bugün

günde sadece bir el oynayıp lancelotla ortalığın amına koyduğum doğrudur.
görsel
Moba oyunların arasında en iyisi.
bazen 10 dk sürüyor bazen 50 dk.
üç kişi dört kişiye dalarken o iki ibnenin çalılarda dolaşması adamı hasta eder.
Moba deneyimi çok sey kazandırır.
Elite 3 olarak yola devam etmekteyim.
yıllardır kitleler tarafından çok büyük bir karşılık bulan ve artık espor kulvarında meşrulaşan lol'ün büyük benzerlik içeren mobile versiyonu diyebiliriz.

ilk bakışta low bir oyun gibi gözüküyor fakat bu oyunun da takımları kurulmaya başlanmış, uluslararası müsabakaları yapılmaya başlanmış, yükselişte olduğu kesin, daha da yükselecek gibi.
Oyunun bağımlısıyım aralıksız 1 yıl boyunca her gün oynadım,
Siliyorum yine yüklüyordum en çokta geceleri arkadaşlarla maçlarımız çok iyidi be. Uzak durulması gereken oyun beyni öldürüyor.

Yerel tank 1 gatotkaca
Efsane ligindeyim. Ekibimde var isteyenle oynayabilir veya vs atabilirim.
tekrar başlamayı düşündüğüm oyun. biraz üzerimdeki pası atınca yargı dağıtmaya devam edeceğime eminim. iyi oynayan büyük usta epik tarzı beraber yükselmek isteyen varsa özellikle tank oynamayı seven haber etsin
twitterda iğrenç bir viral reklam yaptılar.

ekşide, twitterda botu olan herkes viral yapmaya çalışıyor.
hiç bir platformda ekip kurup oynayamadığım oyundur. tek başınıza sakın ha sıralıya girmeyin benim gibi duvarları tekmeler, takımınızda ki kolsuzlara ana avrat söversiniz. oyuna bolca kız giriyor, kız tavlamak içinde ideal bir mekan. yeni güncelleme ile sosyal ağ muhabbetini getirdiler, resim filan ekliyorsun. oyuna yeni gelen herolar da dengesizlikler oluyor, sonra ki güncellemelerle dengelemeye çalışıyorlar. oynadığım favori herolar gord, eudora, balmond, alpha, akai
ya takımınız kediciktir yada karşı takım.
"Nasıl sinir hastası oldum" Sorusunun cevabı niteliğinde bir oyun. oynarken bu kadar aptalın cidden var olabileceğine inanmak istemiyor, prensesligime zeval getirecek kelimleler kullanıyorum onlar için. Oyunun girişine bir iq testi şart sınavla seçsin oyuncularını.
şu sıralara angela herosuna sardığım oyun. acayip sarıyor. tek kötü yanı feederları ve mal oyuncularından dolayı kanser olma riskiniz çok fazla. ota boka küfür eden oyuncuları da bu kapsamaya dahil ediyorum.
Eklemek isterseniz arkadaş olarak EMRE1992'dir oyun ismim.
3 senenin ardından tekrar sardığım oyun.
git gide karakterler arasındaki güç dengesi açılmış, eskiden daha dengeliydi.
Karakterlerin götten yemiş gibi hareket ettiği oyun. Fanny öğrenmek isteyen mesaj ats, şaka la siktirip gitsin.
Çizimleri geç animasyonları bile bok gibi. Amına koyim animasyonlar resmen 20 fps.

Ama reklamını iyi yaparsan bokla bile oynatırsın bu malları.
Çocukların uyku saatini bekliyorum artık. Gece 1 ile 4 arası tertemiz oyunlar rakibe bile cheers.
Bu kadar aptal insanın varlığına inanmak istemediğiniz oyun, Bence hepsi bot. aynı zamanda "nasıl sinir hastası oldum" sorusunun cevabı.
kendisinin sevdiği karakter alınınca sal diyen salınmayınca küfreden veletlerle dolu oyun.
niye salıyım sana amk çocuğu. 1 maç almazsan ölmezsin.
anancı veletlerle dolu oyun. yazı yazacağım diye oynunu oynamıyor pezevenk.
türklerle oynamamak lazım.
shanghai moonton technology adlı şirketin geliştirip piyasaya sürdüğü, genel olarak 5'er kişilik takımların karşılaşması esasına dayalı olsa da, "hayatta kalma" gibi modlarıyla farklı seçenekler de sunan (bkz: moba) oyunu.

oyun fena değil, ama insan profili ne yazık ki çok fena. yaş ortalaması korkunç anladığım kadarıyla. az buçuk belirli bir yaşın insanları da hâlâ yaşının adamı olamadığı için ergenden farksız davranıyorlar. saçma sapan arzularını dindirmeye yönelik arayışlar içinde olanlardan tutun da, takıma 2. büyücüyü alıyoruz diye anamıza, bize sövenlere kadar her tip mevcut. hele kadınlarla nasıl konuşulacağını hiç bilmiyorlar. bir kısmı dandik bir kostüm için kendisini pazarlamaya tenezzül ediyor, bir başkası kendi isteğiyle takibe alıp karşılık göremeyince takipten çıkıyor vesaire... gerçekten tuhaf tiplerle dolu ortam.

5 büyücülü takımla rahat oyun aldığımız bile oluyorken "2 büyücü ne?" diye tatava yapanların ağzına kürekle vurma isteği geliyor insanın içinden. erkek arkadaşım da ben de büyücü oynuyoruz genellikle. bu tiplere rağmen çok oyun kazandık. ağladıklarıyla kaldılar her seferinde. herkes düzgün oynar, işini yaparsa hiçbir karakter sıkıntı yaratmaz bu oyunda. esas problem, oyunun başında kuleleri koruyacağına kendini kasma derdine düşüp ormana dalanlardan kaynaklanıyor her zaman. onlar yüzünden çok oyun verdik, ama adam kendisine bakmıyor. 0 kill ile oynadığı oyunda dönüp, 10 küsur puanla mvp olan kişiye "büyücü almasaydın" diyebiliyor mesela.

bırakın herkes iyi oynadığı karakteri alsın! sizin keyfiniz için hiç beceremediği nişancıyı, tankı alsa, bu sefer de kötü oynuyor diye sövüyorsunuz. rahat bırakın insanları!

bir ricam daha var bu oyunu oynayan arkadaşlardan; lütfen şu ortamda olur olmaz her şeye küfretmeyin! bunun altı üstü bir oyun olduğunu, yenilme ihtimalinin yenme ihtimaliyle eşit olduğunu ve oyundaki insanların sizler gibi gözü dönmüş bir hırsla oynamaya değil, sadece eğlenmek amacıyla oynamaya geldiğini unutmadan oynayın!

hiçbir şey için, hele hele bir oyun için kalp kırmaya değmez.
Büyük usta-Epik yazarlar mesaj atabilir,oynarız.
Bugünlerde yaşanan büyük lag sorunları nedeniyle kendisinden soğutan oyun. Oyunda görev dağılımının önemi tartışılmaz fakat alt veya üst liglerde bu kelimeyi bilmeyen anlamına aşina olmayan bir çok oyuncu var. Size önerim yanınıza bir arkadaşını alarak oynamanız aksi taktirde başınız ağrıyacaktır.
aptal oyuncu fazlalığı nedeniyle oynanacak bir oyun değil.