bugün

Münafık bozguncu tayfasının karalamasıdır.

Mekkeli müşrik atalarıyla haşrolmak için gün sayıyorlar.
rezil insanların eylemleridir. bu millet bunu unutmayacak.
Çok güzel yazmışlar ellerine sağlık.
suç teşkil eden karikatürdür.
7 kollu yahudi şamdanı ve ingiliz ajanı göndermesi içermektedir.
hergün bir önceki günü aratır oldu, cumhuriyeti ve atamızı aşağılamak sıradanlaştı.eskiden üç beş kendini bilmez cahil derdim, şimdi ülkenin yarısı böyle düşünüyormuş diyorum.rabbim vatanımızı korusun.
Yine kansızlığın, soysuzluğun, vatansızlığın, şerefsizliğin, haysiyetsizliğin, utanmazlığın, namussuzluğun, karaktersizliğin, köpekliğin dibini bulmuş bir Çalışma.

Taptıkları padişahlar, halifeler ingiliz gemisiyle götüm götüm kaçarken sesi çıkmayanlar ingiliz göndermesi yapıyor. Sizin ben vicdanınızı sikeyim.

Siyasal islam bir virüstür. Bu memleketten sonsuza kadar temizlenmesi gerekir.

Bu Arap barsağından beslenen tenya derginin kapatılması, karikatürü çizenlerin cumhuriyet düşmanı terörist sıfatıyla yargılanması gerekir.
an itibariyle kaldırdıkları paylaşım. söylenecek tüm sözleri diğer yazar arkadaşlar söylemiş zaten.
Orospu çocukluğunda çığır açan paylaşım. Korkak köpekler kaldırdılar tabi.
Diş karıştırıcısından seçmeler s.çmalar.
halifeliği bir sik sanan sığırların goygoyudur.

ulan birinci dünya savaşında halife cihad ilan etti de kimse siklemedi ya?
kimse siklemiyordu olm sizin halifeliğinizi.
öyle birlik filan da yoktu haliyle.
göktürkçe'yi osmanlı kaldırınca geçmişle bağ kopmuyordu da kimsenin anlamadığı dil kaldırınca mı zorunuzu gitti ibneler?
-halifeligi kaldırmısız: ulan senin osmanlın cihad ilan etti tek bir musluman ulke icabet etmedi. etmedigi gibi en buyuk ihaneti yine o ummet dediginiz araplardan gordu.

-birliklerini bozmusuz: birligin mi kalmıstı ki? osmanlı atalarınız devletin anasını s.kti en buyuk toprak kayıpları abdulhamid zamanında gerceklesti. koca imparatorlugu basiretsizlikleri sayesinde erittiler tukettiler cunku o devlet gercek manada babalarının malıydı kimse gık diyemedi parcalanırken.

-alfabelerini degistirmisiz: kimin alfabesi? arabın alfabesi mi? bildigim kadarıyla biz latin alfabesinden evvel gokturkce yazı kullanmıyorduk. cahilliginize kılıf arayacagınıza azıcık arastırın turk tamgalarını latin alfabesinin kokeninin nereye dayandıgını gorursunuz.

-gecmisle baglarını kopartmısız: ben osmanlı'nın selcuklu tarihi enstitusu actıgını hic bi yerde okumadım ama bu cumhuriyetin turk tarih kurumu turk dil kurumu gibi kurumları var. sana kim oldugunu nerden geldigini soyleyen gosteren bu cumhuriyettir.

son soz; evet cumhuriyet bizim bayramımızdır lakin her 29 ekim siz ve sizler gibi arapperestlerin kahroldugu gun olmaya devam edecek... sonsuza kadar... yasa cumhuriyet yasa mustafa kemal pasa yasa.
Gündeme getirmemek gerekiyor böyle dürzülerin paylaşımını.
Gecenin bir yarısı bu karikatürü hazırlayanları uyandırırlarsa işleri yaş.

Hayatla bağlantıları kalmaz, Gelmişini geçmişini unuttururlar.
Koyacağınız dergi ismini sikeyim. (bkz: misvak) Bunlar da suç yok, bu yobazlara yayın yetkisi verenlerde suç. Bunlar emirleri tepeden alıp uygulayan köpekler. O tepeden o algı oyunlarını yönetenleri de yazarım buraya da, entry'mi silerler.
devletin varlığı ve bütünlüğüne aleni bir saldırıdır bu, savcılar göreve derhal daha bu dergiye ne kadar müsade edilecek?
Muhalif olmanın da başlı başına bir şerefi vardır. Karikatür çizmek düşündürmektir, hakaret etmek, olmayan bir şeyi olmuş gibi göstermek değildir. Ama malum zihniyetlerin mizah algısı olmadığı için hakaret etmeyi,yalan yanlış şeyler yazmayı mizah zannederler.
Çıkın uyandırın o zaman. Sinsi sinsi kimselere çaktırmadan karikatür yaparak değil bas bas bağırarak uyandırsanıza bizi. Aklınızdan geçenlerin hepsini söyleyerek uyandırsanıza bizi. Söylemezseniz resmettiğiniz adamların işini yapan başka şerefsizlerden olduğunuzun umarım farkındasınızdır..
kimden güç aldıkları kimlerin el altından desteklediği belli bunları. bunlara suç bulmayın yani bunlar başlarına bir şey gelmeyeceğini çok iyi bildiklerinden bu çöpleri üretiyorlar. toplu dava açmadıkça da basında ilgi göremezsiniz.

demem o ki sözlükte o kadar avukat filan var bir toplanın dava açın şu çöp hakkında.
#misvakdergisikapatılsın

Böceklerin dergisi.
karikatür değil orospu evladı turnusoludur.

kızıyorsan cumhuriyet çocuğusun, kızmıyorsan orospu çocuğu.
Ülkemizi ayrıştıran, ülkemizin her türlü değerini alay konusu haline getiren şekli ve mahiyeti ne olursa olsun hangi kesimden olursa olsun bu tür paylaşımları bu tür propaganda unsurlarının özgürlük beyanatı altında yayınlanmasına bu tür platformlarda reklamının yapılması konusunda tek yumruk olmalıyız. Ülkemizin menfaatine olmayan şeyleri yoksaymamız gerek. Burada tartışılması bile bu konunun o arkadaşları mutlu ettiğinin farkında mısınız?
görsel
(bkz: içimizdeki düşman)

sayelerinde şeker pancarı bitti, buğday bitti, fındık bitti, kağıt bitti, ayakkabı ve dericilik sektörü bitti, egitim bitti, saglık bitti, üretim bitti ama suçlu hala cumhuriyet.
yersen.
Koynumuzdaki yılan içimizdeki düşman kapatılması gereken dergi bozuntusu.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar