paylaşımı. vereceğim bilgi yanlış ise de doğrusunu bilen arkadaşlar düzeltsin ki arkadaşın kafasındaki soru işaretleri cevap bulsun.

bu uyarı sistem tarafından otomatik olarak geliyor zaman zaman. bana da geldi 2-3 defa. ki hiç öyle nick altlarıdır, sözlük içi konulardır yazmam bilerek ve isteyerek. sol tarafta hangi başlıklar varsa onlara yazıyorum yıllardır. ki bu başlıklar hep güncel başlıklar oluyor yani henüz etiketlenmemişler. muhtemelen her 10 yazardan 8-9 una olmuştur bu sözlük içi mevzusu. bunu bir moderatör veya yetkili yapmıyor. benim anlayabildiğim kadarı ile başlıklardaki "etiket"ler yüzünden oluyor. eğer başlık "sözlük içi" olarak veya benzer bir şey ile etiketlenmiş ise ( pc den giriyorsanız başlığın sağ kenarında duruyor o etiketler ) ve siz de sürekli farkında olmadan o başlıklara yazıyor iseniz çaylaklıktan sonra vs sistem sizi o başlıklardan uzak tutuyor bu şekilde. bu uyarının olmadığı başlıklara 1 gün kadar entryler girilirse zaten otomatik olarak düşüyorsunuz o sözlük içi girememe mevzusundan.

diğer konuya gelince ; gammazlanan entrylerin yüzde 85-90 kadarı siliniyor. silinirken de yazan akp li mi chp li mi hdp li mi bakılmıyor emin olun. gammazlanma sebebine bakılıyor ve sebep doğru ise siliniyor. eğer böyle kim yazmış hangi görüştenmiş falan diye bakan varsa da helal olsun günde 300 tane entry gammazlanıyor ve önümüze düşüyor. ekran başında oturup bu entryi kim yazmış hangi görüştenmiş diye araştırıp bakmak da bayağı bir marifettir neticede..
(img:#2087348)
günah lan.
su entrylere tanim girin.
Günde 2 entry giriyorum 3 tanesi siliniyor. Aman sanki çok süper Uber elit bı sözlük te hemen ucuruyolar entryleri.
(bkz: çöp)

edith: geri dönüşümü olmayan çöp.
Çalışkanlığı göz yasartan moderasyondur. 10 senede ilk kez çaylak yaptılar nedeni ne acaba. Esmiş olması ihtimali de bir sebep sanırım.
Edit: seri eksilerken basılmışım. Eksileyip duygularıni incittigim sahıs umarım için sogumustur. (bkz: o kendini biliyor).
mod: dur şunun entarisini sileyim
acaba ne sebep uydursam ya?
hah buldum formata aykırı diyeyim
nasılsa kimse itiraz edemez hehehe!

görsel
görsel
görsel
görsel

Vallahi bir şehit kardeşini üzüyorlar da başka bir şey yapmıyorlar gençler.

Bakın bu abiniz başkası ne yapıyorsa onu yapıyor.

Geceye bir vatan haini bırak başlığı açılmış bu sözlükte.

(bkz: geceye bir vatan haini bırak/#43957769)

Bir utanmaz da gitmiş Reis-i Cumhur Recep Tayyip Erdoğan'ımızın fotoğrafını koymuş oraya anladınız mı?

Abiniz de gitti Kemal Kılıçdaroğlu'nun fotoğrafını koydu.

Moderasyondaki kardeşlerimizde nasıl oluyor hiç bilmem hemencecik sildiler.

Bu abinizi bilen bilir, huyu kurusun ki inatçıdır gençler.

Yine koydu bu abiniz Kemal Kılıçdaroğlu'nun fotoğrafını olanların üstüne.

Yine tarafsızlıklarını belli etmek için sildiler.

Abiniz de ne yapsın artık, burası böyle madem dedi baktı önüne.

Üstün bir ay geçti de Reis-i Cumhurumuz Erdoğan'ımız fotoğrafı hala o başlıkta duruyor.

Amma Kemal Kılıçdaroğlu'nun fotoğrafını koydurtmuyorlar.

Gelelim bugün olana gençler.

