1. 1.
    Mobil moba oyunudur. 5v5 normal ve dereceli sistemi vardır. Karakterleri lol ve dotadan (ç)alıntıdır. Haritası lol haritasının %85 benzeridir.

https://play.google.com/s...ils?id=com.mobile.legends

googleplayde şu an en çok indirilenler arasında 19. sırada. Daha çok yeni ve gün geçtikçe gelişen bir oyun. Eğer çabuk sinirlenen biri iseniz lag sorunu yüzünden telefonu duvara fırlatabilirsiniz.
    4 -1 ... bluebeach
  2. 2.
    valla fm 2017 var telde zmaan kalmaz buna.
    1 -3 ... modern zaman filozofu
  3. 2.
    ilginç bir oyun.
    1 ... chocolatefish
  4. 3.
    Moba oyunlarının ilk mobil versiyon oyun tarzıdır. Android ve IOS işletim sistemli cihazlara indirilerek 5 versus 5 şeklinde, belirli roldeki kahramanlarla oynanan oyundur.
    2 ... capkin haci
  5. 4.
    mobile legends

Merhaba arkadaşlar yaklaşık 6 yıldır moba oyunlarını severek oynamakdayım. Bu oyunları sevmemin asıl nedeni ise kişisel beceriye ve takım oyununa dayanmaktadır. Mobayıl lecınd isteklerimi yerine getirdiği için oldukça sevmekdeyim. Ayrıca bir cep telefonu oyunu olduğu için heryerde rahatça oynayabilirsiniz.
    7 -1 ... mors principium est
  6. 5.
    lol falan bilmem, hiç oynamadım da ama bu oyun hoşuma gitti. bir de şu türk ergenler olmasa daha iyi olacak ama bu tüm online oyunların ortak problemi zaten.
    6 -1 ... dick grayson aka nightwing
  7. 6.
    ezik oyun. bu oynu seven maksimum 13 yaşında felandır.
    3 -15 ... dolar 7 oldu amk
  8. 7.
    YouTubeda ki o berbat reklamı yüzünden bıktım nefret ediyorum şu oyundan ulan sesine soktuğum bir adam her dakika karşıma çıkıyor.
    3 ... pergeldennefretedencizimci
  9. 7.
    ilk başladığımda bir lol değil aq bu ne bok gibi dedim ama sonra çılgınlar gibi oynadığım bir de şu amk ergenleri olmasa daha iyi olacak.
    3 ... amintobello
  10. 8.
    Strike of kings e tercih edilecek bir oyun değildir. Reklamında hitab ettiği oyuncu kitlesini belirtmiştir bu sebeple ergenlerden kurtulacağını sanmıyorum.
    1 ... yalnizimyalnizsinizyalnizlar