1. 1.
  istanbulun en güzel sahilidir isminden de belli olduğu üzere modadadır kendileri.Yaz aylarında akşam üstleri gitarını kapan genç ordadır bira içilir kayalıkla oturularak güneş batırılır. Süper manzaraya sahiptir sultanahmet müthiş görünür hatta o altı minarenin arasından batan güneş hiç bir şeye değişilmez.Bazen hafif sarhoş olunur.Amas süper vakit geçirilir.
  3 ... narsil
 2. 2.
  yoğurtcu parkındaki evden cıkılır. bahariye yokusu basında hayyamdan biralar alınır.moda sahili seni bekler.güzel anlar yaşanır...
  1 ... evildeth
 3. 3.
  istanbulda bir çok mekanda içme eylemini gerçekleştirmiş biri olarak söylüyorum. moda sahilde içmek başkadır. içmekten en çok tat alınan derin muhabbetlerin mekanıdır aynı zamanda.**
  1 ... africa
 4. 4.
  Sevgililerinde ugrak yeridir kimsenin kimseye karismadigi mekanda kimin eli kimin cebinde belli değildir..
  1 ... nomercy_
 5. 5.
  burada içilir. sabaha kadar içilir. en güzel içki mekanıdır. çiçek pasajında içmekten milyon kat daha güzeldir. ya da başka sahillerde. ne kadar bu aralar milleti oraya götürmemek için "yol çalışmaları" başlasa da, gene de vazgeçilmezlerdendir..
  ... alcoholica
 6. 6.
  Anadolu yakasının en muazzam sahilidir.. sabahları kayıkta kahvaltı bile verilmektedir.. hizmette sınır tanınmamaktadır.
  2 ... janis joplin
 7. 7.
  burada içilen bira'nın tadı ayrıdır. her köşede yiyişen çiftler göze çarpar.. güneş ayrı bi güzel batar burada..
  ... manson
 8. 8.
  evleri bu sahile bakanlar genellikle kendilerini bir kamu malı olan sahilin sahibi sanarlar. her ortamada söylemezler ama akşamları kız arkadaşları ile takılanlara, geceleri yenikapı manzaralı kayalıklarına içmeye gelenlere fena kıl olular. haklı sebepleri vardır fakat insanları yargılarken dikkatli olmak haddini aşmamak gerekir. ilginç bir şekilde dünyadaki en güzel manzaralı otoparka sahiptir.
  1 ... ortamlarin yilani
 9. 9.
  bir aralar sahil yolu olacağı söylentisi dolanıyordu neyse ki kadıköy mimarlar birliği ve sivil toplum örgütleri araya girdi de böyle bi saçmalık olmadı.

  gerçekten de istanbul'da sahilde içecem diyorsanız buradan iyisini bulamazsanız.özellikle güneşin batımı ve sonrası biranın,şarabın tadı bir başka güzel gelir insana.ayrıca gençlerin daha yoğun olduğu taraf ise moda iskelesi'nin devamındaki sahil şerididir.
  1 ... annemin sigaralari
 10. 10.
  gece sessizliğinde lambaların ışığının erişemediği tepedeki çimenlerde denizin fısıltısının en güzel dinlenebileceği yerdir.
  1 ... demester