Ben Alevi Mezhepçisi, Atatürk düşmanı, Kılıçdaroğlu'cu tayfa demişim.

Ki bilenler bilir gençler, vardır böyle bir tayfa.

Bakın inanın bana Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ten çok Kılıçdaroğlu'nu sevenler olmasaydı eğer o adam Atatürk'ün partisinin genel başkanlık koltuğunda oturuyor olmazdı zaten.

Gitmişler benim deli gibi beğenilen entarilerimi silmişler.

Yazıktır, günahtır gençler.

Biri gelecek Arapçı Recep Tayyip diyecek Reisimize ama bir şey olmayacak.

Ben Alevi Mezhepçisi, Kılıçdaroğlu'cu deyince entarilerim silinecek öyle mi?

Vallahi normal değil billahi normal değil.

Ne diyelim gençler.

Eğer bu şehit kardeşi abinizin yazdıklarını dehaşkahpece'li Atatürk düşmanları rahatsız oluyor diye sileceklerse silsinler.

Pekaka'lılara, dehaşkahpece'lilere, fetö'cülere orospu çocuğu dediğim şeyleri silmemişler bak iyi ki.
durmuyor, durmuyor, durmuyor.

görsel

anayasal hakkımız olan haberleşme özgürlüğümüze darbe vurulmaktadır.

darbeci zihniyete hayır diyoruz!

yaşasın tam bağımsız türkiye!
Son zamanlarda kaldı mi bilmiyorum ama şu seri eksici pezevengi ya da orospuyu bulmalılar. Moral bozuyor ve gereksiz. Yazsın okuyalım. Bu götlük niçin lan?

Ooh yeah... iki kişi oldular. interstellar amk.
Düşkünü galiba 3 gündür önlem alamadı şu şerefsize.
Onların da, insan olduklarını, duyguları hisleri ve hataları olabileceğinin farkında olunması gereken idari oluşum.
Bugün arı gibi çalışan sözlük ekibidir. Yukarıda bahsi geçen entryi ben gammazladım. Hatta o başlıktaki tüm entryleri ben gammazladım. Normalde iki günde anca sonuç olurdu. Dakikasında işlem yapmışlar.
utanacaginizi bilsem yuzunuze işemek isterdim ama siz ondan da anlamaz agir küfür ve argo icermektedir diye caylak yaparsiniz.
Fenerasyonun bir başka versiyonudur.

Geçen hafta kanatlılar rezil olduğunda burada küfür falan etmeden geçtiğimiz taşşklar sonucu adamlar beni, belki de birkaç yazarı daha çaylak yaptılar.

Abi küfür etmedik, herhangi bir şahısa hakaret etmedik sadece kanatlı ile ağır tşşak geçtik. Çaylak olmamızın sebebi neydi biri bizi aydınlatır mı.

Sen fenerlisin diye ceremesini biz mi çekeceğiz ey fanatik moderasyon. Çok da lazımdı boklu sözlüğünüz...
(bkz: ağlama melis)
Çaylak sürem dolduğu halde çaylağım.
Neden?
Hesabı silin de uğraşmayalım leş yönetim.
Beni 1 ay çaylak yapan mod sürüsü.
işin kötüsü ne diye çaylak oldum onuda bilmiyorum.
Adam kayıran bir oluşum. Şu gozlerinmeyhanesi katil oldum dogukan xd gibi sığır yazarımsıları silmeleri gerekiyor.
Açık
Mert
Korkusuz
Modları,
Tebrik ediyorum.
ne iş yaptığı belli olmayan bir insan grubudur.

harbiden abi ne iş yapıyorsunuz çok merak ediyorum doğrusu.

sözlükte açık eksi verdiği tescillenmiş olan troll yazarlar 2 senedir duruyor ne yani sözlüğü hekleyip biz mi banlayalım.

bu adamlarla neden sidik yarıştırmak zorundayız modlar açıklayın bakalım cevap istiyorum sizlerden. buraya kafa dağıtmaya gelip sinir sahibi olalım istiyorsanız gider mortal kombat oynarız zaten sözlüğe gerek yok ki.
Bugün sözlüğe uğradılar galiba. Çaylak portföyünde genişleme olmuş.