bugün

entry'ler (216)

kızının yaşı gelince evlendirmeyen ama okutan mal

Ana rahmine yeni düşmüşken aldırılmayıp peydahlanmasından dolayı böyle zihniyetsizce ve basitçe düşünceleri okumamıza ve öğrenmemize imkan verdiğin için teşekjürker ULU!.

para mutluluk kaynağı mıdır

Ülkemizi yönetenlere sormanın en doğru olma şeklidir.

milli piyango haramdır

Çocuk tacizlerinin, tecavüzlerinin, gelinlerinin haram olmadığı, konuşulmadığı diyanetce milli piyango oynanmasının kumar ve hamar olarak tasdiklendiği bir durumdur.

çocukluğa dair özlenen şeyler

Sis atma oç.

23 yaşına gelip eline erkek eli değmemiş kız

ihtimal olasılığı çok zor olan bir durum.

elektronik sigara alacaklara tavsiyeler

Evyapçılar için ideal bir cihaz. Fakat bir sorum olacak; benim yaptığım son likit 6mg ve boğaz yakıyor. Nedendir diye sorsam bilen çıkar mı?

en gereksiz sosyal medya platformu

Bana göre (bkz: periscope)

mehmetçik kudüse

Mehmetçik’in bir zerre kanı bile fazla olma olayı. Benim ülkemin askerinin işi yok oralarda. Ümmetçiler buyursun gitsin sapkın araplar için can vermeye.

zengin olmayı öğretin

Kayseride yaşamak yada bir kayserili ile bağ kurma yolu ile öğrenilebilecek durum.

komşunun dekolteli güzel karısı

Haysiyetsizlik durumudur.

evetçiye oslo görüşmeleri diye fısıldamak

seks sonrası içilen sigara ile aynı hazzı verebilen bir his yaşama şeklidir.

akit deyince akla ilk gelen şeyler

şeref yoksunları kollektifi..

recep ivedik 5 i 4 günde 2 milyon kişinin izlemesi

oldukça gereksiz bir filmi, bir o kadar gereksiz ve saçma insanların izlemiş olma durumudur.

selahattin demirtaş

terör sevicilerinin siyasi temsilcisidir. sözde lideri gibi kendide köpek gibi bir deliğe tıkılı yaşıyor!

fırat çakıroğlu

Ülkenin en son ülkücü şehitlerinden bir yiğit. mekanı uçmag ola!

suriyelilerin köpek gibi üremesi

benzetme yapılabilmesi için benzetme yapılan şeyden farklı bir şey olması gerekiyor. bence bu benzetme değil. köpekler, köpek gibi ürer.

istanbul da kürtçe tabela istiyoruz

Türklerin ülkesinde nasıl bir cürret ile kalkıp bu isteği dile getirebiliyorlar anlamıyorum. hele bir de istanbulda istiyorlar bunu. kendilerini çözüm sürecinde zannediyor herhalde bu bit yavruları. şaka gibi.

22 aralık 2016 ışid in iki askerimizi şehit etmesi

Arkadaşlar video linki atabilecek biri var mı?

24 kasım 2016 adana da patlama

Adana'da Valilik önünde patlama gerçekleştirilmiş. Şuan vali tarafından verilen bilgiye göre 2 vatandaşımız şehit olmuş. KiNiNiZi DiRi TUTUN!

kürtler yaptıklarınızın hesabını bir gün soracak

Siz ilk önce kaçak kullandığınız elektiriğin suyun, şehit ettiğiniz polislerin askerlerin insanların, zararda bulunduğunuz yakıp yıktığınız devlet binalarının ve malzemelerinin hesabını vermeyi öğrenin dedirten durumdur. Konuşmayı bilmeyenler, hainliğe destek verip içten içe başka hayallerle yaşayan bir topluluk neyin hesabını sorabilme düşüncesine giriyor dedirten sorunsalda denir.